-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Послуги з медичних оглядів працівників- ID: UA-2026-09-04-008810-a
- Дата створення : 04.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30297500
КОМУНАЛЬНЕ НЕКОМЕРЦІЙНЕ ПІДПРИЄМСТВО "ТРЕТЯ ЧЕРКАСЬКА МІСЬКА ЛІКАРНЯ ШВИДКОЇ МЕДИЧНОЇ ДОПОМОГИ" ЄДРПОУ: 05503705ДК 021:2015: 85140000-2 Послуги у сфері охорони здоров’я різніПеріод подачі пропозиційдо закінчення періоду залишилося 15 днів (до 20.09.26 00:00)
-
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Послуги з проведення зовнішньої оцінки якості- ID: UA-2026-08-05-008888-a
- Дата створення : 05.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30002079
КОМУНАЛЬНЕ НЕКОМЕРЦІЙНЕ ПІДПРИЄМСТВО "ТРЕТЯ ЧЕРКАСЬКА МІСЬКА ЛІКАРНЯ ШВИДКОЇ МЕДИЧНОЇ ДОПОМОГИ" ЄДРПОУ: 05503705ДК 021:2015: 85140000-2 Послуги у сфері охорони здоров’я різніЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Послуги по проведенню програми перевірки професійного рівня шляхом міжлабораторних порівня...×-
Послуги по проведенню програми перевірки професійного рівня шляхом міжлабораторних порівнянь результатів
- ID: UA-2026-04-30-011425-a
- Дата створення : 30.04.26
- Внутрішній номер закупівлі: 29084015
КОМУНАЛЬНЕ НЕКОМЕРЦІЙНЕ ПІДПРИЄМСТВО "ТРЕТЯ ЧЕРКАСЬКА МІСЬКА ЛІКАРНЯ ШВИДКОЇ МЕДИЧНОЇ ДОПОМОГИ" ЄДРПОУ: 05503705ДК 021:2015: 85140000-2 Послуги у сфері охорони здоров’я різніЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Медичні послуги- ID: UA-2024-08-08-009809-a
- Дата створення : 08.08.24
- Внутрішній номер закупівлі: 22268734
КОМУНАЛЬНЕ НЕКОМЕРЦІЙНЕ ПІДПРИЄМСТВО "ТРЕТЯ ЧЕРКАСЬКА МІСЬКА ЛІКАРНЯ ШВИДКОЇ МЕДИЧНОЇ ДОПОМОГИ" ЄДРПОУ: 05503705ДК 021:2015: 85140000-2 Послуги у сфері охорони здоров’я різніЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Медичні огляди- ID: UA-2023-12-22-016205-a
- Дата створення : 22.12.23
- Внутрішній номер закупівлі: 20217335
КОМУНАЛЬНЕ НЕКОМЕРЦІЙНЕ ПІДПРИЄМСТВО "ТРЕТЯ ЧЕРКАСЬКА МІСЬКА ЛІКАРНЯ ШВИДКОЇ МЕДИЧНОЇ ДОПОМОГИ" ЄДРПОУ: 05503705ДК 021:2015: 85140000-2 Послуги у сфері охорони здоров’я різніАктивна -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Гістологічні дослідження біопсійного та операційного матеріалу- ID: UA-2023-03-10-000638-a
- Дата створення : 10.03.23
- Внутрішній номер закупівлі: 17199766
КОМУНАЛЬНЕ НЕКОМЕРЦІЙНЕ ПІДПРИЄМСТВО "ТРЕТЯ ЧЕРКАСЬКА МІСЬКА ЛІКАРНЯ ШВИДКОЇ МЕДИЧНОЇ ДОПОМОГИ" ЄДРПОУ: 05503705ДК 021:2015: 85140000-2 Послуги у сфері охорони здоров’я різніЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Медичні послуги- ID: UA-2023-01-11-004728-a
- Дата створення : 11.01.23
- Внутрішній номер закупівлі: 16570657
КОМУНАЛЬНЕ НЕКОМЕРЦІЙНЕ ПІДПРИЄМСТВО "ТРЕТЯ ЧЕРКАСЬКА МІСЬКА ЛІКАРНЯ ШВИДКОЇ МЕДИЧНОЇ ДОПОМОГИ" ЄДРПОУ: 05503705ДК 021:2015: 85140000-2 Послуги у сфері охорони здоров’я різніЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Послуги з медичних оглядів- ID: UA-2022-11-21-015619-a
- Дата створення : 21.11.22
- Внутрішній номер закупівлі: 15944131
