• Закупівля без використання електронної системи
  • КЕП
  • Без аукціону

Хек с/м, тушка без голови, 200-400г (ДК 021:2015 15220000-6 Риба, рибне філе та інше м’ясо риби морожені)

Завершена

99 000.00 UAH без ПДВ
Номер: 9b3c9f0aa0a14c5f8b2fa44aff59b908
Внутрішній номер закупівлі: 23044769
Ідентифікатор закупівлі: UA-2024-10-28-008669-a   
Замовник: ВІДДІЛ ОСВІТИ, МОЛОДІ ТА СПОРТУ НОВГОРОД-СІВЕРСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ ЧЕРНІГІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ
Контактна особа: Вікторія Приход +0465823979 viktoriaprihod1509@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015: 15220000-6 Риба, рибне філе та інше м’ясо риби мороженіАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі: Товари
Умова застосування: Відмінено відкриті торги через неподання жодної тендерної пропозиції для участі у відкритих торгах у строк, установлений замовником згідно з цими особливостями, у тому числі за лотом. При цьому предмет закупівлі, його технічні, кількісні та якісні характеристики, проект договору про закупівлю, а також вимоги до суб’єкта, з яким укладається договір про закупівлю, не повинні відрізнятися від вимог, що були визначені замовником у тендерній документації (крім вимог, визначених пунктом 47 цих особливостей), та сума договору про закупівлю не може перевищувати очікувану вартість предмета закупівлі, зазначену замовником в оголошенні про проведення відкритих торгів, які відмінено через відсутність достатньої кількості учасників процедури закупівлі (учасника процедури закупівлі), з урахуванням прийнятного відсотка перевищення ціни тендерної пропозиції учасника процедури закупівлі над очікуваною вартістю предмета закупівлі, якщо такий прийнятний відсоток був зазначений у тендерній документації
Обґрунтування умови застосування: UA-2024-10-07-012248-a
Очікувана вартість: 99 000.00 UAH без ПДВ

Тендерна документація

Номенклатура

Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Хек с/м, тушка без голови, 200-400г
Код ДК 021:2015: 15220000-6 Риба, рибне філе та інше м’ясо риби морожені
Кількість 600 кілограм
Період постачання до 31.12.2024
Місце постачання Україна, Чернігівська область, м. Новгород-Сіверський, вул. Владислава Шинкаренка,9 А, с. Блистова, вул. Шевченка, 54, с. Орлівка, провул. Шкільний, 5, с. Слобідка, вул. Шевченка, 98, с. Дігтярівка, вул. Покровська, 67 На карті

Результати торгів

Учасник
Ціна пропозиції
Результати кваліфікації
Док-ти
Пропозиція
Гусарь Євген Вікторович
Ціна пропозиції 99 000.00 UAH без ПДВ
Результати кваліфікації
Переможець
28.10.2024 14:23
Документи 0
Скарги 0

Контракти

Номер: ac2d571ae7f74eb692f0ab77e97d40cb
Ідентифікатор договору: UA-2024-10-28-008669-a-c1
Постачальник: Гусарь Євген Вікторович
Номер договору: 399
Сума договору: 39 600.00 UAH без ПДВ
Період дії договору: 24.10.2024 00:00 - 31.12.2024 00:00
Дата підписання: 24.10.2024 14:17
Статус:
Виконаний
pdf
Договір № 399 24.10.2024.pdf
pdf
Додаткова угода №1 від 31.12.2024 до договору № 399 від 24.1...
p7s
sign.p7s
p7s
sign.p7s