-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
26Т-770_42130000-9 Арматура трубопровідна: крани, вентилі, клапани та подібні пристрої (Ве...×-
26Т-770_42130000-9 Арматура трубопровідна: крани, вентилі, клапани та подібні пристрої (Вентилі тонкого регулювання та редуктори)
- ID: UA-2026-09-02-004578-a
- Дата створення : 02.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30263414
АТ "УКРГАЗВИДОБУВАННЯ" ЄДРПОУ: 30019775ДК 021:2015: 42130000-9 Арматура трубопровідна: крани, вентилі, клапани та подібні пристроїПеріод подачі пропозиційдо закінчення періоду залишилося 14 днів (до 18.09.26 00:00)
-
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
26Т-754_42130000-9 Арматура трубопровідна: крани, вентилі, клапани та подібні пристрої (За...×-
26Т-754_42130000-9 Арматура трубопровідна: крани, вентилі, клапани та подібні пристрої (Засувки шиберні)
- ID: UA-2026-08-31-000755-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30234003
АТ "УКРГАЗВИДОБУВАННЯ" ЄДРПОУ: 30019775ДК 021:2015: 42130000-9 Арматура трубопровідна: крани, вентилі, клапани та подібні пристроїПеріод подачі пропозиційдо закінчення періоду залишилося 10 днів (до 14.09.26 00:00)
-
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
26Т-753_42130000-9 Арматура трубопровідна: крани, вентилі, клапани та подібні пристрої (За...×-
26Т-753_42130000-9 Арматура трубопровідна: крани, вентилі, клапани та подібні пристрої (Запірна арматура в асортименті)
- ID: UA-2026-08-31-000437-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30233680
АТ "УКРГАЗВИДОБУВАННЯ" ЄДРПОУ: 30019775ДК 021:2015: 42130000-9 Арматура трубопровідна: крани, вентилі, клапани та подібні пристроїПеріод подачі пропозиційдо закінчення періоду залишилося 10 днів (до 14.09.26 00:00)
-
-
- 1
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
26Т-748_42130000-9 Арматура трубопровідна: крани, вентилі, клапани та подібні пристрої (За...×-
26Т-748_42130000-9 Арматура трубопровідна: крани, вентилі, клапани та подібні пристрої (Засувки клинові в асортименті)
- ID: UA-2026-08-27-005415-a
- Дата створення : 27.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30211463
АТ "УКРГАЗВИДОБУВАННЯ" ЄДРПОУ: 30019775ДК 021:2015: 42130000-9 Арматура трубопровідна: крани, вентилі, клапани та подібні пристроїПеріод подачі пропозиційдо закінчення періоду залишилося 7 днів (до 11.09.26 00:00)
-
- 1
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
26Т-669_42130000-9 Арматура трубопровідна: крани, вентилі, клапани та подібні пристрої (За...×-
26Т-669_42130000-9 Арматура трубопровідна: крани, вентилі, клапани та подібні пристрої (Запірна арматура в асортименті)
- ID: UA-2026-08-17-001037-a
- Дата створення : 17.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30097943
АТ "УКРГАЗВИДОБУВАННЯ" ЄДРПОУ: 30019775ДК 021:2015: 42130000-9 Арматура трубопровідна: крани, вентилі, клапани та подібні пристроїТорги не відбулисяТорги не відбулися -
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
26Т-657_42130000-9 Арматура трубопровідна: крани, вентилі, клапани та подібні пристрої (За...×-
26Т-657_42130000-9 Арматура трубопровідна: крани, вентилі, клапани та подібні пристрої (Запасні частини до клапанів) (Лот №1 - 42130000-9 Арматура трубопровідна: крани, вентилі, клапани та подібні пристрої (Запасні частини до клапанів); Лот №2 - 42130000-9 Арматура трубопровідна: крани, вентилі, клапани та подібні пристрої (Запасні частини до клапанів))
- ID: UA-2026-08-13-001012-a
- Дата створення : 13.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30070958
АТ "УКРГАЗВИДОБУВАННЯ" ЄДРПОУ: 30019775ДК 021:2015: 42130000-9 Арматура трубопровідна: крани, вентилі, клапани та подібні пристроїКваліфікаціявід початку періоду пройшло 8 робочих днів
-
-
- 1
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
26Т-645_42130000-9 Арматура трубопровідна: крани, вентилі, клапани та подібні пристрої (Ел...×-
26Т-645_42130000-9 Арматура трубопровідна: крани, вентилі, клапани та подібні пристрої (Електропневматичний позиціонер)
- ID: UA-2026-08-12-006909-a
- Дата створення : 12.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30064001
АТ "УКРГАЗВИДОБУВАННЯ" ЄДРПОУ: 30019775ДК 021:2015: 42130000-9 Арматура трубопровідна: крани, вентилі, клапани та подібні пристроїПропозиції розглянутіперіод кваліфікації завершився 2 дні назад
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
26Т-626_42130000-9 Арматура трубопровідна: крани, вентилі, клапани та подібні пристрої (За...×-
26Т-626_42130000-9 Арматура трубопровідна: крани, вентилі, клапани та подібні пристрої (Запірна арматура в асортименті) (Лот №1 - 42130000-9 Арматура трубопровідна: крани, вентилі, клапани та подібні пристрої (Запірна арматура в асортименті); Лот №2 - 42130000-9 Арматура трубопровідна: крани, вентилі, клапани та подібні пристрої (Запірна арматура в асортименті))
