-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Код ДК 021:2015 - 90520000-8 Послуги у сфері поводження з радіоактивними, токсичними, медичними та небезпечними відходами (Послуги з управління відходами Люмінесцентні лампи та інші ртутьвмісні відходи)
Тендер Prozorro UA-2026-09-02-013759-a
Завершена
28 198.80
UAH з ПДВ
Номер:
afa6e63a90b74a1e8a7a781efc559579
Внутрішній номер закупівлі:
30272487
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2026-09-02-013759-a
Замовник:
ФІЛІЯ "ВОКЗАЛЬНА КОМПАНІЯ " АКЦІОНЕРНОГО ТОВАРИСТВА "УКРАЇНСЬКА ЗАЛІЗНИЦЯ"
×
-
Код ЄДРПОУ:
43665271
-
Адреса:
Україна
-
Категорія:
Юридична особа, яка здійснює діяльність в одній або декількох окремих сферах господарювання
Контактна особа:
Галина Міщенко 380443097731 mishchenko.g.i@uz.gov.ua
Класифікатор ДК 021:2015:
90520000-8 Послуги у сфері поводження з радіоактивними, токсичними, медичними та небезпечними відходамиАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Послуги
Умова застосування:
Відмінено відкриті торги через неподання жодної тендерної пропозиції для участі у відкритих торгах у строк, установлений замовником згідно з цими особливостями, у тому числі за лотом. При цьому предмет закупівлі, його технічні, кількісні та якісні характеристики, проект договору про закупівлю, а також вимоги до суб’єкта, з яким укладається договір про закупівлю, не повинні відрізнятися від вимог, що були визначені замовником у тендерній документації (крім вимог, визначених пунктом 47 цих особливостей), та сума договору про закупівлю не може перевищувати очікувану вартість предмета закупівлі, зазначену замовником в оголошенні про проведення відкритих торгів, які відмінено через відсутність достатньої кількості учасників процедури закупівлі (учасника процедури закупівлі), з урахуванням прийнятного відсотка перевищення ціни тендерної пропозиції учасника процедури закупівлі над очікуваною вартістю предмета закупівлі, якщо такий прийнятний відсоток був зазначений у тендерній документації
Обґрунтування умови застосування:
Відмінено відкриті торги через неподання жодної тендерної пропозиції для участі у відкритих торгах у строк, установлений замовником згідно з цими особливостями, у тому числі за лотом. При цьому предмет закупівлі, його технічні, кількісні та якісні характеристики, проект договору про закупівлю, а також вимоги до суб’єкта, з яким укладається договір про закупівлю, не повинні відрізнятися від вимог, що були визначені замовником у тендерній документації (крім вимог, визначених пунктом 47 цих особливостей), та сума договору про закупівлю без урахування податку на додану вартість не може перевищувати очікувану вартість предмета закупівлі, зазначену замовником в оголошенні про проведення відкритих торгів, які відмінено через відсутність достатньої кількості учасників процедури закупівлі (учасника процедури закупівлі), з урахуванням прийнятного відсотка перевищення ціни тендерної пропозиції учасника процедури закупівлі над очікуваною вартістю предмета закупівлі, якщо такий прийнятний відсоток був зазначений у тендерній документації.
Перелік документів, якими підтверджується наявність підстави для застосування виключення за Особливостями (документальне підтвердження):
1. Звіт про результати проведення процедури закупівлі UA-2026-06-18-013658-a.
