-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Код ДК 021:2015 - 90520000-8 Послуги у сфері поводження з радіоактивними, токсичними, меди...×-
Код ДК 021:2015 - 90520000-8 Послуги у сфері поводження з радіоактивними, токсичними, медичними та небезпечними відходами (Послуги з управління відходами Люмінесцентні лампи та інші ртутьвмісні відходи)
- ID: UA-2026-09-02-013759-a
- Дата створення : 02.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30272487
ДК 021:2015: 90520000-8 Послуги у сфері поводження з радіоактивними, токсичними, медичними та небезпечними відходамиЗавершена -
-
- 1
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Код ДК 021:2015 - 90520000-8 Послуги у сфері поводження з радіоактивними, токсичними, мед...×-
Код ДК 021:2015 - 90520000-8 Послуги у сфері поводження з радіоактивними, токсичними, медичними та небезпечними відходами (Послуги з управління відходами Люмінесцентні лампи та інші ртутьвмісні відходи)
- ID: UA-2026-06-30-013290-a
- Дата створення : 30.06.26
- Внутрішній номер закупівлі: 29696415
ДК 021:2015: 90520000-8 Послуги у сфері поводження з радіоактивними, токсичними, медичними та небезпечними відходамиТорги не відбулисяТорги не відбулися -
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Код ДК 021:2015 - 90520000-8 Послуги у сфері поводження з радіоактивними, токсичними, мед...×-
Код ДК 021:2015 - 90520000-8 Послуги у сфері поводження з радіоактивними, токсичними, медичними та небезпечними відходами (Послуги з управління відходами Люмінесцентні лампи та інші ртутьвмісні відходи)
- ID: UA-2026-06-18-013658-a
- Дата створення : 18.06.26
- Внутрішній номер закупівлі: 29586720
ДК 021:2015: 90520000-8 Послуги у сфері поводження з радіоактивними, токсичними, медичними та небезпечними відходамиТорги не відбулисяТорги не відбулися -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Код ДК 021:2015 – 90520000-8 Послуги у сфері поводження з радіоактивними, токсичними, меди...×-
Код ДК 021:2015 – 90520000-8 Послуги у сфері поводження з радіоактивними, токсичними, медичними та небезпечними відходами (Послуги з управління відходами Люмінісцентні лампи та інші ртутьвмісні відходи).
- ID: UA-2025-12-04-006162-a
- Дата створення : 04.12.25
- Внутрішній номер закупівлі: 27395102
ДК 021:2015: 90520000-8 Послуги у сфері поводження з радіоактивними, токсичними, медичними та небезпечними відходамиЗавершена -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Код ДК 021:2015 – 90520000-8 Послуги у сфері поводження з радіоактивними, токсичними, меди...×-
Код ДК 021:2015 – 90520000-8 Послуги у сфері поводження з радіоактивними, токсичними, медичними та небезпечними відходами (Послуги з управління відходами: люмінесцентні лампи та інші ртутьвмісні відходи)
- ID: UA-2025-09-18-014043-a
- Дата створення : 18.09.25
- Внутрішній номер закупівлі: 26484375
ДК 021:2015: 90520000-8 Послуги у сфері поводження з радіоактивними, токсичними, медичними та небезпечними відходамиЗавершена -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Код ДК 021:2015 – 90520000-8 Послуги у сфері поводження з радіоактивними, токсичними, меди...×-
Код ДК 021:2015 – 90520000-8 Послуги у сфері поводження з радіоактивними, токсичними, медичними та небезпечними відходами (Послуги з управління відходами: люмінесцентні лампи та інші ртутьвмісні відходи)
- ID: UA-2025-09-04-010270-a
- Дата створення : 04.09.25
- Внутрішній номер закупівлі: 26333580
ДК 021:2015: 90520000-8 Послуги у сфері поводження з радіоактивними, токсичними, медичними та небезпечними відходамиЗавершена -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Код ДК 021:2015 – 90520000-8 Послуги у сфері поводження з радіоактивними, токсичними, меди...×-
Код ДК 021:2015 – 90520000-8 Послуги у сфері поводження з радіоактивними, токсичними, медичними та небезпечними відходами (Послуги з управління відходами: люмінесцентні лампи та інші ртутьвмісні відходи)
- ID: UA-2025-09-04-009229-a
- Дата створення : 04.09.25
- Внутрішній номер закупівлі: 26332523
ДК 021:2015: 90520000-8 Послуги у сфері поводження з радіоактивними, токсичними, медичними та небезпечними відходамиТорги не відбулисяТорги не відбулися -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Код ДК 021:2015 – 90520000-8 Послуги у сфері поводження з радіоактивними, токсичними, меди...×-
Код ДК 021:2015 – 90520000-8 Послуги у сфері поводження з радіоактивними, токсичними, медичними та небезпечними відходами (Послуги з управління відходами Люмінесцентні лампи та інші ртутьвмісні відходи)
