-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Стільці за кодом ДК 021:2015 39110000-6 (Сидіння, стільці та супутні вироби і частини до них)
Тендер Prozorro UA-2026-07-13-010851-a
Завершена
126 800.00
UAH без ПДВ
Номер:
e5721d5dc91f46c780af780d7a15ef12
Внутрішній номер закупівлі:
29802036
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2026-07-13-010851-a
Замовник:
НАЦІОНАЛЬНИЙ КОМПЛЕКС "ЕКСПОЦЕНТР УКРАЇНИ"
×
-
Код ЄДРПОУ:
21710384
-
Адреса:
03127, Україна, м. Київ, м. Київ, проспект Академіка Глушкова, буд. 1
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Андрій Баран +380673437626 prozorro@vdng.ua
Класифікатор ДК 021:2015:
39110000-6 Сидіння, стільці та супутні вироби і частини до нихАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
126 800.00 UAH без ПДВ
Період уточнення:
13.07.2026 17:18 - 18.07.2026 00:00
Період прийому пропозицій:
13.07.2026 17:18 - 21.07.2026 00:00
Аукціон:
21.07.2026 14:42 - 21.07.2026 15:05
Період кваліфікації:
21.07.2026 15:05 - 22.07.2026 14:56
Період завантаження договору:
28.07.2026 00:00 - 07.08.2026 00:00
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴126 800.00 Стільці за кодом ДК 021:2015 39110000-6 (Сидіння, стільці та супутні вироби і частини до них)