-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Засоби навчання і обладнання для STEM - лабораторії за напрямом «Позашкільна освіта», Код ДК 021:2015 - 39160000-1 - Шкільні меблі (39162100-6 - Навчальне обладнання)
Тендер Prozorro UA-2026-08-06-004101-a
Місце поставки Товару – КОМУНАЛЬНИЙ ЗАКЛАД КИЇВСЬКОЇ ОБЛАСНОЇ РАДИ МАЛА АКАДЕМІЯ НАУК УЧНІВСЬКОЇ МОЛОДІ за адресою: місто Біла Церква, вул. Примаченко Марії, будинок 84А. Закупівля Товару здійснюється відповідно до заходів, передбачених Програмою розвитку системи освіти Київської області на 2022-2026 роки, яка затверджена рішенням Київської обласної ради від 23.06.2022 року № 260-11-VІІІ, зі змінами від 10.10.2024 № 1060-28-VIII.
Торги не відбулися
2 433 725.00
UAH без ПДВ
Номер:
cd71545d44834f5eb26a239bee502606
Внутрішній номер закупівлі:
30010258
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2026-08-06-004101-a
Замовник:
ДЕПАРТАМЕНТ ОСВІТИ І НАУКИ КИЇВСЬКОЇ ОБЛАСНОЇ ДЕРЖАВНОЇ АДМІНІСТРАЦІЇ
×
-
Код ЄДРПОУ:
02143614
-
Адреса:
01001, Україна, м. Київ, м. Київ, вул. ХРЕЩАТИК, будинок 6
-
Категорія:
Орган державної влади, місцевого самоврядування або правоохоронний орган
Контактна особа:
Ольга Миколаївна Андрєєва +380442782332 andreev.a.78@ukr.net https://kyiv-oblosvita.gov.ua/
Класифікатор ДК 021:2015:
39160000-1 Шкільні мебліАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
2 433 725.00 UAH без ПДВ
Період уточнення:
06.08.2026 11:42 - 14.08.2026 00:00
Період прийому пропозицій:
06.08.2026 11:42 - 17.08.2026 10:00
Аукціон:
з 18.08.2026 12:42
Період кваліфікації:
17.08.2026 10:00 - 19.08.2026 13:08
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴2 433 725.00 Засоби навчання і обладнання для STEM - лабораторії за напрямом «Позашкільна освіта»