-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
крісло офісне
Тендер Prozorro UA-2025-09-02-010927-a
Торги відмінено
2 500.00
UAH без ПДВ
Номер:
9f1ce07277884df090c2dd1568a2bd37
Внутрішній номер закупівлі:
26307166
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2025-09-02-010927-a
Замовник:
КРОПИВНИЦЬКА МИТНИЦЯ
×
-
Код ЄДРПОУ:
44005668
-
Адреса:
25030, Україна, Кіровоградська область, м. Кропивницький, вул. Лавандова 27б
-
Категорія:
Орган державної влади, місцевого самоврядування або правоохоронний орган
Контактна особа:
Хохленкова Тетяна Володимирівна 0680948355
Класифікатор ДК 021:2015:
39110000-6 Сидіння, стільці та супутні вироби і частини до нихАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Умова застосування:
Відмінено відкриті торги через неподання жодної тендерної пропозиції для участі у відкритих торгах у строк, установлений замовником згідно з цими особливостями, у тому числі за лотом. При цьому предмет закупівлі, його технічні, кількісні та якісні характеристики, проект договору про закупівлю, а також вимоги до суб’єкта, з яким укладається договір про закупівлю, не повинні відрізнятися від вимог, що були визначені замовником у тендерній документації (крім вимог, визначених пунктом 47 цих особливостей), та сума договору про закупівлю не може перевищувати очікувану вартість предмета закупівлі, зазначену замовником в оголошенні про проведення відкритих торгів, які відмінено через відсутність достатньої кількості учасників процедури закупівлі (учасника процедури закупівлі), з урахуванням прийнятного відсотка перевищення ціни тендерної пропозиції учасника процедури закупівлі над очікуваною вартістю предмета закупівлі, якщо такий прийнятний відсоток був зазначений у тендерній документації
Обґрунтування умови застосування:
не відбулися відкриті торги з особливостями (ідентифікатор закупівлі UA-2025-07-22-010228-a) через неподання жодної тендерної пропозиції. Проведення закупівлі без використання електронної системи згідно підпункту 6 пункту 13 Особливостей, затверджених постановою КМУ від 12.10.2022 № 1178 (зі змінами)
Очікувана вартість:
2 500.00 UAH без ПДВ
Тендерна документація
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
крісло офісне
Кількість
1 штука
Період постачання
до 30.09.2025
Місце постачання
Відповідно до документації
Інформація про скасування
Номер:
e4275e609d5e4694ae8ce326dd8626a5
Причина скасування:
Неможливість усунення виявлених порушень законодавства у сфері публічних закупівель
Опис причини скасування:
Була виявлена технічна помилка, а саме ціна пропозиції вказана 2500,00 грн. замість 2300,00 грн.
Дата опублікування:
03.09.2025 09:34
Дата виконання:
03.09.2025 09:34
Статус:
Виконано
Результати торгів
Учасник
Ціна пропозиції
Результати кваліфікації
Док-ти
Пропозиція
ФОП Нестеренко Олександр Миколайович
×
-
Код ЄДРПОУ:
2699702894
-
Контактна особа:
Олександр Нестеренко 0509888607 krop.mebli@gmail.com
-
Адреса:
25001, Україна, Кіровоградська область, м. Кропивницький, вул. Соборна, 4, магазин "Стільці. Крісла. Столи"
Ціна пропозиції
2 500.00 UAH без ПДВ
Результати кваліфікації
Переможець
02.09.2025 16:34
Документи
0
Скарги
0