-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Шафа з висувними вішалками- ID: UA-2022-11-03-005979-a
- Дата створення : 03.11.22
- Внутрішній номер закупівлі: 15756228
Комунальне некомерційне підприємство "Бориспільська багатопрофільна лікарня інтенсивного лікування" (КНП "ББЛІЛ") ЄДРПОУ: 01994132ДК 021:2015: 39130000-2 Офісні мебліЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Шафа для документів- ID: UA-2022-11-03-004414-a
- Дата створення : 03.11.22
- Внутрішній номер закупівлі: 15754656
Комунальне некомерційне підприємство "Бориспільська багатопрофільна лікарня інтенсивного лікування" (КНП "ББЛІЛ") ЄДРПОУ: 01994132ДК 021:2015: 39130000-2 Офісні мебліЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Стіл в пультову (39130000-2 Офісні меблі)- ID: UA-2022-08-10-006679-a
- Дата створення : 10.08.22
- Внутрішній номер закупівлі: 15075840
Комунальне некомерційне підприємство "Бориспільська багатопрофільна лікарня інтенсивного лікування" (КНП "ББЛІЛ") ЄДРПОУ: 01994132ДК 021:2015: 39130000-2 Офісні мебліЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Ключниці (39130000-2 Офісні меблі)- ID: UA-2022-01-21-000695-c
- Дата створення : 21.01.22
- Внутрішній номер закупівлі: 13695500
Комунальне некомерційне підприємство "Бориспільська багатопрофільна лікарня інтенсивного лікування" (КНП "ББЛІЛ") ЄДРПОУ: 01994132ДК 021:2015: 39130000-2 Офісні мебліЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Вішалки настінні та напольні (39130000-2 Офісні меблі)- ID: UA-2022-01-10-001947-c
- Дата створення : 10.01.22
- Внутрішній номер закупівлі: 13561433
Комунальне некомерційне підприємство "Бориспільська багатопрофільна лікарня інтенсивного лікування" (КНП "ББЛІЛ") ЄДРПОУ: 01994132ДК 021:2015: 39130000-2 Офісні мебліЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Гардеробна 3000*2400*2300 (39130000-2 Офісні меблі)- ID: UA-2021-11-12-000531-b
- Дата створення : 12.11.21
- Внутрішній номер закупівлі: 12442832
Комунальне некомерційне підприємство "Бориспільська багатопрофільна лікарня інтенсивного лікування" (КНП "ББЛІЛ") ЄДРПОУ: 01994132ДК 021:2015: 39130000-2 Офісні мебліЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Крісло офісне (39130000-2 Офісні меблі)- ID: UA-2021-06-25-003486-c
- Дата створення : 25.06.21
- Внутрішній номер закупівлі: 10489275
ДК 021:2015: 39130000-2 Офісні мебліЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Офісні меблі (39130000-2 Офісні меблі)- ID: UA-2021-06-22-005620-c
- Дата створення : 22.06.21
- Внутрішній номер закупівлі: 10429099
ДК 021:2015: 39130000-2 Офісні мебліЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Офісні меблі (39130000-2 Офісні меблі)- ID: UA-2021-05-11-001289-b
- Дата створення : 11.05.21
- Внутрішній номер закупівлі: 9807752
ДК 021:2015: 39130000-2 Офісні мебліЗавершена -
-
-
Відкриті торги
-
КЕП
Офісна мебель- ID: UA-2020-06-17-003587-b
- Дата створення : 17.06.20
- Внутрішній номер закупівлі: 5306663
ДК 021:2015: 39130000-2 Офісні мебліТорги не відбулисяТорги не відбулися -
-
-
Відкриті торги
-
КЕП
Офісна мебель- ID: UA-2020-06-04-002084-a
- Дата створення : 04.06.20
- Внутрішній номер закупівлі: 5184348
ДК 021:2015: 39130000-2 Офісні мебліТорги не відбулисяТорги не відбулися -
-
-
Відкриті торги
-
КЕП
Офісна мебель- ID: UA-2020-04-17-009130-b
- Дата створення : 17.04.20
- Внутрішній номер закупівлі: 4876865
ДК 021:2015: 39130000-2 Офісні мебліТорги не відбулисяТорги не відбулися -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Шафи офісні- ID: UA-2020-03-19-000577-c
- Дата створення : 19.03.20
- Внутрішній номер закупівлі: 4672293
ДК 021:2015: 39130000-2 Офісні мебліЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Шафи офісні- ID: UA-2020-02-11-003879-b
- Дата створення : 11.02.20
- Внутрішній номер закупівлі: 4472488
ДК 021:2015: 39130000-2 Офісні мебліЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Шафа комбінована холодильник, шафа купе 4-х секційна, шафа купе 3-х секційна- ID: UA-2019-12-17-000664-a
- Дата створення : 17.12.19
- Внутрішній номер закупівлі: 4193047
ДК 021:2015: 39130000-2 Офісні мебліЗавершена -