-
-
Відкриті торги
-
КЕП
Шкільні меблі (комплекти шкільних меблів для забезпечення якісної, сучасної та доступної з...×-
Шкільні меблі (комплекти шкільних меблів для забезпечення якісної, сучасної та доступної загальної середньої освіти в загальноосвітніх закладах Кременецького району).Комплект: парта+ стілець .
- ID: UA-2020-10-20-005245-a
- Дата створення : 20.10.20
- Внутрішній номер закупівлі: 6796138
ВІДДІЛ ОСВІТИ КРЕМЕНЕЦЬКОЇ РАЙОННОЇ ДЕРЖАВНОЇ АДМІНІСТРАЦІЇ ЄДРПОУ: 02145990ДК 021:2015: 39160000-1 Шкільні мебліЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Меблі для Горинської ЗОШ I-III ст- ID: UA-2020-09-15-003966-a
- Дата створення : 15.09.20
- Внутрішній номер закупівлі: 6295913
ВІДДІЛ ОСВІТИ КРЕМЕНЕЦЬКОЇ РАЙОННОЇ ДЕРЖАВНОЇ АДМІНІСТРАЦІЇ ЄДРПОУ: 02145990ДК 021:2015: 39160000-1 Шкільні мебліЗавершена -
-
-
Відкриті торги
-
КЕП
Шкільні меблі для укомплектування початкових класів "Нової української школи"- ID: UA-2018-11-29-002286-c
- Дата створення : 29.11.18
- Внутрішній номер закупівлі: 2832257
ВІДДІЛ ОСВІТИ КРЕМЕНЕЦЬКОЇ РАЙОННОЇ ДЕРЖАВНОЇ АДМІНІСТРАЦІЇ ЄДРПОУ: 02145990ДК 021:2015: 39160000-1 Шкільні мебліТорги не відбулисяТорги не відбулися -
-
-
Відкриті торги
-
КЕП
Шкільні меблі для укомплектування початкових класів "Нової української школи"- ID: UA-2018-10-16-000478-b
- Дата створення : 16.10.18
- Внутрішній номер закупівлі: 2600850
ВІДДІЛ ОСВІТИ КРЕМЕНЕЦЬКОЇ РАЙОННОЇ ДЕРЖАВНОЇ АДМІНІСТРАЦІЇ ЄДРПОУ: 02145990ДК 021:2015: 39160000-1 Шкільні мебліЗавершена -
-
-
Відкриті торги
-
КЕП
Шкільні меблі для укомплектування початкових класів "Нової української школи"- ID: UA-2018-09-11-001819-c
- Дата створення : 11.09.18
- Внутрішній номер закупівлі: 2492058
ВІДДІЛ ОСВІТИ КРЕМЕНЕЦЬКОЇ РАЙОННОЇ ДЕРЖАВНОЇ АДМІНІСТРАЦІЇ ЄДРПОУ: 02145990ДК 021:2015: 39160000-1 Шкільні мебліТорги не відбулисяТорги не відбулися -
-
-
Відкриті торги
-
КЕП
Шкільні меблі для укомплектування початкових класів "Нової української школи"- ID: UA-2018-08-08-000158-a
- Дата створення : 08.08.18
- Внутрішній номер закупівлі: 2372514
ВІДДІЛ ОСВІТИ КРЕМЕНЕЦЬКОЇ РАЙОННОЇ ДЕРЖАВНОЇ АДМІНІСТРАЦІЇ ЄДРПОУ: 02145990ДК 021:2015: 39160000-1 Шкільні мебліТорги не відбулисяТорги не відбулися -
-
-
Відкриті торги
-
КЕП
Шкільні меблі для укомплектування початкових класів "Нової української школи"- ID: UA-2018-07-19-001239-b
- Дата створення : 19.07.18
- Внутрішній номер закупівлі: 2241722
