-
-
Запит (ціни) пропозицій
-
КЕП
-
Prozorro Market
-
Без аукціону
М’якоть без кістки свинна, охолоджена, філе куряче охолоджене, перша категорія, стегно кур...×-
М’якоть без кістки свинна, охолоджена, філе куряче охолоджене, перша категорія, стегно куряче охолоджене за кодом ДК 021:2015- 15110000-2 «М’ясо»
- ID: UA-2025-12-29-008801-a
- Дата створення : 29.12.25
- Внутрішній номер закупівлі: 27801031
Департамент освіти та науки Хмельницької міської ради ЄДРПОУ: 02146920ДК 021:2015: 15110000-2 М’ясоЗавершена -
-
-
Запит (ціни) пропозицій
-
КЕП
-
Prozorro Market
-
Без аукціону
М’якоть без кістки свинна, охолоджена, філе куряче охолоджене, стегно куряче охолоджене за...×-
М’якоть без кістки свинна, охолоджена, філе куряче охолоджене, стегно куряче охолоджене за кодом ДК 021:2015- 15110000-2 «М’ясо»
- ID: UA-2024-12-27-006691-a
- Дата створення : 27.12.24
- Внутрішній номер закупівлі: 23892744
Департамент освіти та науки Хмельницької міської ради ЄДРПОУ: 02146920ДК 021:2015: 15110000-2 М’ясоЗавершена -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Свинина охолоджена без кістки, філе куряче охолоджене, стегно куряче охолоджене за кодом Д...×-
Свинина охолоджена без кістки, філе куряче охолоджене, стегно куряче охолоджене за кодом ДК 021:2015- 15110000-2 «М’ясо» - 2 лоти. Лот 1: свинина охолоджена без кістки (деталізований код - 15113000-3 «Свинина»). Лот 2: філе куряче охолоджене (деталізований код - 15112130-6 «Курятина»), стегно куряче охолоджене (деталізований код - 15112130-6 «Курятина»)
- ID: UA-2023-12-18-020019-a
- Дата створення : 18.12.23
- Внутрішній номер закупівлі: 20123892
Департамент освіти та науки Хмельницької міської ради ЄДРПОУ: 02146920ДК 021:2015: 15110000-2 М’ясоЗавершена -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Свинина охолоджена без кістки, філе куряче охолоджене, стегно куряче охолоджене (код ДК 02...×-
Свинина охолоджена без кістки, філе куряче охолоджене, стегно куряче охолоджене (код ДК 021:2015 - 15110000-2 «М’ясо») – 2 лоти. Лот 1: свинина охолоджена без кістки. Лот 2: філе куряче охолоджене, стегно куряче охолоджене
- ID: UA-2022-12-21-011084-a
- Дата створення : 21.12.22
- Внутрішній номер закупівлі: 16374500
Департамент освіти та науки Хмельницької міської ради ЄДРПОУ: 02146920ДК 021:2015: 15110000-2 М’ясоЗавершена -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Свинина охолоджена без кістки, філе куряче охолоджене, стегно куряче охолоджене (код ДК 02...×-
Свинина охолоджена без кістки, філе куряче охолоджене, стегно куряче охолоджене (код ДК 021:2015 - 15110000-2 «М’ясо») – 2 лоти. Лот 1: свинина охолоджена без кістки. Лот 2: філе куряче охолоджене, стегно куряче охолоджене
- ID: UA-2022-12-20-017638-a
- Дата створення : 20.12.22
- Внутрішній номер закупівлі: 16357159
Департамент освіти та науки Хмельницької міської ради ЄДРПОУ: 02146920ДК 021:2015: 15110000-2 М’ясоТорги відміненоТорги відмінено -
-
-
Відкриті торги
-
КЕП
ДК 021:2015-15110000-2 «М’ясо» (свинина охолоджена без кістки)- ID: UA-2022-09-23-001076-a
- Дата створення : 23.09.22
- Внутрішній номер закупівлі: 15411131
