• Відкриті торги з особливостями
  • Однолотова
  • КЕП

Кондиціонер інверторний

Торги не відбулися

20 248.00 UAH з ПДВ
Номер: 56baf9f23a474813bd872146816b654d
Внутрішній номер закупівлі: 29626441
Ідентифікатор закупівлі: UA-2026-06-23-011017-a   
Замовник: НАЦІОНАЛЬНИЙ ЦЕНТР УПРАВЛІННЯ ТА ВИПРОБУВАНЬ КОСМІЧНИХ ЗАСОБІВ
Контактна особа: Вечерук Ірина Андріївна 0442816907 zakupivli@spacecenter.gov.ua http://spacecenter.gov.ua/
Класифікатор ДК 021:2015: 39710000-2 Електричні побутові приладиАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі: Товари
Очікувана вартість: 20 248.00 UAH з ПДВ
Період уточнення: 23.06.2026 15:35 - 29.06.2026 00:00
Період прийому пропозицій: 23.06.2026 15:35 - 02.07.2026 09:00
Аукціон: з 03.07.2026 13:26

Тендерна документація до лоту 1

  • Лот №1 ₴20 248.00 Кондиціонер інверторний