КОМУНАЛЬНЕ НЕКОМЕРЦІЙНЕ ПІДПРИЄМСТВО "ТРЕТЯ ЧЕРКАСЬКА МІСЬКА ЛІКАРНЯ ШВИДКОЇ МЕДИЧНОЇ ДОПОМОГИ" ЄДРПОУ: 05503705ДК 021:2015: 85140000-2 Послуги у сфері охорони здоров’я різніЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Послуги з медичних оглядів працівників- ID: UA-2022-08-11-000061-a
- Дата створення : 11.08.22
- Внутрішній номер закупівлі: 15079434
КОМУНАЛЬНЕ НЕКОМЕРЦІЙНЕ ПІДПРИЄМСТВО "ТРЕТЯ ЧЕРКАСЬКА МІСЬКА ЛІКАРНЯ ШВИДКОЇ МЕДИЧНОЇ ДОПОМОГИ" ЄДРПОУ: 05503705ДК 021:2015: 85140000-2 Послуги у сфері охорони здоров’я різніЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Послуги з попередніх та періодичних медичних оглядів працівників, робота яких пов'яза...×-
Послуги з попередніх та періодичних медичних оглядів працівників, робота яких пов'язана зі шкідливими факторами трудового процесу (з іонізуючим випромінюванням)
- ID: UA-2022-08-11-000051-a
- Дата створення : 11.08.22
- Внутрішній номер закупівлі: 15079424
КОМУНАЛЬНЕ НЕКОМЕРЦІЙНЕ ПІДПРИЄМСТВО "ТРЕТЯ ЧЕРКАСЬКА МІСЬКА ЛІКАРНЯ ШВИДКОЇ МЕДИЧНОЇ ДОПОМОГИ" ЄДРПОУ: 05503705ДК 021:2015: 85140000-2 Послуги у сфері охорони здоров’я різніЗавершена -
-
-
Спрощена закупівля
-
КЕП
Послуги з медичних оглядів працівників- ID: UA-2022-06-16-007061-a
- Дата створення : 16.06.22
- Внутрішній номер закупівлі: 14759853
КОМУНАЛЬНЕ НЕКОМЕРЦІЙНЕ ПІДПРИЄМСТВО "ТРЕТЯ ЧЕРКАСЬКА МІСЬКА ЛІКАРНЯ ШВИДКОЇ МЕДИЧНОЇ ДОПОМОГИ" ЄДРПОУ: 05503705ДК 021:2015: 85140000-2 Послуги у сфері охорони здоров’я різніТорги не відбулисяТорги не відбулися -
-
-
Спрощена закупівля
-
КЕП
Послуги з медичних оглядів працівників- ID: UA-2022-06-07-005903-a
- Дата створення : 07.06.22
- Внутрішній номер закупівлі: 14714270
КОМУНАЛЬНЕ НЕКОМЕРЦІЙНЕ ПІДПРИЄМСТВО "ТРЕТЯ ЧЕРКАСЬКА МІСЬКА ЛІКАРНЯ ШВИДКОЇ МЕДИЧНОЇ ДОПОМОГИ" ЄДРПОУ: 05503705ДК 021:2015: 85140000-2 Послуги у сфері охорони здоров’я різніТорги не відбулисяТорги не відбулися -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Проведення профілактичного медичного огляду- ID: UA-2021-11-24-003197-b
- Дата створення : 24.11.21
- Внутрішній номер закупівлі: 12664418
КОМУНАЛЬНЕ НЕКОМЕРЦІЙНЕ ПІДПРИЄМСТВО "ТРЕТЯ ЧЕРКАСЬКА МІСЬКА ЛІКАРНЯ ШВИДКОЇ МЕДИЧНОЇ ДОПОМОГИ" ЄДРПОУ: 05503705ДК 021:2015: 85140000-2 Послуги у сфері охорони здоров’я різніЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Цитологічний скринінг патології шийки матки при профілактичному огляді жінки- ID: UA-2021-01-21-003224-c
- Дата створення : 21.01.21
- Внутрішній номер закупівлі: 8214789
КОМУНАЛЬНЕ НЕКОМЕРЦІЙНЕ ПІДПРИЄМСТВО "ТРЕТЯ ЧЕРКАСЬКА МІСЬКА ЛІКАРНЯ ШВИДКОЇ МЕДИЧНОЇ ДОПОМОГИ" ЄДРПОУ: 05503705ДК 021:2015: 85140000-2 Послуги у сфері охорони здоров’я різніЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Обстеження хворих при невідкладних станах на комп'ютерному томографі- ID: UA-2020-12-04-016224-b
- Дата створення : 04.12.20
- Внутрішній номер закупівлі: 7559485
КОМУНАЛЬНЕ НЕКОМЕРЦІЙНЕ ПІДПРИЄМСТВО "ТРЕТЯ ЧЕРКАСЬКА МІСЬКА ЛІКАРНЯ ШВИДКОЇ МЕДИЧНОЇ ДОПОМОГИ" ЄДРПОУ: 05503705ДК 021:2015: 85140000-2 Послуги у сфері охорони здоров’я різніЗавершена -