-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Господарське приладдя(валики і пензлики)- ID: UA-2025-09-26-010700-a
- Дата створення : 26.09.25
- Внутрішній номер закупівлі: 26574218
Львівське комунальне підприємство "Львівелектротранс" ЄДРПОУ: 03328406ДК 021:2015: 39220000-0 Кухонне приладдя, товари для дому та господарства і приладдя для закладів громадського харчуванняЗавершена -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Господарське приладдя (валики, пензлики)- ID: UA-2025-07-18-009368-a
- Дата створення : 18.07.25
- Внутрішній номер закупівлі: 25920028
Львівське комунальне підприємство "Львівелектротранс" ЄДРПОУ: 03328406ДК 021:2015: 39220000-0 Кухонне приладдя, товари для дому та господарства і приладдя для закладів громадського харчуванняТорги відміненоТорги відмінено -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Господарське приладдя (віники)- ID: UA-2025-02-24-003541-a
- Дата створення : 24.02.25
- Внутрішній номер закупівлі: 24516170
Львівське комунальне підприємство "Львівелектротранс" ЄДРПОУ: 03328406ДК 021:2015: 39220000-0 Кухонне приладдя, товари для дому та господарства і приладдя для закладів громадського харчуванняЗавершена -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Господарське приладдя- ID: UA-2025-02-24-001426-a
- Дата створення : 24.02.25
- Внутрішній номер закупівлі: 24514041
Львівське комунальне підприємство "Львівелектротранс" ЄДРПОУ: 03328406ДК 021:2015: 39220000-0 Кухонне приладдя, товари для дому та господарства і приладдя для закладів громадського харчуванняЗавершена -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Мітли, держаки- ID: UA-2024-10-30-007363-a
- Дата створення : 30.10.24
- Внутрішній номер закупівлі: 23075033
Львівське комунальне підприємство "Львівелектротранс" ЄДРПОУ: 03328406ДК 021:2015: 39220000-0 Кухонне приладдя, товари для дому та господарства і приладдя для закладів громадського харчуванняЗавершена -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Господарське приладдя- ID: UA-2024-03-18-008417-a
- Дата створення : 18.03.24
- Внутрішній номер закупівлі: 21046729
Львівське комунальне підприємство "Львівелектротранс" ЄДРПОУ: 03328406ДК 021:2015: 39220000-0 Кухонне приладдя, товари для дому та господарства і приладдя для закладів громадського харчуванняЗавершена -
-
- 1
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Господарське приладдя (віники)- ID: UA-2024-03-15-001842-a
- Дата створення : 15.03.24
- Внутрішній номер закупівлі: 21027281
Львівське комунальне підприємство "Львівелектротранс" ЄДРПОУ: 03328406ДК 021:2015: 39220000-0 Кухонне приладдя, товари для дому та господарства і приладдя для закладів громадського харчуванняЗавершена -
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Малярне приладдя (пензлик, валик, щітка)- ID: UA-2024-02-28-011462-a
- Дата створення : 28.02.24
- Внутрішній номер закупівлі: 20884638
Львівське комунальне підприємство "Львівелектротранс" ЄДРПОУ: 03328406ДК 021:2015: 39220000-0 Кухонне приладдя, товари для дому та господарства і приладдя для закладів громадського харчуванняЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Мітли- ID: UA-2023-12-21-011159-a
- Дата створення : 21.12.23
- Внутрішній номер закупівлі: 20187909
Львівське комунальне підприємство "Львівелектротранс" ЄДРПОУ: 03328406ДК 021:2015: 39220000-0 Кухонне приладдя, товари для дому та господарства і приладдя для закладів громадського харчуванняЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Щітки телескопічні та запаски- ID: UA-2023-12-20-004164-a
- Дата створення : 20.12.23
- Внутрішній номер закупівлі: 20156275
Львівське комунальне підприємство "Львівелектротранс" ЄДРПОУ: 03328406ДК 021:2015: 39220000-0 Кухонне приладдя, товари для дому та господарства і приладдя для закладів громадського харчуванняЗавершена -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Мітли- ID: UA-2023-11-29-016980-a
- Дата створення : 29.11.23
- Внутрішній номер закупівлі: 19835236
Львівське комунальне підприємство "Львівелектротранс" ЄДРПОУ: 03328406ДК 021:2015: 39220000-0 Кухонне приладдя, товари для дому та господарства і приладдя для закладів громадського харчуванняТорги не відбулисяТорги не відбулися -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Щітки телескопічні та запаски- ID: UA-2023-11-17-011623-a
- Дата створення : 17.11.23
- Внутрішній номер закупівлі: 19682337
Львівське комунальне підприємство "Львівелектротранс" ЄДРПОУ: 03328406ДК 021:2015: 39220000-0 Кухонне приладдя, товари для дому та господарства і приладдя для закладів громадського харчуванняТорги не відбулисяТорги не відбулися -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Щітки телескопічні та запаски- ID: UA-2023-11-17-011226-a
- Дата створення : 17.11.23
- Внутрішній номер закупівлі: 19681814
Львівське комунальне підприємство "Львівелектротранс" ЄДРПОУ: 03328406ДК 021:2015: 39220000-0 Кухонне приладдя, товари для дому та господарства і приладдя для закладів громадського харчуванняТорги відміненоТорги відмінено -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Господарське приладдя (мітли)- ID: UA-2023-10-26-004500-a
- Дата створення : 26.10.23
- Внутрішній номер закупівлі: 19421192
Львівське комунальне підприємство "Львівелектротранс" ЄДРПОУ: 03328406ДК 021:2015: 39220000-0 Кухонне приладдя, товари для дому та господарства і приладдя для закладів громадського харчуванняЗавершена -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Пензлик, валик, щітка- ID: UA-2023-06-06-002562-a
- Дата створення : 06.06.23
- Внутрішній номер закупівлі: 18000823
Львівське комунальне підприємство "Львівелектротранс" ЄДРПОУ: 03328406ДК 021:2015: 39220000-0 Кухонне приладдя, товари для дому та господарства і приладдя для закладів громадського харчуванняТорги не відбулисяТорги не відбулися -