-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Осушувачі повітря електричні, згідно коду CPV за ДК 021:2015 код 39710000-2 Електричні побутові прилади
Тендер Prozorro UA-2026-07-24-005318-a
Торги не відбулися
31 241.28
UAH без ПДВ
Номер:
c6b9c40b5a474b269b3aa0acb37701f0
Внутрішній номер закупівлі:
29904143
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2026-07-24-005318-a
Замовник:
12 ДЕРЖАВНИЙ ПОЖЕЖНО-РЯТУВАЛЬНИЙ ЗАГІН ГОЛОВНОГО УПРАВЛІННЯ ДЕРЖАВНОЇ СЛУЖБИ УКРАЇНИ З НАДЗВИЧАЙНИХ СИТУАЦІЙ У ДОНЕЦЬКІЙ ОБЛАСТІ
×
-
Код ЄДРПОУ:
38355198
-
Адреса:
84313, Україна, Донецька область, Краматорськ, ВУЛИЦЯ ОЛЕКСИ ТИХОГО, будинок 10-І
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Сєніна Надія Мирославівна 380954138722 n.sienina@dsns.gov.ua
Класифікатор ДК 021:2015:
39710000-2 Електричні побутові приладиАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
31 241.28 UAH без ПДВ
Період уточнення:
24.07.2026 12:54 - 31.07.2026 00:00
Період прийому пропозицій:
24.07.2026 12:54 - 03.08.2026 12:00
Аукціон:
з 04.08.2026 13:45
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴31 241.28 Осушувачі повітря електричні, згідно коду CPV за ДК 021:2015 код 39710000-2 Електричні побутові прилади