-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Стільці за кодом ДК 021:2015 39110000-6 (Сидіння, стільці та супутні вироби і частини до н...×-
Стільці за кодом ДК 021:2015 39110000-6 (Сидіння, стільці та супутні вироби і частини до них)
- ID: UA-2026-09-02-010621-a
- Дата створення : 02.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30269396
НАЦІОНАЛЬНИЙ КОМПЛЕКС "ЕКСПОЦЕНТР УКРАЇНИ" ЄДРПОУ: 21710384ДК 021:2015: 39110000-6 Сидіння, стільці та супутні вироби і частини до нихПеріод подачі пропозиційдо закінчення періоду залишилося 14 днів (до 18.09.26 00:00)
-
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Стільці за кодом ДК 021:2015 39110000-6 (Сидіння, стільці та супутні вироби і частини до н...×-
Стільці за кодом ДК 021:2015 39110000-6 (Сидіння, стільці та супутні вироби і частини до них)
- ID: UA-2026-07-13-010851-a
- Дата створення : 13.07.26
- Внутрішній номер закупівлі: 29802036
НАЦІОНАЛЬНИЙ КОМПЛЕКС "ЕКСПОЦЕНТР УКРАЇНИ" ЄДРПОУ: 21710384ДК 021:2015: 39110000-6 Сидіння, стільці та супутні вироби і частини до нихЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Закупівля товарів за ДК 021:2015: 39110000-6 - Сидіння, стільці та супутні вироби і частин...×-
Закупівля товарів за ДК 021:2015: 39110000-6 - Сидіння, стільці та супутні вироби і частини до них
- ID: UA-2026-05-21-004989-a
- Дата створення : 21.05.26
- Внутрішній номер закупівлі: 29295884
НАЦІОНАЛЬНИЙ КОМПЛЕКС "ЕКСПОЦЕНТР УКРАЇНИ" ЄДРПОУ: 21710384ДК 021:2015: 39110000-6 Сидіння, стільці та супутні вироби і частини до нихЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Закупівля товарів за ДК 021:2015: 39110000-6 - Сидіння, стільці та супутні вироби і частин...×-
Закупівля товарів за ДК 021:2015: 39110000-6 - Сидіння, стільці та супутні вироби і частини до них
- ID: UA-2026-04-27-010975-a
- Дата створення : 27.04.26
- Внутрішній номер закупівлі: 29041290
НАЦІОНАЛЬНИЙ КОМПЛЕКС "ЕКСПОЦЕНТР УКРАЇНИ" ЄДРПОУ: 21710384ДК 021:2015: 39110000-6 Сидіння, стільці та супутні вироби і частини до нихЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Закупівля товарів за ДК 021:2015 39110000-6 - Сидіння, стільці та супутні вироби і частини...×-
Закупівля товарів за ДК 021:2015 39110000-6 - Сидіння, стільці та супутні вироби і частини до них
- ID: UA-2026-04-22-004327-a
- Дата створення : 22.04.26
- Внутрішній номер закупівлі: 28987764
НАЦІОНАЛЬНИЙ КОМПЛЕКС "ЕКСПОЦЕНТР УКРАЇНИ" ЄДРПОУ: 21710384ДК 021:2015: 39110000-6 Сидіння, стільці та супутні вироби і частини до нихЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Закупівля товарів за ДК 021:2015: 39110000-6 - Сидіння, стільці та супутні вироби і частин...×-
Закупівля товарів за ДК 021:2015: 39110000-6 - Сидіння, стільці та супутні вироби і частини до них
- ID: UA-2026-02-17-006331-a
- Дата створення : 17.02.26
- Внутрішній номер закупівлі: 28329846
НАЦІОНАЛЬНИЙ КОМПЛЕКС "ЕКСПОЦЕНТР УКРАЇНИ" ЄДРПОУ: 21710384ДК 021:2015: 39110000-6 Сидіння, стільці та супутні вироби і частини до нихЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Закупівля товарів за ДК 021:2015 39110000-6 Сидіння, стільці та супутні вироби і частини д...×-
Закупівля товарів за ДК 021:2015 39110000-6 Сидіння, стільці та супутні вироби і частини до них
- ID: UA-2026-02-12-011283-a
- Дата створення : 12.02.26
- Внутрішній номер закупівлі: 28286558
НАЦІОНАЛЬНИЙ КОМПЛЕКС "ЕКСПОЦЕНТР УКРАЇНИ" ЄДРПОУ: 21710384ДК 021:2015: 39110000-6 Сидіння, стільці та супутні вироби і частини до нихЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Закупівля товарів за ДК 021:2015 39110000-6 Сидіння, стільці та супутні вироби і частини д...×-
