-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
За кодом CPV за ДК 021:2015 90520000-8: Послуги у сфері поводження з радіоактивними, токси...×-
За кодом CPV за ДК 021:2015 90520000-8: Послуги у сфері поводження з радіоактивними, токсичними, медичними та небезпечними відходами (Послуги у сфері управління клінічними та подібними їм відходами категорії В)
- ID: UA-2025-12-31-005224-a
- Дата створення : 31.12.25
- Внутрішній номер закупівлі: 27820674
КОМУНАЛЬНЕ НЕКОМЕРЦІЙНЕ ПІДПРИЄМСТВО "ЦЕНТРАЛЬНА МІСЬКА ЛІКАРНЯ" КРОПИВНИЦЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ" ЄДРПОУ: 05493846ДК 021:2015: 90520000-8 Послуги у сфері поводження з радіоактивними, токсичними, медичними та небезпечними відходамиЗавершена -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
За кодом CPV за ДК 021:2015 90520000-8: Послуги у сфері поводження з радіоактивними, токси...×-
За кодом CPV за ДК 021:2015 90520000-8: Послуги у сфері поводження з радіоактивними, токсичними, медичними та небезпечними відходами (Послуги у сфері управління клінічними та подібними їм відходами категорії В)
- ID: UA-2025-02-26-003952-a
- Дата створення : 26.02.25
- Внутрішній номер закупівлі: 24546843
КОМУНАЛЬНЕ НЕКОМЕРЦІЙНЕ ПІДПРИЄМСТВО "ЦЕНТРАЛЬНА МІСЬКА ЛІКАРНЯ" КРОПИВНИЦЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ" ЄДРПОУ: 05493846ДК 021:2015: 90520000-8 Послуги у сфері поводження з радіоактивними, токсичними, медичними та небезпечними відходамиЗавершена -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
За кодом CPV за ДК 021:2015 90520000-8: Послуги у сфері поводження з радіоактивними, токс...×-
За кодом CPV за ДК 021:2015 90520000-8: Послуги у сфері поводження з радіоактивними, токсичними, медичними та небезпечними відходами (Послуги у сфері управління клінічними та подібними їм відходами категорії В, відходами категорії В медичної лабораторії, медичними термометрами (що містять ртуть), відпрацьованими люмінесцентними лампами)
- ID: UA-2024-06-24-009304-a
- Дата створення : 24.06.24
- Внутрішній номер закупівлі: 21914856
КОМУНАЛЬНЕ НЕКОМЕРЦІЙНЕ ПІДПРИЄМСТВО "ЦЕНТРАЛЬНА МІСЬКА ЛІКАРНЯ" КРОПИВНИЦЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ" ЄДРПОУ: 05493846ДК 021:2015: 90520000-8 Послуги у сфері поводження з радіоактивними, токсичними, медичними та небезпечними відходамиЗавершена -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
За кодом CPV за ДК 021:2015 90520000-8: Послуги у сфері поводження з радіоактивними, токс...×-
За кодом CPV за ДК 021:2015 90520000-8: Послуги у сфері поводження з радіоактивними, токсичними, медичними та небезпечними відходами (Послуги з перевезення, знешкодження, утилізації клінічних та подібних їм відходів категорії В)
- ID: UA-2024-03-15-009771-a
- Дата створення : 15.03.24
- Внутрішній номер закупівлі: 21035028
КОМУНАЛЬНЕ НЕКОМЕРЦІЙНЕ ПІДПРИЄМСТВО "ЦЕНТРАЛЬНА МІСЬКА ЛІКАРНЯ" КРОПИВНИЦЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ" ЄДРПОУ: 05493846ДК 021:2015: 90520000-8 Послуги у сфері поводження з радіоактивними, токсичними, медичними та небезпечними відходамиЗавершена -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
За кодом CPV за ДК 021:2015 90520000-8 –послуги у сфері поводження з радіоактивними, токси...×-
За кодом CPV за ДК 021:2015 90520000-8 –послуги у сфері поводження з радіоактивними, токсичними, медичними та небезпечними відходами Послуги по обробленню або знешкодженню, транспортуванню відходів до об'єктів поводження з відходами категорії В
- ID: UA-2023-01-10-006947-a
- Дата створення : 10.01.23
- Внутрішній номер закупівлі: 16565340
КОМУНАЛЬНЕ НЕКОМЕРЦІЙНЕ ПІДПРИЄМСТВО "ЦЕНТРАЛЬНА МІСЬКА ЛІКАРНЯ" КРОПИВНИЦЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ" ЄДРПОУ: 05493846ДК 021:2015: 90520000-8 Послуги у сфері поводження з радіоактивними, токсичними, медичними та небезпечними відходамиЗавершена -
-
-
Спрощена закупівля
-
КЕП
За кодом CPV за ДК 021:2015 90520000-8 –послуги у сфері поводження з радіоактивними, токс...×-
За кодом CPV за ДК 021:2015 90520000-8 –послуги у сфері поводження з радіоактивними, токсичними, медичними та небезпечними відходами Послуги зі збирання, перевезення (транспортування), утилізації та знешкодження клінічних та подібних їм відходів категорії В.
