-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
- 1
Код ДК 021:2015 - 90520000-8 Послуги у сфері поводження з радіоактивними, токсичними, медичними та небезпечними відходами (Послуги з управління відходами Люмінесцентні лампи та інші ртутьвмісні відходи)
Тендер Prozorro UA-2026-06-30-013290-a
Строки надання послуг: протягом 30 (тридцяти) календарних днів з дати отримання письмової рознарядки ЗАМОВНИКА (до 31.12.2026).
Торги не відбулися
47 400.00
UAH без ПДВ
Номер:
d2fe8bfbdfac4ed8afb89151c3f513c4
Внутрішній номер закупівлі:
29696415
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2026-06-30-013290-a
Замовник:
ФІЛІЯ "ВОКЗАЛЬНА КОМПАНІЯ " АКЦІОНЕРНОГО ТОВАРИСТВА "УКРАЇНСЬКА ЗАЛІЗНИЦЯ"
×
-
Код ЄДРПОУ:
43665271
-
Адреса:
Україна
-
Категорія:
Юридична особа, яка здійснює діяльність в одній або декількох окремих сферах господарювання
Контактна особа:
Галина Міщенко 380443097731 mishchenko.g.i@uz.gov.ua
Класифікатор ДК 021:2015:
90520000-8 Послуги у сфері поводження з радіоактивними, токсичними, медичними та небезпечними відходамиАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Послуги
Очікувана вартість:
47 400.00 UAH без ПДВ
Період уточнення:
30.06.2026 16:43 - 05.07.2026 00:00
Період прийому пропозицій:
30.06.2026 16:43 - 08.07.2026 18:00
Аукціон:
з 09.07.2026 12:26
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴47 400.00 Код ДК 021:2015 – 90520000-8 Послуги у сфері поводження з радіоактивними, токсичними, медичними та небезпечними відходами (Послуги з управління відходами Люмінесцентні лампи та інші ртутьвмісні відходи)