-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Осушувачі повітря електричні, згідно коду CPV за ДК 021:2015 код 39710000-2 Електричні поб...×-
Осушувачі повітря електричні, згідно коду CPV за ДК 021:2015 код 39710000-2 Електричні побутові прилади
- ID: UA-2026-08-07-011762-a
- Дата створення : 07.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30029952
12 ДЕРЖАВНИЙ ПОЖЕЖНО-РЯТУВАЛЬНИЙ ЗАГІН ГОЛОВНОГО УПРАВЛІННЯ ДЕРЖАВНОЇ СЛУЖБИ УКРАЇНИ З НАДЗВИЧАЙНИХ СИТУАЦІЙ У ДОНЕЦЬКІЙ ОБЛАСТІ ЄДРПОУ: 38355198ДК 021:2015: 39710000-2 Електричні побутові приладиТорги не відбулисяТорги не відбулися -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Осушувачі повітря електричні, згідно коду CPV за ДК 021:2015 код 39710000-2 Електричні поб...×-
Осушувачі повітря електричні, згідно коду CPV за ДК 021:2015 код 39710000-2 Електричні побутові прилади
- ID: UA-2026-07-24-005318-a
- Дата створення : 24.07.26
- Внутрішній номер закупівлі: 29904143
12 ДЕРЖАВНИЙ ПОЖЕЖНО-РЯТУВАЛЬНИЙ ЗАГІН ГОЛОВНОГО УПРАВЛІННЯ ДЕРЖАВНОЇ СЛУЖБИ УКРАЇНИ З НАДЗВИЧАЙНИХ СИТУАЦІЙ У ДОНЕЦЬКІЙ ОБЛАСТІ ЄДРПОУ: 38355198ДК 021:2015: 39710000-2 Електричні побутові приладиТорги не відбулисяТорги не відбулися -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Мобільний кондиціонер, згідно коду CPV за ДК 021:2015 код 39710000-2 Електричні побутові п...×-
Мобільний кондиціонер, згідно коду CPV за ДК 021:2015 код 39710000-2 Електричні побутові прилади
- ID: UA-2025-09-12-012921-a
- Дата створення : 12.09.25
- Внутрішній номер закупівлі: 26423437
12 ДЕРЖАВНИЙ ПОЖЕЖНО-РЯТУВАЛЬНИЙ ЗАГІН ГОЛОВНОГО УПРАВЛІННЯ ДЕРЖАВНОЇ СЛУЖБИ УКРАЇНИ З НАДЗВИЧАЙНИХ СИТУАЦІЙ У ДОНЕЦЬКІЙ ОБЛАСТІ ЄДРПОУ: 38355198ДК 021:2015: 39710000-2 Електричні побутові приладиЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Холодильник INDESIT LI9 S1E S, код 39710000-2 Електричні побутові прилади за ДК 021:2015 Є...×-
Холодильник INDESIT LI9 S1E S, код 39710000-2 Електричні побутові прилади за ДК 021:2015 Єдиного закупівельного словника
- ID: UA-2021-12-31-005057-c
- Дата створення : 31.12.21
- Внутрішній номер закупівлі: 13534779
12 ДЕРЖАВНИЙ ПОЖЕЖНО-РЯТУВАЛЬНИЙ ЗАГІН ГОЛОВНОГО УПРАВЛІННЯ ДЕРЖАВНОЇ СЛУЖБИ УКРАЇНИ З НАДЗВИЧАЙНИХ СИТУАЦІЙ У ДОНЕЦЬКІЙ ОБЛАСТІ ЄДРПОУ: 38355198ДК 021:2015: 39710000-2 Електричні побутові приладиЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Витяжка VENTOLUX ROMA 60 WH LUX, код 39710000-2 Електричні побутові прилади за ДК 021:2015...×-
Витяжка VENTOLUX ROMA 60 WH LUX, код 39710000-2 Електричні побутові прилади за ДК 021:2015 Єдиного закупівельного словника
- ID: UA-2021-12-09-009245-a
- Дата створення : 09.12.21
- Внутрішній номер закупівлі: 13016781
12 ДЕРЖАВНИЙ ПОЖЕЖНО-РЯТУВАЛЬНИЙ ЗАГІН ГОЛОВНОГО УПРАВЛІННЯ ДЕРЖАВНОЇ СЛУЖБИ УКРАЇНИ З НАДЗВИЧАЙНИХ СИТУАЦІЙ У ДОНЕЦЬКІЙ ОБЛАСТІ ЄДРПОУ: 38355198ДК 021:2015: 39710000-2 Електричні побутові приладиЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Кондиціонер SENSEI SAC-24MBW AQUILON із встановленням (монтажем), код CPV 39710000-2 – Еле...×-
Кондиціонер SENSEI SAC-24MBW AQUILON із встановленням (монтажем), код CPV 39710000-2 – Електричні побутові прилади за ДК 021:2015 Єдиного закупівельного словника.
- ID: UA-2021-06-23-008463-c
- Дата створення : 23.06.21
- Внутрішній номер закупівлі: 10452233
12 ДЕРЖАВНИЙ ПОЖЕЖНО-РЯТУВАЛЬНИЙ ЗАГІН ГОЛОВНОГО УПРАВЛІННЯ ДЕРЖАВНОЇ СЛУЖБИ УКРАЇНИ З НАДЗВИЧАЙНИХ СИТУАЦІЙ У ДОНЕЦЬКІЙ ОБЛАСТІ ЄДРПОУ: 38355198ДК 021:2015: 39710000-2 Електричні побутові приладиЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
DOSPEL 007-4200A Вентилятор ZEFIR 100 S, код CPV 39710000-2 – Електричні побутові прилади...×-
DOSPEL 007-4200A Вентилятор ZEFIR 100 S, код CPV 39710000-2 – Електричні побутові прилади за ДК 021:2015 Єдиного закупівельного словника.
- ID: UA-2021-06-18-011304-c
- Дата створення : 18.06.21
- Внутрішній номер закупівлі: 10415769
12 ДЕРЖАВНИЙ ПОЖЕЖНО-РЯТУВАЛЬНИЙ ЗАГІН ГОЛОВНОГО УПРАВЛІННЯ ДЕРЖАВНОЇ СЛУЖБИ УКРАЇНИ З НАДЗВИЧАЙНИХ СИТУАЦІЙ У ДОНЕЦЬКІЙ ОБЛАСТІ ЄДРПОУ: 38355198ДК 021:2015: 39710000-2 Електричні побутові приладиЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Насоси та компресори- ID: UA-2019-09-27-001320-c
- Дата створення : 27.09.19
- Внутрішній номер закупівлі: 3836277
12 ДЕРЖАВНИЙ ПОЖЕЖНО-РЯТУВАЛЬНИЙ ЗАГІН ГОЛОВНОГО УПРАВЛІННЯ ДЕРЖАВНОЇ СЛУЖБИ УКРАЇНИ З НАДЗВИЧАЙНИХ СИТУАЦІЙ У ДОНЕЦЬКІЙ ОБЛАСТІ ЄДРПОУ: 38355198ДК 021:2015: 39710000-2 Електричні побутові приладиЗавершена -