• Відкриті торги
  • Безлотова
  • КЕП

Філе куряче охолоджене

Філе куряче охолоджене

Завершена

1 430 000.00 UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 7 150.00 UAH
Номер: 6c7b543493824a0893e5b2d58c2232ef
Внутрішній номер закупівлі: 3111814
Ідентифікатор закупівлі: UA-2019-01-30-002680-b   
Замовник: Департамент освіти та науки Хмельницької міської ради
Контактна особа: Корнієцька Людмила Віталіївна 380382651264,380382657399 Khm-osvita@i.ua http://education.km.ua/
Класифікатор ДК 021:2015: 15110000-2 М’ясоАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі: Товари
Очікувана вартість: 1 430 000.00 UAH з ПДВ
Мінімальний крок аукціону: 7 150.00 UAH
Розмір забезпечення тендерних пропозицій: 5 000.00 UAH
Період уточнення: 30.01.2019 14:22 - 05.02.2019 18:00
Період прийому пропозицій: 30.01.2019 14:22 - 15.02.2019 18:00
Аукціон: 18.02.2019 13:56 - 18.02.2019 14:17
Період кваліфікації: 18.02.2019 14:17 - 20.02.2019 12:09
Період завантаження договору: 18.02.2019 14:17 - 10.03.2019 14:17

Тендерна документація

Номенклатура

Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Філе куряче охолоджене
Код ДК 021:2015: 15110000-2 М’ясо
Кількість 13000 кілограм
Період постачання до 31.12.2019
Місце постачання 29000, Україна, Хмельницька область, Хмельницький, Заклади освіти міста На карті

Результати торгів

Учасник
Початкова пропозиція
Підсумкова пропозиція
Результати кваліфікації
Док-ти
Пропозиція
Фізична особа підприємиць "Зиза Марія Іванівна

Оскарження: 18.02.2019 14:17 - 03.03.2019 00:00
Початкова пропозиція 1 269 970.00 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
1 269 970.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Переможець
20.02.2019 12:09
Документи 73
Скарги 0
ФОП Бурдельний Руслан Васильович
Початкова пропозиція 1 428 960.00 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
1 428 960.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Не розглядався
Документи 8
Скарги 0

Контракти

Номер: e4cab16548d746af875128af806d1b1d
Ідентифікатор договору: UA-2019-01-30-002680-b-c1
Постачальник: Фізична особа підприємиць "Зиза Марія Іванівна
Номер договору: 0068
Сума договору: 1 269 970.00 UAH з ПДВ
Сума договору: 1 058 308.33 UAH без ПДВ
Період дії договору: 12.03.2019 00:00 - 31.03.2020 00:00
Дата підписання: 12.03.2019 00:00
Статус:
Виконаний
pdf
0068 Філе куряче охолоджене.pdf
p7s
sign.p7s
pdf
Додаткова угода № 1.pdf
p7s
sign.p7s
pdf
Додаткова угода №2.pdf
p7s
sign.p7s
pdf
філе куряче мінус.pdf
p7s
sign.p7s
p7s
sign.p7s
p7s
sign.p7s
p7s
sign.p7s
p7s
sign.p7s