• Відкриті торги з особливостями
  • Однолотова
  • КЕП

Засоби навчання і обладнання для STEM - лабораторії за напрямом «Позашкільна освіта», Код ДК 021:2015 - 39160000-1 - Шкільні меблі (39162100-6 - Навчальне обладнання)

Місце поставки Товару – КОМУНАЛЬНИЙ ЗАКЛАД КИЇВСЬКОЇ ОБЛАСНОЇ РАДИ МАЛА АКАДЕМІЯ НАУК УЧНІВСЬКОЇ МОЛОДІ за адресою: місто Біла Церква, вул. Примаченко Марії, будинок 84А. Закупівля Товару здійснюється відповідно до заходів, передбачених Програмою розвитку системи освіти Київської області на 2022-2026 роки, яка затверджена рішенням Київської обласної ради від 23.06.2022 року № 260-11-VІІІ, зі змінами від 10.10.2024 № 1060-28-VIII.

  • Подача пропозицій до закінчення періоду залишилося 15 днів (до 18.09.26 10:00)
  • Аукціон
  • Кваліфікація
  • Пропозиції
    розглянуто
Період подачі пропозицій

до закінчення періоду залишилося 15 днів (до 18.09.26 10:00)

2 433 725.00 UAH без ПДВ
До закінчення прийому пропозицій
15
дн
16
год
21
хв
40
сек
Гарантія - 70 000.00 UAH Довідка МВС Пов'язаний план Розрахувати вартість участі
Номер: 4de87c7717c3434cbe55b23c9acd979a
Внутрішній номер закупівлі: 30269536
Ідентифікатор закупівлі: UA-2026-09-02-010744-a   
Замовник: ДЕПАРТАМЕНТ ОСВІТИ І НАУКИ КИЇВСЬКОЇ ОБЛАСНОЇ ДЕРЖАВНОЇ АДМІНІСТРАЦІЇ
Контактна особа: Ольга Миколаївна Андрєєва +380442782332 andreev.a.78@ukr.net https://kyiv-oblosvita.gov.ua/
Класифікатор ДК 021:2015: 39160000-1 Шкільні мебліАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі: Товари
Очікувана вартість: 2 433 725.00 UAH без ПДВ
Період уточнення: 02.09.2026 15:46 - 15.09.2026 00:00
Період прийому пропозицій: 02.09.2026 15:46 - 18.09.2026 10:00
Період оскарження: 02.09.2026 15:46 - 15.09.2026 00:00
Аукціон: з 21.09.2026 11:55

Тендерна документація до лоту 1

  • Лот №1 ₴2 433 725.00 Засоби навчання і обладнання для STEM - лабораторії за напрямом «Позашкільна освіта»