-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Мобільний кондиціонер, згідно коду CPV за ДК 021:2015 код 39710000-2 Електричні побутові прилади
Тендер Prozorro UA-2025-09-12-012921-a
Завершена
38 546.80
UAH з ПДВ
Номер:
2d124dd30d794b89a9276ca2f0dca1c9
Внутрішній номер закупівлі:
26423437
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2025-09-12-012921-a
Замовник:
12 ДЕРЖАВНИЙ ПОЖЕЖНО-РЯТУВАЛЬНИЙ ЗАГІН ГОЛОВНОГО УПРАВЛІННЯ ДЕРЖАВНОЇ СЛУЖБИ УКРАЇНИ З НАДЗВИЧАЙНИХ СИТУАЦІЙ У ДОНЕЦЬКІЙ ОБЛАСТІ
×
-
Код ЄДРПОУ:
38355198
-
Адреса:
84313, Україна, Донецька область, Краматорськ, ВУЛИЦЯ ОЛЕКСИ ТИХОГО, будинок 10-І
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Сєніна Надія Мирославівна 380954138722 mtz.12dprz@gmail.com
Класифікатор ДК 021:2015:
39710000-2 Електричні побутові приладиАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
38 546.80 UAH з ПДВ
Період уточнення:
12.09.2025 18:09 - 19.09.2025 00:00
Період прийому пропозицій:
12.09.2025 18:09 - 22.09.2025 12:00
Аукціон:
23.09.2025 11:38 - 23.09.2025 12:01
Період кваліфікації:
23.09.2025 12:01 - 30.09.2025 11:39
Період завантаження договору:
06.10.2025 00:00 - 16.10.2025 00:00
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴38 546.80 Мобільний кондиціонер, згідно коду CPV за ДК 021:2015 код 39710000-2 Електричні побутові прилади