-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Кондиціонер інверторний
Тендер Prozorro UA-2026-09-02-003667-a
Завершена
21 999.00
UAH з ПДВ
Номер:
e0f4222bc9944a4cbc806a8cab298e0a
Внутрішній номер закупівлі:
30262522
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2026-09-02-003667-a
Замовник:
НАЦІОНАЛЬНИЙ ЦЕНТР УПРАВЛІННЯ ТА ВИПРОБУВАНЬ КОСМІЧНИХ ЗАСОБІВ
×
-
Код ЄДРПОУ:
24507442
-
Адреса:
01010, Україна, Київська область, Київ, Князів Острозьких 8
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Вечерук Ірина Андріївна 0442816907 zakupivli@spacecenter.gov.ua
Класифікатор ДК 021:2015:
39710000-2 Електричні побутові приладиАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Умова застосування:
Відмінено відкриті торги через неподання жодної тендерної пропозиції для участі у відкритих торгах у строк, установлений замовником згідно з цими особливостями, у тому числі за лотом. При цьому предмет закупівлі, його технічні, кількісні та якісні характеристики, проект договору про закупівлю, а також вимоги до суб’єкта, з яким укладається договір про закупівлю, не повинні відрізнятися від вимог, що були визначені замовником у тендерній документації (крім вимог, визначених пунктом 47 цих особливостей), та сума договору про закупівлю не може перевищувати очікувану вартість предмета закупівлі, зазначену замовником в оголошенні про проведення відкритих торгів, які відмінено через відсутність достатньої кількості учасників процедури закупівлі (учасника процедури закупівлі), з урахуванням прийнятного відсотка перевищення ціни тендерної пропозиції учасника процедури закупівлі над очікуваною вартістю предмета закупівлі, якщо такий прийнятний відсоток був зазначений у тендерній документації
Обґрунтування умови застосування:
Відмінено відкриті торги UA-2026-07-24-005336-a через неподання жодної тендерної пропозиції для участі у відкритих торгах у строк, установлений замовником згідно з цими особливостями, у тому числі за лотом. При цьому предмет закупівлі, його технічні, кількісні та якісні характеристики, проект договору про закупівлю, а також вимоги до суб’єкта, з яким укладається договір про закупівлю, не повинні відрізнятися від вимог, що були визначені замовником у тендерній документації (крім вимог, визначених пунктом 47 цих особливостей), та сума договору про закупівлю без урахування податку на додану вартість не може перевищувати очікувану вартість предмета закупівлі, зазначену замовником в оголошенні про проведення відкритих торгів, які відмінено через відсутність достатньої кількості учасників процедури закупівлі (учасника процедури закупівлі), з урахуванням прийнятного відсотка перевищення ціни тендерної пропозиції учасника процедури закупівлі над очікуваною вартістю предмета закупівлі, якщо такий прийнятний відсоток був зазначений у тендерній документації
Очікувана вартість:
21 999.00 UAH з ПДВ
Тендерна документація
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Кондиціонер інверторний
Кількість
1 штука
Період постачання
до 30.09.2026
Результати торгів
Учасник
Ціна пропозиції
Результати кваліфікації
Док-ти
Пропозиція
ТОВ "Приватінвест"
×
-
Код ЄДРПОУ:
21550555
-
Адреса:
03117, Україна, Київська область, Київ, пр. Берестейський, буд. 67
Ціна пропозиції
21 999.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Переможець
02.09.2026 11:16
Документи
1
Скарги
0
Контракти
Номер:
581c3ff86cf94302816c9054841a301f
Ідентифікатор договору:
UA-2026-09-02-003667-a-a1
Постачальник:
ТОВ "Приватінвест"
×
-
Код ЄДРПОУ:
21550555
-
Адреса:
03117, Україна, Київська область, Київ, пр. Берестейський, буд. 67
Номер договору:
90/31/08
Сума договору:
21 999.00 UAH з ПДВ
Сума договору:
18 332.50 UAH без ПДВ
Період дії договору:
31.08.2026 00:00 - 31.12.2026 00:00
Дата підписання:
31.08.2026 00:00
Статус:
Підписаний