• Спрощена закупівля
  • Безлотова
  • КЕП

За кодом CPV за ДК 021:2015 90520000-8 –послуги у сфері поводження з радіоактивними, токсичними, медичними та небезпечними відходами Послуги зі збирання, перевезення (транспортування), утилізації та знешкодження клінічних та подібних їм відходів категорії В.(5000 кг)

Строк поставки товарів, виконання робіт, надання послуг: по 31.12.2021 р. Періодичність надання послуг: один раз на 10 днів. В залежності від накопичення відходів протягом дії договору, за домовленістю сторін може бути встановлена інший термін вивезення відходів. Під час проведення закупівлі усі документи, що готуються замовником, викладаються українською мовою. Усі документи, що мають відношення до пропозиції та підготовлені безпосередньо учасником, викладаються українською мовою (крім тих випадків, коли використання букв та символів української мови призводить до їх спотворення (зокрема, але не виключно, адреси мережі «Інтернет», адреси електронної пошти, торговельні марки (знаки для послуг), загальноприйняті міжнародні терміни). Стандартні характеристики, вимоги, умовні позначення у вигляді скорочень та термінологія, пов’язана з послугами, що закуповуються, передбачені існуючими міжнародними або національними стандартами, нормами та правилами, можуть викладатися мовою їх загальноприйнятого застосування. Якщо у складі пропозиції подається документ, складений на іншій, ніж зазначено вище, мові, такий документ повинен супроводжуватися перекладом на українську мову, який повинен мати вигляд впорядкованого автентичного перекладу. Учасник подає такий переклад, завірений підписом уповноваженої особи учасника та/або підписом посадової особи чи представника служби перекладу, який гарантує достовірність інтерпретованої інформації. Дана вимога не стосується випадків, коли окремий документ, який надається в складі пропозиції, складено на декількох мовах, одна із яких відноситься до абзацу першого цього пункту, наприклад, буклети, паспорти на обладнання, інструкції з експлуатації тощо. Визначальним є текст, викладений українською мовою. Інформація про технічні, якісні та інші характеристики предмета закупівлі: зазначено в додатку №2 до оголошення про проведення спрощеної закупівлі.

Завершена

95 000.00 UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 475.00 UAH
Номер: d624298115694db5ba44c3bc8fd1fe2d
Внутрішній номер закупівлі: 11638035
Ідентифікатор закупівлі: UA-2021-09-21-005958-c   
Замовник: КОМУНАЛЬНЕ НЕКОМЕРЦІЙНЕ ПІДПРИЄМСТВО "ЦЕНТРАЛЬНА МІСЬКА ЛІКАРНЯ" КРОПИВНИЦЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ"
Контактна особа: Соколовська Наталія Вікторівна 380997662705, 380983470068 Nata_Sokolov@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015: 90520000-8 Послуги у сфері поводження з радіоактивними, токсичними, медичними та небезпечними відходамиАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі: Послуги
Очікувана вартість: 95 000.00 UAH з ПДВ
Мінімальний крок аукціону: 475.00 UAH
Період уточнення: 21.09.2021 17:42 - 27.09.2021 08:00
Період прийому пропозицій: 27.09.2021 17:00 - 30.09.2021 17:00
Аукціон: 01.10.2021 11:41 - 01.10.2021 12:22
Період кваліфікації: 01.10.2021 12:22 - 04.10.2021 17:50
Період завантаження договору: 04.10.2021 17:50 - 24.10.2021 17:50
Умови оплати:
надання послуг - 100%

Тендерна документація

Номенклатура

Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Послуги зі збирання, перевезення (транспортування), утилізації та знешкодження клінічних та подібних їм відходів категорії В.(5000 кг)
Код ДК 021:2015: 90524400-0 Збирання, транспортування та утилізація/видалення відходів лікарень
Кількість 5000 кілограм
Період постачання до 31.12.2021
Місце постачання 25004, Україна, Кіровоградська область, Кропивницький, - вул. Кропивницького, буд. 22, поліклініка; - вул. Архітектора Паученка, буд. 45/35, стаціонар №2; - вул. Салганні піски, буд.14, стаціонар №2; - вул. Ушакова, 3-а, стаціонар №1. На карті

Результати торгів

Учасник
Початкова пропозиція
Підсумкова пропозиція
Результати кваліфікації
Док-ти
Пропозиція
ТОВ "ОЛЕСТАС ЕКО"

Оскарження: 04.10.2021 17:50 - 07.10.2021 00:00
Початкова пропозиція 74 700.00 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
64 800.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Переможець
04.10.2021 17:50
Документи 28
Скарги 0
ТОВ "ЕКОВДМ"
Початкова пропозиція 87 000.00 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
65 000.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Не розглядався
Документи 22
Скарги 0
ТОВ "А-ЕНЕРГО"
Початкова пропозиція 87 000.00 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
72 500.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Не розглядався
Документи 21
Скарги 0
ТОВ "НВК "УКРЕКОПРОМ"
Початкова пропозиція 87 900.00 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
87 900.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Не розглядався
Документи 49
Скарги 0
ТОВ "Науково-виробнича фірма "ЕКОЦЕНТР"
Початкова пропозиція 94 500.00 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
93 075.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Не розглядався
Документи 24
Скарги 0

Контракти

Номер: db40344b765c46338cea19570a3292ce
Ідентифікатор договору: UA-2021-09-21-005958-c-a1
Постачальник: ТОВ "ОЛЕСТАС ЕКО"
Номер договору: 398/2240
Сума договору: 64 800.00 UAH з ПДВ
Сума договору: 54 000.00 UAH без ПДВ
Період дії договору: 13.10.2021 00:00 - 31.12.2021 00:00
Дата підписання: 13.10.2021 09:00
Статус:
Виконаний
pdf
ОЛЕСТАС ЕКО (1)_copy.pdf
p7s
sign.p7s
p7s
sign.p7s