-
- 1
-
Запит (ціни) пропозицій
-
КЕП
-
Prozorro Market
-
Без аукціону
Крісла офісні- ID: UA-2026-09-01-001275-a
- Дата створення : 01.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30248162
КРОПИВНИЦЬКА МИТНИЦЯ ЄДРПОУ: 44005668ДК 021:2015: 39110000-6 Сидіння, стільці та супутні вироби і частини до нихПеріод подачі пропозиційдо закінчення періоду залишилося 2 дні (до 04.09.26 09:54)
-
-
Запит (ціни) пропозицій
-
КЕП
-
Prozorro Market
-
Без аукціону
стілець офісний з підлокітниками- ID: UA-2026-08-27-008261-a
- Дата створення : 27.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30214260
КРОПИВНИЦЬКА МИТНИЦЯ ЄДРПОУ: 44005668ДК 021:2015: 39110000-6 Сидіння, стільці та супутні вироби і частини до нихПеріод подачі пропозиційдо закінчення періоду залишилася година (до 01.09.26 14:16)
-
-
- 2
-
Запит (ціни) пропозицій
-
КЕП
-
Prozorro Market
-
Без аукціону
стілець- ID: UA-2026-08-18-000415-a
- Дата створення : 18.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30110278
КРОПИВНИЦЬКА МИТНИЦЯ ЄДРПОУ: 44005668ДК 021:2015: 39110000-6 Сидіння, стільці та супутні вироби і частини до нихТорги не відбулисяТорги не відбулися -
- 2
-
Запит (ціни) пропозицій
-
КЕП
-
Prozorro Market
-
Без аукціону
Крісла офісні- ID: UA-2026-08-13-007253-a
- Дата створення : 13.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30077180
КРОПИВНИЦЬКА МИТНИЦЯ ЄДРПОУ: 44005668ДК 021:2015: 39110000-6 Сидіння, стільці та супутні вироби і частини до нихТорги не відбулисяТорги не відбулися -
- 1
-
Запит (ціни) пропозицій
-
КЕП
-
Prozorro Market
-
Без аукціону
стілець- ID: UA-2026-08-04-007574-a
- Дата створення : 04.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 29987987
КРОПИВНИЦЬКА МИТНИЦЯ ЄДРПОУ: 44005668ДК 021:2015: 39110000-6 Сидіння, стільці та супутні вироби і частини до нихТорги не відбулисяТорги не відбулися -
- 1
-
Запит (ціни) пропозицій
-
КЕП
-
Prozorro Market
-
Без аукціону
стілець- ID: UA-2026-03-19-008025-a
- Дата створення : 19.03.26
- Внутрішній номер закупівлі: 28661312
КРОПИВНИЦЬКА МИТНИЦЯ ЄДРПОУ: 44005668ДК 021:2015: 39110000-6 Сидіння, стільці та супутні вироби і частини до нихЗавершена -
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
крісло офісне- ID: UA-2025-09-03-002993-a
- Дата створення : 03.09.25
- Внутрішній номер закупівлі: 26312089
КРОПИВНИЦЬКА МИТНИЦЯ ЄДРПОУ: 44005668ДК 021:2015: 39110000-6 Сидіння, стільці та супутні вироби і частини до нихЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
крісло офісне- ID: UA-2025-09-02-010927-a
- Дата створення : 02.09.25
- Внутрішній номер закупівлі: 26307166
КРОПИВНИЦЬКА МИТНИЦЯ ЄДРПОУ: 44005668ДК 021:2015: 39110000-6 Сидіння, стільці та супутні вироби і частини до нихТорги відміненоТорги відмінено -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Крісло офісне- ID: UA-2025-07-22-010228-a
- Дата створення : 22.07.25
- Внутрішній номер закупівлі: 25943950
КРОПИВНИЦЬКА МИТНИЦЯ ЄДРПОУ: 44005668ДК 021:2015: 39110000-6 Сидіння, стільці та супутні вироби і частини до нихТорги не відбулисяТорги не відбулися -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Придбання крісла офісного- ID: UA-2021-12-15-002801-a
- Дата створення : 15.12.21
- Внутрішній номер закупівлі: 13150911
Кропивницька митниця ЄДРПОУ: 44005668ДК 021:2015: 39110000-6 Сидіння, стільці та супутні вироби і частини до нихЗавершена -
-
-
Спрощена закупівля
-
КЕП
Придбання крісла офісного- ID: UA-2021-11-26-000386-c
- Дата створення : 26.11.21
- Внутрішній номер закупівлі: 12713849
Кропивницька митниця ЄДРПОУ: 44005668ДК 021:2015: 39112000-0 СтільціТорги не відбулисяТорги не відбулися -
-
-
Спрощена закупівля
-
КЕП
Придбання крісла офісного- ID: UA-2021-10-13-001666-b
- Дата створення : 13.10.21
- Внутрішній номер закупівлі: 11966557
Кропивницька митниця ЄДРПОУ: 44005668ДК 021:2015: 39110000-6 Сидіння, стільці та супутні вироби і частини до нихТорги не відбулисяТорги не відбулися -