-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
За кодом CPV за ДК 021:2015 90520000-8: Послуги у сфері поводження з радіоактивними, токсичними, медичними та небезпечними відходами (Послуги у сфері управління клінічними та подібними їм відходами категорії В)
Тендер Prozorro UA-2025-12-31-005224-a
Мова тендерної пропозиції – українська.
Завершена
664 800.00
UAH з ПДВ
Номер:
6da24275bd5747c4a5d42889f87e53f6
Внутрішній номер закупівлі:
27820674
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2025-12-31-005224-a
Замовник:
КОМУНАЛЬНЕ НЕКОМЕРЦІЙНЕ ПІДПРИЄМСТВО "ЦЕНТРАЛЬНА МІСЬКА ЛІКАРНЯ" КРОПИВНИЦЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ"
×
-
Код ЄДРПОУ:
05493846
-
Адреса:
25004, Україна, Кіровоградська область, Кропивницький, вул. Салганні піски, буд.14
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Васильєва Інна Анатоліївна 380669896563 vasylieva_inna@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015:
90520000-8 Послуги у сфері поводження з радіоактивними, токсичними, медичними та небезпечними відходамиАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Послуги
Очікувана вартість:
664 800.00 UAH з ПДВ
Період уточнення:
31.12.2025 14:33 - 05.01.2026 00:00
Період прийому пропозицій:
31.12.2025 14:33 - 08.01.2026 08:00
Аукціон:
09.01.2026 11:46 - 09.01.2026 12:21
Період кваліфікації:
09.01.2026 12:21 - 16.01.2026 12:26
Період завантаження договору:
22.01.2026 00:00 - 01.02.2026 00:00
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴664 800.00 За кодом CPV за ДК 021:2015 90520000-8: Послуги у сфері поводження з радіоактивними, токсичними, медичними та небезпечними відходами (Послуги у сфері управління клінічними та подібними їм відходами категорії В)