Департамент освіти та науки Хмельницької міської ради ЄДРПОУ: 02146920ДК 021:2015: 15110000-2 М’ясоЗавершена -
-
-
Відкриті торги
-
КЕП
М'ясо свинини охолоджене, філе куряче, стегно куряче код ДК 021:2015-15110000-2 «М...- ID: UA-2021-12-16-005916-b
- Дата створення : 16.12.21
- Внутрішній номер закупівлі: 13193550
Департамент освіти та науки Хмельницької міської ради ЄДРПОУ: 02146920ДК 021:2015: 15110000-2 М’ясоЗавершена -
-
-
Відкриті торги з публікацією англійською мовою
-
КЕП
М’ясо (Яловичина охолоджена, м’ясо свинини охолоджене, філе куряче) ДК 021:2015 - 15110000...×-
М’ясо (Яловичина охолоджена, м’ясо свинини охолоджене, філе куряче) ДК 021:2015 - 15110000-2
- ID: UA-2020-12-21-003914-a
- Дата створення : 21.12.20
- Внутрішній номер закупівлі: 7892649
Департамент освіти та науки Хмельницької міської ради ЄДРПОУ: 02146920ДК 021:2015: 15110000-2 М’ясоЗавершена -
-
-
Відкриті торги
-
КЕП
Філе куряче- ID: UA-2020-01-08-000710-c
- Дата створення : 08.01.20
- Внутрішній номер закупівлі: 4273567
Департамент освіти та науки Хмельницької міської ради ЄДРПОУ: 02146920ДК 021:2015: 15110000-2 М’ясоЗавершена -
-
-
Відкриті торги
-
КЕП
Яловичина напівфабрикат охолоджена, м'ясо свинини напівфабрикат охолоджене- ID: UA-2020-01-08-000685-c
- Дата створення : 08.01.20
- Внутрішній номер закупівлі: 4273438
Департамент освіти та науки Хмельницької міської ради ЄДРПОУ: 02146920ДК 021:2015: 15110000-2 М’ясоЗавершена -
-
-
Відкриті торги
-
КЕП
Філе куряче охолоджене- ID: UA-2019-01-30-002680-b
- Дата створення : 30.01.19
- Внутрішній номер закупівлі: 3111814
Департамент освіти та науки Хмельницької міської ради ЄДРПОУ: 02146920ДК 021:2015: 15110000-2 М’ясоЗавершена -
-
-
Відкриті торги
-
КЕП
Яловичина напівфабрикат охолоджена, м'ясо свинини напівфабрикат охолоджене, печінка я...×-
Яловичина напівфабрикат охолоджена, м'ясо свинини напівфабрикат охолоджене, печінка яловича охолоджена
- ID: UA-2019-01-30-002983-b
- Дата створення : 30.01.19
- Внутрішній номер закупівлі: 3106767
Департамент освіти та науки Хмельницької міської ради ЄДРПОУ: 02146920ДК 021:2015: 15110000-2 М’ясоЗавершена -
-
-
Відкриті торги
-
КЕП
Філе куряче охолоджене- ID: UA-2018-01-04-001649-a
- Дата створення : 04.01.18
- Внутрішній номер закупівлі: 1694430
Департамент освіти та науки Хмельницької міської ради ЄДРПОУ: 02146920ДК 021:2015: 15110000-2 М’ясоЗавершена -
-
-
Відкриті торги
-
КЕП
Яловичина напівфабрикат охолоджена, м'ясо свинини напівфабрикат охолоджене, печінка я...×-
Яловичина напівфабрикат охолоджена, м'ясо свинини напівфабрикат охолоджене, печінка яловича охолоджена
- ID: UA-2018-01-04-001607-a
- Дата створення : 04.01.18
- Внутрішній номер закупівлі: 1691589
Департамент освіти та науки Хмельницької міської ради ЄДРПОУ: 02146920ДК 021:2015: 15110000-2 М’ясоЗавершена -
-
-
Переговорна процедура
-
КЕП
-
Без аукціону
Яловичина охолоджена, печінка яловича, м'ясо свинини охолоджене- ID: UA-2017-04-21-000591-c
- Дата створення : 11.05.17
- Внутрішній номер закупівлі: 803748
Департамент освіти та науки Хмельницької міської ради ЄДРПОУ: 02146920ДК 021:2015: 15110000-2 М’ясоЗавершена -