-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Засоби навчання і обладнання для STEM - лабораторії за напрямом «Позашкільна освіта», Код...×-
Засоби навчання і обладнання для STEM - лабораторії за напрямом «Позашкільна освіта», Код ДК 021:2015 - 39160000-1 - Шкільні меблі (39162100-6 - Навчальне обладнання)
- ID: UA-2026-09-02-010744-a
- Дата створення : 02.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30269536
ДК 021:2015: 39160000-1 Шкільні мебліПеріод подачі пропозиційдо закінчення періоду залишилося 12 днів (до 18.09.26 10:00)
-
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Засоби навчання і обладнання для STEM - лабораторії за напрямом «Позашкільна освіта», Код...×-
Засоби навчання і обладнання для STEM - лабораторії за напрямом «Позашкільна освіта», Код ДК 021:2015 - 39160000-1 - Шкільні меблі (39162100-6 - Навчальне обладнання)
- ID: UA-2026-08-20-011587-a
- Дата створення : 20.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30149269
ДК 021:2015: 39160000-1 Шкільні мебліПропозиції розглянутіперіод кваліфікації завершився 3 дні назад
-
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Засоби навчання і обладнання для STEM - лабораторії за напрямом «Позашкільна освіта», Код...×-
Засоби навчання і обладнання для STEM - лабораторії за напрямом «Позашкільна освіта», Код ДК 021:2015 - 39160000-1 - Шкільні меблі (39162100-6 - Навчальне обладнання)
- ID: UA-2026-08-06-004101-a
- Дата створення : 06.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30010258
ДК 021:2015: 39160000-1 Шкільні мебліТорги не відбулисяТорги не відбулися -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Меблі для облаштування навчальних кабінетів закладів освіти за напрямами «Профільний ліцей...×-
Меблі для облаштування навчальних кабінетів закладів освіти за напрямами «Профільний ліцей», «Ефективна мережа» та «Професійна освіта», Код ДК 021:2015: 39160000-1 — Шкільні меблі
- ID: UA-2026-08-03-009648-a
- Дата створення : 03.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 29978096
ДК 021:2015: 39160000-1 Шкільні мебліЗавершена -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Меблі для облаштування зон приймання їжі в їдальнях закладів освіти за напрямом «Безпечне...×-
Меблі для облаштування зон приймання їжі в їдальнях закладів освіти за напрямом «Безпечне харчування», Код ДК 021:2015: 39160000-1 — Шкільні меблі
- ID: UA-2026-08-03-006197-a
- Дата створення : 03.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 29974654
ДК 021:2015: 39160000-1 Шкільні мебліЗавершена -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Меблі для облаштування зон приймання їжі в їдальнях закладів освіти за напрямом «Безпечне...×-
Меблі для облаштування зон приймання їжі в їдальнях закладів освіти за напрямом «Безпечне харчування», Код ДК 021:2015: 39160000-1 — Шкільні меблі
- ID: UA-2026-07-23-010472-a
- Дата створення : 23.07.26
- Внутрішній номер закупівлі: 29896466
ДК 021:2015: 39160000-1 Шкільні мебліТорги не відбулисяТорги не відбулися -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Меблі для облаштування зон приймання їжі в їдальнях закладів освіти за напрямом «Безпечне...×-
Меблі для облаштування зон приймання їжі в їдальнях закладів освіти за напрямом «Безпечне харчування», Код ДК 021:2015: 39160000-1 — Шкільні меблі
- ID: UA-2026-06-24-011774-a
- Дата створення : 24.06.26
- Внутрішній номер закупівлі: 29641694
ДК 021:2015: 39160000-1 Шкільні мебліЗавершена -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Комплект навчального приладдя для оснащення осередків з викладання навчального предмету &q...×-
Комплект навчального приладдя для оснащення осередків з викладання навчального предмету "Захист України"
- ID: UA-2025-12-11-022965-a
- Дата створення : 11.12.25
- Внутрішній номер закупівлі: 27524916
ДК 021:2015: 39160000-1 Шкільні мебліЗавершена -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Код ДК 021:2015 - 39160000-1 «Шкільні меблі» (Засоби навчання для оснащення осередків з ви...×-
Код ДК 021:2015 - 39160000-1 «Шкільні меблі» (Засоби навчання для оснащення осередків з викладання навчального предмету «Захист України»)
- ID: UA-2025-12-05-016155-a
- Дата створення : 05.12.25
- Внутрішній номер закупівлі: 27427658
ДК 021:2015: 39160000-1 Шкільні мебліЗавершена -
-
-
Запит (ціни) пропозицій
-
КЕП
-
Prozorro Market
-
Без аукціону
Комплект навчального приладдя для оснащення осередків з викладання навчального предмету &q...×-
Комплект навчального приладдя для оснащення осередків з викладання навчального предмету "Захист України" (Макет масогабаритний AR-15 в зборі (автомат, 2 магазина, 30 навчальних набоїв калібра 5,56); Тренажер зовнішнього автоматичного дефібрилятора, 10 сценаріїв
- ID: UA-2025-12-03-016704-a
- Дата створення : 03.12.25
- Внутрішній номер закупівлі: 27383223
ДК 021:2015: 39160000-1 Шкільні мебліТорги відміненоТорги відмінено -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Код ДК 021:2015 - 39160000-1 «Шкільні меблі» (Комплект навчального обладнання та приладдя...×-
Код ДК 021:2015 - 39160000-1 «Шкільні меблі» (Комплект навчального обладнання та приладдя для оснащення кабінету «Захист України»)
- ID: UA-2024-12-05-001985-a
- Дата створення : 05.12.24
- Внутрішній номер закупівлі: 23528939
ДК 021:2015: 39160000-1 Шкільні мебліЗавершена -
-
-
Запит (ціни) пропозицій
-
КЕП
-
Prozorro Market
-
Без аукціону
Код ДК 021:2015 - 39160000-1 «Шкільні меблі» (39162110-9 Навчальне приладдя для навчальног...×-
Код ДК 021:2015 - 39160000-1 «Шкільні меблі» (39162110-9 Навчальне приладдя для навчального кабінету "Захист України")
- ID: UA-2024-12-04-002408-a
- Дата створення : 04.12.24
- Внутрішній номер закупівлі: 23507569
ДК 021:2015: 39160000-1 Шкільні мебліЗавершена -
-
-
Відкриті торги з публікацією англійською мовою
-
КЕП
Обладнання для інклюзивно-ресурсних центрів, створених у 2021 році- ID: UA-2021-08-10-010184-a
- Дата створення : 10.08.21
- Внутрішній номер закупівлі: 11050248
ДК 021:2015: 39160000-1 Шкільні мебліТорги відміненоТорги відмінено -
-
-
Відкриті торги
-
КЕП
Меблі - ДК 021:2015 39160000-1 - Шкільні меблі (Лот 1. Меблі для навчальних кабінетів закл...×-
Меблі - ДК 021:2015 39160000-1 - Шкільні меблі (Лот 1. Меблі для навчальних кабінетів закладів загальної середньої освіти, що працюють за концепцією «Нова українська школа» (НУШ) - ДК 021:2015 39160000-1 - Шкільні меблі - 19 комплектів) (Лот 2. Меблі для закладів освіти (проєкт «Опорна школа») – ДК 021:2015 39160000-1 - Шкільні меблі - 50 комплектів)
- ID: UA-2021-03-24-000527-b
- Дата створення : 24.03.21
- Внутрішній номер закупівлі: 9202645
ДК 021:2015: 39160000-1 Шкільні мебліЗавершена -