ВІДДІЛ ОСВІТИ КРЕМЕНЕЦЬКОЇ РАЙОННОЇ ДЕРЖАВНОЇ АДМІНІСТРАЦІЇ ЄДРПОУ: 02145990ДК 021:2015: 39160000-1 Шкільні мебліТорги не відбулисяТорги не відбулися -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Шкільні меблі- ID: UA-2017-04-06-001748-b
- Дата створення : 06.04.17
- Внутрішній номер закупівлі: 723742
ВІДДІЛ ОСВІТИ КРЕМЕНЕЦЬКОЇ РАЙОННОЇ ДЕРЖАВНОЇ АДМІНІСТРАЦІЇ ЄДРПОУ: 02145990ДК 021:2015: 39160000-1 Шкільні мебліЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Шкільні меблі- ID: UA-2017-03-16-000118-b
- Дата створення : 16.03.17
- Внутрішній номер закупівлі: 658726
ВІДДІЛ ОСВІТИ КРЕМЕНЕЦЬКОЇ РАЙОННОЇ ДЕРЖАВНОЇ АДМІНІСТРАЦІЇ ЄДРПОУ: 02145990ДК 021:2015: 39160000-1 Шкільні мебліЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Меблі шкільні- ID: UA-2016-12-26-000390-b
- Дата створення : 26.12.16
- Внутрішній номер закупівлі: 442534
ВІДДІЛ ОСВІТИ КРЕМЕНЕЦЬКОЇ РАЙОННОЇ ДЕРЖАВНОЇ АДМІНІСТРАЦІЇ ЄДРПОУ: 02145990ДК 021:2015: 39160000-1 Шкільні мебліЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Меблі для кабінету фізики- ID: UA-2016-12-12-000931-b
- Дата створення : 12.12.16
- Внутрішній номер закупівлі: 387997
ВІДДІЛ ОСВІТИ КРЕМЕНЕЦЬКОЇ РАЙОННОЇ ДЕРЖАВНОЇ АДМІНІСТРАЦІЇ ЄДРПОУ: 02145990ДК 021:2015: 39160000-1 Шкільні мебліЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Меблі для кабінету інформатики- ID: UA-2016-12-12-000828-b
- Дата створення : 12.12.16
- Внутрішній номер закупівлі: 387896
ВІДДІЛ ОСВІТИ КРЕМЕНЕЦЬКОЇ РАЙОННОЇ ДЕРЖАВНОЇ АДМІНІСТРАЦІЇ ЄДРПОУ: 02145990ДК 021:2015: 39160000-1 Шкільні мебліЗавершена -
-
-
Спрощена закупівля
-
КЕП
Комплект меблів шкільних- ID: UA-2016-06-29-000288-c
- Дата створення : 29.06.16
- Внутрішній номер закупівлі: 138548
ВІДДІЛ ОСВІТИ КРЕМЕНЕЦЬКОЇ РАЙОННОЇ ДЕРЖАВНОЇ АДМІНІСТРАЦІЇ ЄДРПОУ: 02145990ДК 021:2015: 39160000-1 Шкільні мебліЗавершена -
-
-
Спрощена закупівля
-
КЕП
Комплект меблів шкільних- ID: UA-2016-06-09-000184-c
- Дата створення : 09.06.16
- Внутрішній номер закупівлі: 126562
ВІДДІЛ ОСВІТИ КРЕМЕНЕЦЬКОЇ РАЙОННОЇ ДЕРЖАВНОЇ АДМІНІСТРАЦІЇ ЄДРПОУ: 02145990ДК 021:2015: 39160000-1 Шкільні мебліТорги не відбулисяТорги не відбулися -
-
-
Спрощена закупівля
-
КЕП
Меблі шкільні для Кушлинської ЗОШ І-ІІ ст.- ID: UA-2015-11-05-000022
- Дата створення : 05.11.15
- Внутрішній номер закупівлі: 35805
ВІДДІЛ ОСВІТИ КРЕМЕНЕЦЬКОЇ РАЙОННОЇ ДЕРЖАВНОЇ АДМІНІСТРАЦІЇ ЄДРПОУ: 02145990ДК 021:2015: 39160000-1 Шкільні мебліЗавершена -