-
Відкриті торги
-
Безлотова
-
КЕП
М'ясо свинини охолоджене, філе куряче, стегно куряче код ДК 021:2015-15110000-2 «М'ясо»
Тендер Prozorro UA-2021-12-16-005916-b
Закупівля проводиться на очікувану вартість у 2022 році.
Завершена
2 920 000.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 14 600.00 UAH
мін. крок: 0.5% або 14 600.00 UAH
Номер:
dc4bc34827964615bf77c9ea568e3a52
Внутрішній номер закупівлі:
13193550
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2021-12-16-005916-b
Замовник:
Департамент освіти та науки Хмельницької міської ради
×
-
Код ЄДРПОУ:
02146920
-
Адреса:
29000, Україна, Хмельницька область, Хмельницький, вул. Грушевського, буд. 53
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Балабуст Надія Юріївна 380382794726, 380382651264 Khm-osvita@i.ua
Класифікатор ДК 021:2015:
15110000-2 М’ясоАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
2 920 000.00 UAH з ПДВ
Мінімальний крок аукціону:
14 600.00 UAH
Період уточнення:
16.12.2021 13:51 - 24.12.2021 00:00
Період прийому пропозицій:
16.12.2021 13:51 - 03.01.2022 00:00
Аукціон:
04.01.2022 14:36 - 04.01.2022 14:59
Період кваліфікації:
04.01.2022 14:59 - 17.01.2022 14:28
Період завантаження договору:
17.01.2022 14:28 - 06.02.2022 14:28
Умови оплати:
поставка товару - 100%
- Подіяпоставка товару
- Розмір100%
- ТипПiсляоплата
- Період у днях30 календарні дні
Тендерна документація
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
М'ясо свинини охолоджене
Кількість
8000 кілограм
Період постачання
до 31.12.2022
Місце постачання
Відповідно до документації
Куряче філе
Кількість
10000 кілограм
Період постачання
до 31.12.2022
Місце постачання
Відповідно до документації
Куряче стегно
Кількість
5000 кілограм
Період постачання
до 31.12.2022
Місце постачання
Відповідно до документації
Результати торгів
Учасник
Початкова пропозиція
Підсумкова пропозиція
Результати кваліфікації
Відповіді на вимоги
Док-ти
Пропозиція
Фізична особа підприємець "Яськов Валерій Васильович"
Оскарження: 10.01.2022 17:49 - 21.01.2022 00:00
×
-
Код ЄДРПОУ:
2645112998
-
Контактна особа:
Яськов Валерій Васильович 380980115999 Kaban3@i.ua
-
Адреса:
29000, Україна, Хмельницька область, Хмельницький, вул. Зарічанська, 32 кв. 116
Оскарження: 10.01.2022 17:49 - 21.01.2022 00:00
Початкова пропозиція
2 839 770.00 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
2 839 770.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Відхилено
10.01.2022 17:49
Відповіді на вимоги
10
Документи
123
Скарги
0
ТОВ "ІМПЕРІЯ ФУД"
Оскарження: 17.01.2022 14:28 - 28.01.2022 00:00
×
-
Код ЄДРПОУ:
40954215
-
Контактна особа:
Марковська Мальвіна Вікторівна +380672523170 imperiafood@ukr.net
-
Адреса:
29000, Україна, Хмельницька область, м Хмельницький, проїзд Іподромний
Оскарження: 17.01.2022 14:28 - 28.01.2022 00:00
Початкова пропозиція
2 916 000.00 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
2 916 000.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Переможець
17.01.2022 14:28
Відповіді на вимоги
10
Документи
15
Скарги
0
Контракти
Номер:
fe2803ac34d44a0e98cd42cfdb193a1f
Ідентифікатор договору:
UA-2021-12-16-005916-b-c1
Постачальник:
ТОВ "ІМПЕРІЯ ФУД"
×
-
Код ЄДРПОУ:
40954215
-
Контактна особа:
Марковська Мальвіна Вікторівна +380672523170 imperiafood@ukr.net
-
Адреса:
29000, Україна, Хмельницька область, м Хмельницький, проїзд Іподромний
Номер договору:
04-02
Сума договору:
1 064 824.50 UAH з ПДВ
Сума договору:
887 353.75 UAH без ПДВ
Період дії договору:
04.02.2022 00:00 - 31.12.2022 00:00
Дата підписання:
04.02.2022 00:00
Статус:
Виконаний