- ID: UA-2022-01-12-001516-c
- Дата створення : 12.01.22
- Внутрішній номер закупівлі: 13582379
КОМУНАЛЬНЕ НЕКОМЕРЦІЙНЕ ПІДПРИЄМСТВО "ЦЕНТРАЛЬНА МІСЬКА ЛІКАРНЯ" КРОПИВНИЦЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ" ЄДРПОУ: 05493846ДК 021:2015: 90520000-8 Послуги у сфері поводження з радіоактивними, токсичними, медичними та небезпечними відходамиЗавершена -
-
-
Спрощена закупівля
-
КЕП
За кодом CPV за ДК 021:2015 90520000-8 –послуги у сфері поводження з радіоактивними, токс...×-
За кодом CPV за ДК 021:2015 90520000-8 –послуги у сфері поводження з радіоактивними, токсичними, медичними та небезпечними відходами Послуги зі збирання, перевезення (транспортування), утилізації та знешкодження клінічних та подібних їм відходів категорії В.(5000 кг)
- ID: UA-2021-09-21-005958-c
- Дата створення : 21.09.21
- Внутрішній номер закупівлі: 11638035
КОМУНАЛЬНЕ НЕКОМЕРЦІЙНЕ ПІДПРИЄМСТВО "ЦЕНТРАЛЬНА МІСЬКА ЛІКАРНЯ" КРОПИВНИЦЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ" ЄДРПОУ: 05493846ДК 021:2015: 90520000-8 Послуги у сфері поводження з радіоактивними, токсичними, медичними та небезпечними відходамиЗавершена -
-
-
Спрощена закупівля
-
КЕП
За кодом CPV за ДК 021:2015 90520000-8 –послуги у сфері поводження з радіоактивними, токси...×-
За кодом CPV за ДК 021:2015 90520000-8 –послуги у сфері поводження з радіоактивними, токсичними, медичними та небезпечними відходами Послуги зі збирання, перевезення та утилізації клінічних та подібних їм відходів категорії В.(4656 кг)
- ID: UA-2020-09-04-010715-b
- Дата створення : 04.09.20
- Внутрішній номер закупівлі: 6170241
КОМУНАЛЬНЕ НЕКОМЕРЦІЙНЕ ПІДПРИЄМСТВО "ЦЕНТРАЛЬНА МІСЬКА ЛІКАРНЯ" МІСЬКОЇ РАДИ МІСТА КРОПИВНИЦЬКОГО" ЄДРПОУ: 05493846ДК 021:2015: 90520000-8 Послуги у сфері поводження з радіоактивними, токсичними, медичними та небезпечними відходамиЗавершена -
-
-
Спрощена закупівля
-
КЕП
За кодом CPV за ДК 021:2015 90520000-8 –послуги у сфері поводження з радіоактивними, токси...×-
За кодом CPV за ДК 021:2015 90520000-8 –послуги у сфері поводження з радіоактивними, токсичними, медичними та небезпечними відходами Послуги зі збирання, перевезення та утилізації клінічних та подібних їм відходів категорії В.(4656 кг)
- ID: UA-2020-09-04-009490-b
- Дата створення : 04.09.20
- Внутрішній номер закупівлі: 6168472
КОМУНАЛЬНЕ НЕКОМЕРЦІЙНЕ ПІДПРИЄМСТВО "ЦЕНТРАЛЬНА МІСЬКА ЛІКАРНЯ" МІСЬКОЇ РАДИ МІСТА КРОПИВНИЦЬКОГО" ЄДРПОУ: 05493846ДК 021:2015: 90520000-8 Послуги у сфері поводження з радіоактивними, токсичними, медичними та небезпечними відходамиТорги відміненоТорги відмінено -
-
-
Спрощена закупівля
-
КЕП
За кодом CPV за ДК 021:2015 90520000-8 –послуги у сфері поводження з радіоактивними, токси...×-
За кодом CPV за ДК 021:2015 90520000-8 –послуги у сфері поводження з радіоактивними, токсичними, медичними та небезпечними відходами Послуги по утилізації та знешкодження клінічних та подібних їм відходів категорії В.(4656 кг)
- ID: UA-2020-08-31-004374-b
- Дата створення : 31.08.20
- Внутрішній номер закупівлі: 6100074
КОМУНАЛЬНЕ НЕКОМЕРЦІЙНЕ ПІДПРИЄМСТВО "ЦЕНТРАЛЬНА МІСЬКА ЛІКАРНЯ" МІСЬКОЇ РАДИ МІСТА КРОПИВНИЦЬКОГО" ЄДРПОУ: 05493846ДК 021:2015: 90520000-8 Послуги у сфері поводження з радіоактивними, токсичними, медичними та небезпечними відходамиТорги відміненоТорги відмінено -