-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Кондиціонер інверторний- ID: UA-2026-09-02-003667-a
- Дата створення : 02.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30262522
НАЦІОНАЛЬНИЙ ЦЕНТР УПРАВЛІННЯ ТА ВИПРОБУВАНЬ КОСМІЧНИХ ЗАСОБІВ ЄДРПОУ: 24507442ДК 021:2015: 39710000-2 Електричні побутові приладиЗавершена -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Кондиціонер інверторний- ID: UA-2026-08-04-008353-a
- Дата створення : 04.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 29988786
НАЦІОНАЛЬНИЙ ЦЕНТР УПРАВЛІННЯ ТА ВИПРОБУВАНЬ КОСМІЧНИХ ЗАСОБІВ ЄДРПОУ: 24507442ДК 021:2015: 39710000-2 Електричні побутові приладиТорги не відбулисяТорги не відбулися -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Пилосос- ID: UA-2026-07-27-003964-a
- Дата створення : 27.07.26
- Внутрішній номер закупівлі: 29914624
НАЦІОНАЛЬНИЙ ЦЕНТР УПРАВЛІННЯ ТА ВИПРОБУВАНЬ КОСМІЧНИХ ЗАСОБІВ ЄДРПОУ: 24507442ДК 021:2015: 39710000-2 Електричні побутові приладиЗавершена -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Кондиціонер інверторний- ID: UA-2026-06-23-011017-a
- Дата створення : 23.06.26
- Внутрішній номер закупівлі: 29626441
НАЦІОНАЛЬНИЙ ЦЕНТР УПРАВЛІННЯ ТА ВИПРОБУВАНЬ КОСМІЧНИХ ЗАСОБІВ ЄДРПОУ: 24507442ДК 021:2015: 39710000-2 Електричні побутові приладиТорги не відбулисяТорги не відбулися -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Електроприлади для обігріву приміщень згідно Специфікації- ID: UA-2025-12-10-002638-a
- Дата створення : 10.12.25
- Внутрішній номер закупівлі: 27480830
НАЦІОНАЛЬНИЙ ЦЕНТР УПРАВЛІННЯ ТА ВИПРОБУВАНЬ КОСМІЧНИХ ЗАСОБІВ ЄДРПОУ: 24507442ДК 021:2015: 39710000-2 Електричні побутові приладиЗавершена -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Електроприлади для обігріву приміщень- ID: UA-2025-11-19-010386-a
- Дата створення : 19.11.25
- Внутрішній номер закупівлі: 27184084
НАЦІОНАЛЬНИЙ ЦЕНТР УПРАВЛІННЯ ТА ВИПРОБУВАНЬ КОСМІЧНИХ ЗАСОБІВ ЄДРПОУ: 24507442ДК 021:2015: 39710000-2 Електричні побутові приладиТорги не відбулисяТорги не відбулися -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Кондиціонери інверторні- ID: UA-2025-10-20-005103-a
- Дата створення : 20.10.25
- Внутрішній номер закупівлі: 26810942
НАЦІОНАЛЬНИЙ ЦЕНТР УПРАВЛІННЯ ТА ВИПРОБУВАНЬ КОСМІЧНИХ ЗАСОБІВ ЄДРПОУ: 24507442ДК 021:2015: 39710000-2 Електричні побутові приладиЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Електричні побутові прилади- ID: UA-2024-12-17-010250-a
- Дата створення : 17.12.24
- Внутрішній номер закупівлі: 23718570
Національний центр управління та випробувань космічних засобів ЄДРПОУ: 24507442ДК 021:2015: 39710000-2 Електричні побутові приладиЗавершена -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Конвектори електричні- ID: UA-2023-10-25-013524-a
- Дата створення : 25.10.23
- Внутрішній номер закупівлі: 19414118
НАЦІОНАЛЬНИЙ ЦЕНТР УПРАВЛІННЯ ТА ВИПРОБУВАНЬ КОСМІЧНИХ ЗАСОБІВ ЄДРПОУ: 24507442ДК 021:2015: 39710000-2 Електричні побутові приладиЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
ЧВ-кавомашина- ID: UA-2021-12-22-004492-a
- Дата створення : 22.12.21
- Внутрішній номер закупівлі: 13367599
НАЦІОНАЛЬНИЙ ЦЕНТР УПРАВЛІННЯ ТА ВИПРОБУВАНЬ КОСМІЧНИХ ЗАСОБІВ ЄДРПОУ: 24507442ДК 021:2015: 39710000-2 Електричні побутові приладиЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Холодильник- ID: UA-2021-12-22-008179-b
- Дата створення : 22.12.21
- Внутрішній номер закупівлі: 13365063
НАЦІОНАЛЬНИЙ ЦЕНТР УПРАВЛІННЯ ТА ВИПРОБУВАНЬ КОСМІЧНИХ ЗАСОБІВ ЄДРПОУ: 24507442ДК 021:2015: 39710000-2 Електричні побутові приладиЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Мікрохвильва піч- ID: UA-2021-12-22-003986-a
- Дата створення : 22.12.21
- Внутрішній номер закупівлі: 13364311
НАЦІОНАЛЬНИЙ ЦЕНТР УПРАВЛІННЯ ТА ВИПРОБУВАНЬ КОСМІЧНИХ ЗАСОБІВ ЄДРПОУ: 24507442ДК 021:2015: 39710000-2 Електричні побутові приладиЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Конвектори електричні- ID: UA-2021-12-16-002624-a
- Дата створення : 16.12.21
- Внутрішній номер закупівлі: 13193914
НАЦІОНАЛЬНИЙ ЦЕНТР УПРАВЛІННЯ ТА ВИПРОБУВАНЬ КОСМІЧНИХ ЗАСОБІВ ЄДРПОУ: 24507442ДК 021:2015: 39710000-2 Електричні побутові приладиЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Конвектори електричні- ID: UA-2021-12-07-002970-b
- Дата створення : 07.12.21
- Внутрішній номер закупівлі: 12929985
НАЦІОНАЛЬНИЙ ЦЕНТР УПРАВЛІННЯ ТА ВИПРОБУВАНЬ КОСМІЧНИХ ЗАСОБІВ ЄДРПОУ: 24507442ДК 021:2015: 39710000-2 Електричні побутові приладиЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Автоматична кавомашина- ID: UA-2021-07-14-006878-c
- Дата створення : 14.07.21
- Внутрішній номер закупівлі: 10715601
НАЦІОНАЛЬНИЙ ЦЕНТР УПРАВЛІННЯ ТА ВИПРОБУВАНЬ КОСМІЧНИХ ЗАСОБІВ ЄДРПОУ: 24507442ДК 021:2015: 39710000-2 Електричні побутові приладиЗавершена -