-
Відкриті торги
-
Безлотова
-
КЕП
Шкільні меблі для укомплектування початкових класів "Нової української школи"
Тендер Prozorro UA-2018-07-19-001239-b
Торги не відбулися
606 196.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 3 030.98 UAH
мін. крок: 0.5% або 3 030.98 UAH
Номер:
11141c37de8c4c7a8c0ed6fdead61df6
Внутрішній номер закупівлі:
2241722
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2018-07-19-001239-b
Замовник:
ВІДДІЛ ОСВІТИ КРЕМЕНЕЦЬКОЇ РАЙОННОЇ ДЕРЖАВНОЇ АДМІНІСТРАЦІЇ
×
-
Код ЄДРПОУ:
02145990
-
Адреса:
47003, Україна, Тернопільська область, м. Кременець, вул. Шевченка, 32
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Володимир Сергійович Мороз +380671142457,+380686292178 vokremenets@ukr.net http://kremvo.ucoz.ua
Класифікатор ДК 021:2015:
39160000-1 Шкільні мебліАналіз за цим CPV
Очікувана вартість:
606 196.00 UAH з ПДВ
Мінімальний крок аукціону:
3 030.98 UAH
Період уточнення:
19.07.2018 14:33 - 24.07.2018 15:10
Період прийому пропозицій:
19.07.2018 14:33 - 03.08.2018 15:10
Тендерна документація
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Шкільні меблі для укомплектування початкових класів "Нової української школи"
Кількість
356 комплект
Період постачання
до 31.08.2018
Результати торгів
Учасник
Початкова пропозиція
Підсумкова пропозиція
Док-ти
Пропозиція
ФІЗИЧНА ОСОБА-ПІДПРИЄМЕЦЬ КРИКУН ВІТАЛІЙ ВАДИМОВИЧ
×
-
Код ЄДРПОУ:
3556605553
-
Контактна особа:
Крикун Віталій Вадимович 380509404355, 380509404355 qubo@i.ua
-
Адреса:
07300, Україна, Київська область, Вишгород, КИЇВСЬКА ЛІСОВА НАУКОВО-ДОСЛІДНА СТАНЦІЯ, КВАРТАЛ 87, БУДИНОК 1, КВАРТИРА 3
Початкова пропозиція
601 640.00 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
601 640.00 UAH з ПДВ
Документи
57
Скарги
0