Очікувана вартість:
28 198.80 UAH з ПДВ
Умови оплати:
надання послуг - 100%
- Подіянадання послуг
- Розмір100%
- ТипПiсляоплата
- Період у днях7 календарні дні
Умови поставки:
дата подання заявки - 100%
- Подіядата подання заявки
- Розмір100%
- ТипОдноразова поставка
- Період у днях30 календарні дні
Тендерна документація
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Код ДК 021:2015 - 90520000-8 Послуги у сфері поводження з радіоактивними, токсичними, медичними та небезпечними відходами (Послуги з управління відходами Люмінесцентні лампи та інші ртутьвмісні відходи)
Кількість
1 послуга
Період постачання
до 31.12.2026
Результати торгів
Учасник
Ціна пропозиції
Результати кваліфікації
Док-ти
Пропозиція
Товариство з обмеженою відповідальністю «Науково-виробнича компанія «Укрекопром»
×
-
Код ЄДРПОУ:
39624900
-
Адреса:
Україна, Одеська область, Одеса, Інформація про кінцевого бенефіціарного власника юридичної особи: ПІБ: СТЕЦЮК МАРІЯ ОЛЕКСАНДРІВНА Громадянство: Україна Адреса: Україна, 65045, Одеська обл., місто Одеса, вул.Посмітного, будинок 25, квартира 66 Тип бенефіціарного володіння: Прямий вирішальний вплив Відсоток частки статутного капіталу або відсоток права голосу: 25 ПІБ: САРГСЯН ТАТЕВІК Громадянство: Вірменія Адреса: Україна, 65033, Одеська обл., місто Одеса, вул.Литовська, будинок 8 Тип бенефіціарного володіння: Прямий вирішальний вплив Відсоток частки статутного капіталу або відсоток права голосу: 25 ПІБ: Ільчук Віталій Миколайович Громадянство: Україна Адреса: Україна, 68609, Одеська обл., Ізмаїльський р-н, місто Ізмаїл, вул.Дмитрівська, будинок 23, квартира 4 Тип бенефіціарного володіння: Прямий вирішальний вплив Відсоток частки статутного капіталу або відсоток права голосу: 50
Ціна пропозиції
28 198.80 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Переможець
02.09.2026 18:52
Документи
0
Скарги
0
Контракти
Номер:
70a0871ed94547fbb7adcd81b5c4a3a4
Ідентифікатор договору:
UA-2026-09-02-013759-a-a1
Постачальник:
Товариство з обмеженою відповідальністю «Науково-виробнича компанія «Укрекопром»
×
-
Код ЄДРПОУ:
39624900
-
Адреса:
Україна, Одеська область, Одеса, Інформація про кінцевого бенефіціарного власника юридичної особи: ПІБ: СТЕЦЮК МАРІЯ ОЛЕКСАНДРІВНА Громадянство: Україна Адреса: Україна, 65045, Одеська обл., місто Одеса, вул.Посмітного, будинок 25, квартира 66 Тип бенефіціарного володіння: Прямий вирішальний вплив Відсоток частки статутного капіталу або відсоток права голосу: 25 ПІБ: САРГСЯН ТАТЕВІК Громадянство: Вірменія Адреса: Україна, 65033, Одеська обл., місто Одеса, вул.Литовська, будинок 8 Тип бенефіціарного володіння: Прямий вирішальний вплив Відсоток частки статутного капіталу або відсоток права голосу: 25 ПІБ: Ільчук Віталій Миколайович Громадянство: Україна Адреса: Україна, 68609, Одеська обл., Ізмаїльський р-н, місто Ізмаїл, вул.Дмитрівська, будинок 23, квартира 4 Тип бенефіціарного володіння: Прямий вирішальний вплив Відсоток частки статутного капіталу або відсоток права голосу: 50
Номер договору:
УЗ/ВК-246/2026-Ю
Сума договору:
28 198.80 UAH з ПДВ
Сума договору:
23 499.00 UAH без ПДВ
Ціни за одиницю:
Код ДК 021:2015 - 90520000-8 Послуги у сфері поводження з радіоактивними, токсичними, медичними та небезпечними відходами (Послуги з управління відходами Люмінесцентні лампи та інші ртутьвмісні відходи): 28 198.80000 UAH без ПДВ
Період дії договору:
31.08.2026 00:00 - 31.12.2026 00:00
Дата підписання:
31.08.2026 00:00
Статус:
Підписаний