-
-
Запит (ціни) пропозицій
-
КЕП
-
Prozorro Market
-
Без аукціону
М’ясо (М'ясо свинини; Філе куряче)- ID: UA-2026-08-31-013603-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30246775
ДК 021:2015: 15110000-2 М’ясоПеріод подачі пропозиційдо закінчення періоду залишився день (до 03.09.26 00:00)
-
-
-
Запит (ціни) пропозицій
-
КЕП
-
Prozorro Market
-
Без аукціону
М’ясо (М'ясо свинини; Філе куряче)- ID: UA-2026-04-03-005885-a
- Дата створення : 03.04.26
- Внутрішній номер закупівлі: 28817850
ДК 021:2015: 15110000-2 М’ясоЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
М’ясо- ID: UA-2026-01-19-006261-a
- Дата створення : 19.01.26
- Внутрішній номер закупівлі: 27952434
ДК 021:2015: 15110000-2 М’ясоЗавершена -
-
- 1
-
Запит (ціни) пропозицій
-
КЕП
-
Prozorro Market
-
Без аукціону
М’ясо- ID: UA-2025-12-03-009110-a
- Дата створення : 03.12.25
- Внутрішній номер закупівлі: 27375639
ДК 021:2015: 15110000-2 М’ясоЗавершена -
-
Запит (ціни) пропозицій
-
КЕП
-
Prozorro Market
-
Без аукціону
М'ясо (М'ясо свинина, чверть куряча, філе куряче)- ID: UA-2025-02-25-014278-a
- Дата створення : 25.02.25
- Внутрішній номер закупівлі: 24541907
ДК 021:2015: 15110000-2 М’ясоЗавершена -
-
-
Запит (ціни) пропозицій
-
КЕП
-
Prozorro Market
-
Без аукціону
М'ясо (М'ясо свинина, чверть куряча, філе куряче)- ID: UA-2025-02-25-012896-a
- Дата створення : 25.02.25
- Внутрішній номер закупівлі: 24540601
ДК 021:2015: 15110000-2 М’ясоТорги не відбулисяТорги відмінено -
-
-
Запит (ціни) пропозицій
-
КЕП
-
Prozorro Market
-
Без аукціону
М’ясо (м’ясо свинини, філе куряче, чверть куряча)- ID: UA-2025-02-24-014708-a
- Дата створення : 24.02.25
- Внутрішній номер закупівлі: 24527090
ДК 021:2015: 15110000-2 М’ясоТорги не відбулисяТорги відмінено -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
М’ясо- ID: UA-2025-01-16-004128-a
- Дата створення : 16.01.25
- Внутрішній номер закупівлі: 24044249
ДК 021:2015: 15110000-2 М’ясоЗавершена -
-
-
Запит (ціни) пропозицій
-
КЕП
-
Prozorro Market
-
Без аукціону
М’ясо (Чверть куряча, м’ясо свинини)- ID: UA-2024-12-18-023823-a
- Дата створення : 18.12.24
- Внутрішній номер закупівлі: 23757330
ДК 021:2015: 15110000-2 М’ясоЗавершена -
-
- 1
-
Запит (ціни) пропозицій
-
КЕП
-
Prozorro Market
-
Без аукціону
М’ясо (Чверть куряча, філе куряче, м’ясо свинини)- ID: UA-2024-12-15-001510-a
- Дата створення : 15.12.24
- Внутрішній номер закупівлі: 23684684
ДК 021:2015: 15110000-2 М’ясоТорги не відбулисяТорги не відбулися -
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
«М'ясо» (М'ясо свинина, фарш курячий охолоджений, чверть куряча, філе куряче)- ID: UA-2023-12-28-010653-a
- Дата створення : 28.12.23
- Внутрішній номер закупівлі: 20282932
ДК 021:2015: 15110000-2 М’ясоЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
М’ясо- ID: UA-2023-12-06-007474-a
- Дата створення : 06.12.23
- Внутрішній номер закупівлі: 19923961
ДК 021:2015: 15110000-2 М’ясоЗавершена -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
М’ясо (М'ясо свинина, фарш свинно-яловичий, чверть куряча, філе куряче)- ID: UA-2023-11-27-017499-a
- Дата створення : 27.11.23
- Внутрішній номер закупівлі: 19800694
ДК 021:2015: 15110000-2 М’ясоТорги не відбулисяТорги не відбулися -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
М’ясо- ID: UA-2023-11-22-001237-a
- Дата створення : 22.11.23
- Внутрішній номер закупівлі: 19726821
ДК 021:2015: 15110000-2 М’ясоЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
М’ясо- ID: UA-2023-11-13-000876-a
- Дата створення : 13.11.23
- Внутрішній номер закупівлі: 19600617
ДК 021:2015: 15110000-2 М’ясоЗавершена -