-
-
Запит (ціни) пропозицій
-
КЕП
-
Prozorro Market
-
Без аукціону
Відбілювачі для білих тканин- ID: UA-2026-09-04-004295-a
- Дата створення : 04.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30293064
ДК 021:2015: 39830000-9 Продукція для чищенняПеріод подачі пропозиційдо закінчення періоду залишилося 9 днів (до 14.09.26 08:00)
-
-
- 1
-
Запит (ціни) пропозицій
-
КЕП
-
Prozorro Market
-
Без аукціону
Засоби для миття скла з розпилювачем, 0,75л; Рідкі засоби для чищення унітазів з дезинфіку...×-
Засоби для миття скла з розпилювачем, 0,75л; Рідкі засоби для чищення унітазів з дезинфікуючою дією, 0,75л; Засоби для ручного миття посуду; Рідкі засоби для чищення кухні з розпилювачем; Рідкі засоби для чищення ванної кімнати з розпилювачем; Засоби для миття підлоги, для підлогомиючих машин, універсальні
- ID: UA-2026-02-05-011268-a
- Дата створення : 05.02.26
- Внутрішній номер закупівлі: 28202087
ДК 021:2015: 39830000-9 Продукція для чищенняЗавершена -
- 1
-
Запит (ціни) пропозицій
-
КЕП
-
Prozorro Market
-
Без аукціону
Порошки пральні універсальні; Порошки для прання- ID: UA-2026-02-05-010521-a
- Дата створення : 05.02.26
- Внутрішній номер закупівлі: 28201375
ДК 021:2015: 39830000-9 Продукція для чищенняЗавершена -
-
Запит (ціни) пропозицій
-
КЕП
-
Prozorro Market
-
Без аукціону
Рідкі засоби для відбілювання та видалення плям; Рідкі засоби для відбілювання та видаленн...×-
Рідкі засоби для відбілювання та видалення плям; Рідкі засоби для відбілювання та видалення плям
- ID: UA-2025-03-13-012570-a
- Дата створення : 13.03.25
- Внутрішній номер закупівлі: 24707437
ДК 021:2015: 39830000-9 Продукція для чищенняЗавершена -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Продукція для чищення- ID: UA-2025-01-09-004146-a
- Дата створення : 09.01.25
- Внутрішній номер закупівлі: 23971707
ДК 021:2015: 39830000-9 Продукція для чищенняЗавершена -
-
-
Запит (ціни) пропозицій
-
КЕП
-
Prozorro Market
-
Без аукціону
Засоби для миття скла без розпилювача; Рідкі засоби для чищення унітазів з дезинфікуючою д...×-
Засоби для миття скла без розпилювача; Рідкі засоби для чищення унітазів з дезинфікуючою дією; Засоби для ручного миття посуду; Порошки для чищення кухні; Рідкі засоби та гелі для чищення унітазів; Рідкі засоби для чищення ванної кімнати з розпилювачем
- ID: UA-2024-10-21-008050-a
- Дата створення : 21.10.24
- Внутрішній номер закупівлі: 22960269
ДК 021:2015: 39830000-9 Продукція для чищенняЗавершена -
-
- 1
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Продукція для чищення- ID: UA-2023-09-04-001717-a
- Дата створення : 04.09.23
- Внутрішній номер закупівлі: 18846408
ДК 021:2015: 39830000-9 Продукція для чищенняЗавершена -
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Продукція для чищення- ID: UA-2022-05-24-003826-a
- Дата створення : 24.05.22
- Внутрішній номер закупівлі: 14648966
ДК 021:2015: 39830000-9 Продукція для чищенняЗавершена -
-
-
Відкриті торги
-
КЕП
Продукція для чищення- ID: UA-2021-01-27-005909-c
- Дата створення : 27.01.21
- Внутрішній номер закупівлі: 8301614
ДК 021:2015: 39830000-9 Продукція для чищенняЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Продукція для чищення- ID: UA-2021-01-25-001894-c
- Дата створення : 25.01.21
- Внутрішній номер закупівлі: 8242497
ДК 021:2015: 39830000-9 Продукція для чищенняЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Продукція для чищення- ID: UA-2020-07-17-001510-c
- Дата створення : 17.07.20
- Внутрішній номер закупівлі: 5621266
ДК 021:2015: 39830000-9 Продукція для чищенняЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Продукція для чищення- ID: UA-2020-07-16-002782-b
- Дата створення : 16.07.20
- Внутрішній номер закупівлі: 5614194
ДК 021:2015: 39830000-9 Продукція для чищенняЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Продукція для чищення- ID: UA-2020-06-10-002836-c
- Дата створення : 10.06.20
- Внутрішній номер закупівлі: 5224682
ДК 021:2015: 39830000-9 Продукція для чищенняЗавершена -