-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Гістологічні дослідження біопсійного та операційного матеріалу
Тендер Prozorro UA-2023-03-10-000638-a
Завершена
960 000.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 1% або 9 600.00 UAH
мін. крок: 1% або 9 600.00 UAH
Номер:
d63c15093bb845a6a5d0ea874228686d
Внутрішній номер закупівлі:
17199766
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2023-03-10-000638-a
Замовник:
КОМУНАЛЬНЕ НЕКОМЕРЦІЙНЕ ПІДПРИЄМСТВО "ТРЕТЯ ЧЕРКАСЬКА МІСЬКА ЛІКАРНЯ ШВИДКОЇ МЕДИЧНОЇ ДОПОМОГИ"
×
-
Код ЄДРПОУ:
05503705
-
Адреса:
18028, Україна, Черкаська область, Черкаси, ВУЛИЦЯ САМІЙЛА КІШКИ, будинок 210
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Коваль Олександр 380674849339 gorlik3@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015:
85140000-2 Послуги у сфері охорони здоров’я різніАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Послуги
Очікувана вартість:
960 000.00 UAH з ПДВ
Період уточнення:
10.03.2023 09:04 - 15.03.2023 00:00
Період прийому пропозицій:
10.03.2023 09:04 - 18.03.2023 00:00
Період кваліфікації:
18.03.2023 00:01 - 03.04.2023 21:44
Період завантаження договору:
09.04.2023 00:00 - 19.04.2023 00:00
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴960 000.00 Лот 1.