Закупівля товарів за ДК 021:2015 39110000-6 Сидіння, стільці та супутні вироби і частини до них
- ID: UA-2026-02-12-010702-a
- Дата створення : 12.02.26
- Внутрішній номер закупівлі: 28285977
НАЦІОНАЛЬНИЙ КОМПЛЕКС "ЕКСПОЦЕНТР УКРАЇНИ" ЄДРПОУ: 21710384ДК 021:2015: 39110000-6 Сидіння, стільці та супутні вироби і частини до нихЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Закупівля товарів за ДК 021:2015: 39110000-6 Сидіння, стільці та супутні вироби і частини...×-
Закупівля товарів за ДК 021:2015: 39110000-6 Сидіння, стільці та супутні вироби і частини до них
- ID: UA-2026-02-02-012739-a
- Дата створення : 02.02.26
- Внутрішній номер закупівлі: 28154468
НАЦІОНАЛЬНИЙ КОМПЛЕКС "ЕКСПОЦЕНТР УКРАЇНИ" ЄДРПОУ: 21710384ДК 021:2015: 39110000-6 Сидіння, стільці та супутні вироби і частини до нихЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Закупівля товару за ДК 021:2015: 39110000-6 Сидіння, стільці та супутні вироби і частини д...×-
Закупівля товару за ДК 021:2015: 39110000-6 Сидіння, стільці та супутні вироби і частини до них
- ID: UA-2025-12-01-004690-a
- Дата створення : 01.12.25
- Внутрішній номер закупівлі: 27331450
НАЦІОНАЛЬНИЙ КОМПЛЕКС "ЕКСПОЦЕНТР УКРАЇНИ" ЄДРПОУ: 21710384ДК 021:2015: 39110000-6 Сидіння, стільці та супутні вироби і частини до нихЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Закупівля товару за (ДК 021:2015: 39110000-6 - Сидіння, стільці та супутні вироби і частин...×-
Закупівля товару за (ДК 021:2015: 39110000-6 - Сидіння, стільці та супутні вироби і частини до них)
- ID: UA-2025-05-20-012284-a
- Дата створення : 20.05.25
- Внутрішній номер закупівлі: 25357547
НАЦІОНАЛЬНИЙ КОМПЛЕКС "ЕКСПОЦЕНТР УКРАЇНИ" ЄДРПОУ: 21710384ДК 021:2015: 39110000-6 Сидіння, стільці та супутні вироби і частини до нихЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Закупівля товару за (ДК 021:2015: 39110000-6 - Сидіння, стільці та супутні вироби і частин...×-
Закупівля товару за (ДК 021:2015: 39110000-6 - Сидіння, стільці та супутні вироби і частини до них)
- ID: UA-2025-04-30-002822-a
- Дата створення : 30.04.25
- Внутрішній номер закупівлі: 25150494
НАЦІОНАЛЬНИЙ КОМПЛЕКС "ЕКСПОЦЕНТР УКРАЇНИ" ЄДРПОУ: 21710384ДК 021:2015: 39110000-6 Сидіння, стільці та супутні вироби і частини до нихЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Закупівля товару за ДК 021:2015: 39110000-6 Сидіння, стільці та супутні вироби і частини д...×-
Закупівля товару за ДК 021:2015: 39110000-6 Сидіння, стільці та супутні вироби і частини до них
- ID: UA-2025-04-03-006105-a
- Дата створення : 03.04.25
- Внутрішній номер закупівлі: 24906435
НАЦІОНАЛЬНИЙ КОМПЛЕКС "ЕКСПОЦЕНТР УКРАЇНИ" ЄДРПОУ: 21710384ДК 021:2015: 39110000-6 Сидіння, стільці та супутні вироби і частини до нихЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Закупівля товару за ДК 021:2015: 39110000-6 Сидіння, стільці та супутні вироби і частини д...×-
Закупівля товару за ДК 021:2015: 39110000-6 Сидіння, стільці та супутні вироби і частини до них
- ID: UA-2025-03-24-006122-a
- Дата створення : 24.03.25
- Внутрішній номер закупівлі: 24801807
НАЦІОНАЛЬНИЙ КОМПЛЕКС "ЕКСПОЦЕНТР УКРАЇНИ" ЄДРПОУ: 21710384ДК 021:2015: 39110000-6 Сидіння, стільці та супутні вироби і частини до нихЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Закупівля товарів за ДК 021:2015: 39110000-6 -Сидіння, стільці та супутні вироби і частини...×-
Закупівля товарів за ДК 021:2015: 39110000-6 -Сидіння, стільці та супутні вироби і частини до них
- ID: UA-2025-03-13-012837-a
- Дата створення : 13.03.25
- Внутрішній номер закупівлі: 24707564
НАЦІОНАЛЬНИЙ КОМПЛЕКС "ЕКСПОЦЕНТР УКРАЇНИ" ЄДРПОУ: 21710384ДК 021:2015: 39110000-6 Сидіння, стільці та супутні вироби і частини до нихЗавершена -