- ID: UA-2026-08-10-000545-a
- Дата створення : 10.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30031843
АТ "УКРГАЗВИДОБУВАННЯ" ЄДРПОУ: 30019775ДК 021:2015: 42130000-9 Арматура трубопровідна: крани, вентилі, клапани та подібні пристроїКваліфікаціявід початку періоду пройшов робочий день
-
-
- 1
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
26Т-615_42130000-9 Арматура трубопровідна: крани, вентилі, клапани та подібні пристрої (Кл...×-
26Т-615_42130000-9 Арматура трубопровідна: крани, вентилі, клапани та подібні пристрої (Клапан регулюючий і відсічний) (Лот №1: 42130000-9 Арматура трубопровідна: крани, вентилі, клапани та подібні пристрої (Клапан регулюючий); Лот №2: 42130000-9 Арматура трубопровідна: крани, вентилі, клапани та подібні пристрої (Клапан відсічний))
- ID: UA-2026-08-05-003934-a
- Дата створення : 05.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 29997154
АТ "УКРГАЗВИДОБУВАННЯ" ЄДРПОУ: 30019775ДК 021:2015: 42130000-9 Арматура трубопровідна: крани, вентилі, клапани та подібні пристроїПеріод подачі пропозиційдо закінчення періоду залишилося 9 годин (до 04.09.26 00:00)
-
- 1
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
26Т-518_42130000-9 Арматура трубопровідна: крани, вентилі, клапани та подібні пристрої (За...×-
26Т-518_42130000-9 Арматура трубопровідна: крани, вентилі, клапани та подібні пристрої (Засувки клинові в асортименті)
- ID: UA-2026-07-16-001994-a
- Дата створення : 16.07.26
- Внутрішній номер закупівлі: 29829099
АТ "УКРГАЗВИДОБУВАННЯ" ЄДРПОУ: 30019775ДК 021:2015: 42130000-9 Арматура трубопровідна: крани, вентилі, клапани та подібні пристроїТорги не відбулисяТорги не відбулися -
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
26Т-507_42130000-9 Арматура трубопровідна: крани, вентилі, клапани та подібні пристрої (Ди...×-
26Т-507_42130000-9 Арматура трубопровідна: крани, вентилі, клапани та подібні пристрої (Дискові затвори типу «батерфляй»)
- ID: UA-2026-07-15-001970-a
- Дата створення : 15.07.26
- Внутрішній номер закупівлі: 29817533
АТ "УКРГАЗВИДОБУВАННЯ" ЄДРПОУ: 30019775ДК 021:2015: 42130000-9 Арматура трубопровідна: крани, вентилі, клапани та подібні пристроїПропозиції розглянутіперіод кваліфікації завершився 2 дні назад
-
-
- 1
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
26Т-506_42130000-9 - Арматура трубопровідна: крани, вентилі, клапани та подібні пристрої (...×-
26Т-506_42130000-9 - Арматура трубопровідна: крани, вентилі, клапани та подібні пристрої (Деталі трубопроводів високого тиску)
- ID: UA-2026-07-15-001318-a
- Дата створення : 15.07.26
- Внутрішній номер закупівлі: 29816871
АТ "УКРГАЗВИДОБУВАННЯ" ЄДРПОУ: 30019775ДК 021:2015: 42130000-9 Арматура трубопровідна: крани, вентилі, клапани та подібні пристроїПропозиції розглянутіперіод кваліфікації завершився 4 години назад
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
26Т-497_42130000-9 Арматура трубопровідна: крани, вентилі, клапани та подібні пристрої (Су...×-
26Т-497_42130000-9 Арматура трубопровідна: крани, вентилі, клапани та подібні пристрої (Суміщений механічний дихальний клапан фланцевий СМДК-50 DN50 з КМЧ)
- ID: UA-2026-07-13-001041-a
- Дата створення : 13.07.26
- Внутрішній номер закупівлі: 29792200
АТ "УКРГАЗВИДОБУВАННЯ" ЄДРПОУ: 30019775ДК 021:2015: 42130000-9 Арматура трубопровідна: крани, вентилі, клапани та подібні пристроїПропозиції розглянутіперіод кваліфікації завершився 28 днів назад
-
-
- 1
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
26Т-489_42130000-9 - Арматура трубопровідна: крани, вентилі, клапани та подібні пристрої (...×-
26Т-489_42130000-9 - Арматура трубопровідна: крани, вентилі, клапани та подібні пристрої (Клапани регулюючі)
- ID: UA-2026-07-10-001386-a
- Дата створення : 10.07.26
- Внутрішній номер закупівлі: 29780178
АТ "УКРГАЗВИДОБУВАННЯ" ЄДРПОУ: 30019775ДК 021:2015: 42130000-9 Арматура трубопровідна: крани, вентилі, клапани та подібні пристроїПропозиції розглянутіперіод кваліфікації завершився 10 днів назад
-
- 1
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
26Т-475_42130000-9 Арматура трубопровідна: крани, вентилі, клапани та подібні пристрої (Кл...×-
26Т-475_42130000-9 Арматура трубопровідна: крани, вентилі, клапани та подібні пристрої (Клапани в асортименті та засувка шиберна) (Лот №1 - 42130000-9 Арматура трубопровідна: крани, вентилі, клапани та подібні пристрої (Клапани в асортименті); Лот №2 – 42130000-9 Арматура трубопровідна: крани, вентилі, клапани та подібні пристрої (Засувка шиберна))
- ID: UA-2026-07-08-000900-a
- Дата створення : 08.07.26
- Внутрішній номер закупівлі: 29755617
АТ "УКРГАЗВИДОБУВАННЯ" ЄДРПОУ: 30019775ДК 021:2015: 42130000-9 Арматура трубопровідна: крани, вентилі, клапани та подібні пристроїЗавершена