- ID: UA-2025-09-03-011238-a
- Дата створення : 03.09.25
- Внутрішній номер закупівлі: 26320341
ДК 021:2015: 90520000-8 Послуги у сфері поводження з радіоактивними, токсичними, медичними та небезпечними відходамиЗавершена -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Код ДК 021:2015 – 90520000-8 Послуги у сфері поводження з радіоактивними, токсичними, меди...×-
Код ДК 021:2015 – 90520000-8 Послуги у сфері поводження з радіоактивними, токсичними, медичними та небезпечними відходами (Послуги з управління відходами Люмінесцентні лампи та інші ртутьвмісні відходи)
- ID: UA-2025-08-15-008290-a
- Дата створення : 15.08.25
- Внутрішній номер закупівлі: 26155830
ДК 021:2015: 90520000-8 Послуги у сфері поводження з радіоактивними, токсичними, медичними та небезпечними відходамиТорги не відбулисяТорги не відбулися -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Код ДК 021:2015 – 90520000-8 Послуги у сфері поводження з радіоактивними, токсичними, меди...×-
Код ДК 021:2015 – 90520000-8 Послуги у сфері поводження з радіоактивними, токсичними, медичними та небезпечними відходами (Послуги з управління відходами Люмінесцентні ламп та інші ртутьвмісні відходи)
- ID: UA-2024-12-12-012562-a
- Дата створення : 12.12.24
- Внутрішній номер закупівлі: 23649982
ДК 021:2015: 90520000-8 Послуги у сфері поводження з радіоактивними, токсичними, медичними та небезпечними відходамиТорги не відбулисяТорги не відбулися -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Код ДК 021:2015 – 90520000-8 Послуги у сфері поводження з радіоактивними, токсичними, меди...×-
Код ДК 021:2015 – 90520000-8 Послуги у сфері поводження з радіоактивними, токсичними, медичними та небезпечними відходами (Послуги з управління відходами Люмінесцентні ламп та інші ртутьвмісні відходи)
- ID: UA-2024-11-25-007930-a
- Дата створення : 25.11.24
- Внутрішній номер закупівлі: 23381188
ДК 021:2015: 90520000-8 Послуги у сфері поводження з радіоактивними, токсичними, медичними та небезпечними відходамиТорги відміненоТорги відмінено -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Код ДК 021:2015 – 90520000-8 Послуги у сфері поводження з радіоактивними, токсичними, меди...×-
Код ДК 021:2015 – 90520000-8 Послуги у сфері поводження з радіоактивними, токсичними, медичними та небезпечними відходами (Послуги з управління відходами Люмінесцентні ламп та інші ртутьвмісні відходи)
- ID: UA-2024-11-25-007168-a
- Дата створення : 25.11.24
- Внутрішній номер закупівлі: 23380400
ДК 021:2015: 90520000-8 Послуги у сфері поводження з радіоактивними, токсичними, медичними та небезпечними відходамиТорги не відбулисяТорги не відбулися -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Код ДК 021:2015 – 90520000-8 Послуги у сфері поводження з радіоактивними, токсичними, меди...×-
Код ДК 021:2015 – 90520000-8 Послуги у сфері поводження з радіоактивними, токсичними, медичними та небезпечними відходами (Послуги з управління відходами Люмінесцентні ламп та інші ртутьвмісні відходи)
- ID: UA-2024-11-25-006476-a
- Дата створення : 25.11.24
- Внутрішній номер закупівлі: 23379252
ДК 021:2015: 90520000-8 Послуги у сфері поводження з радіоактивними, токсичними, медичними та небезпечними відходамиТорги не відбулисяТорги не відбулися -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Код ДК 021:2015 – 90520000-8 Послуги у сфері поводження з радіоактивними, токсичними, меди...×-
Код ДК 021:2015 – 90520000-8 Послуги у сфері поводження з радіоактивними, токсичними, медичними та небезпечними відходами (Послуги з управління відходами Люмінесцентні ламп та інші ртутьвмісні відходи)
- ID: UA-2024-11-22-013383-a
- Дата створення : 22.11.24
- Внутрішній номер закупівлі: 23367261
ДК 021:2015: 90520000-8 Послуги у сфері поводження з радіоактивними, токсичними, медичними та небезпечними відходамиТорги не відбулисяТорги не відбулися -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Код ДК 021:2015 – 90520000-8 Послуги у сфері поводження з радіоактивними, токсичними, меди...×-
Код ДК 021:2015 – 90520000-8 Послуги у сфері поводження з радіоактивними, токсичними, медичними та небезпечними відходами (Послуги з управління відходами Люмінесцентні ламп та інші ртутьвмісні відходи)
- ID: UA-2024-11-22-013099-a
- Дата створення : 22.11.24
- Внутрішній номер закупівлі: 23367008
ДК 021:2015: 90520000-8 Послуги у сфері поводження з радіоактивними, токсичними, медичними та небезпечними відходамиТорги не відбулисяТорги не відбулися -