-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Послуги з підготовки та проведення навчальної програми Youthquake для студентів та молоді...×-
Послуги з підготовки та проведення навчальної програми Youthquake для студентів та молоді (студентський трек) (ДК 021:2015 — 80530000-8 «Послуги у сфері професійної підготовки»)
- ID: UA-2026-09-05-000744-a
- Дата створення : 05.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30303656
ЛЬВІВСЬКЕ КОМУНАЛЬНЕ ПІДПРИЄМСТВО "ЦЕНТР ПІДТРИМКИ ПІДПРИЄМНИЦТВА ЛЬВІВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ" ЄДРПОУ: 13805107ДК 021:2015: 80530000-8 Послуги у сфері професійної підготовкиПеріод подачі пропозиційдо закінчення періоду залишилося 14 днів (до 21.09.26 00:00)
-
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Послуги з підготовки та проведення навчальної програми Youthquake для школярів (шкільний т...×-
Послуги з підготовки та проведення навчальної програми Youthquake для школярів (шкільний трек) (ДК 021:2015 — 80530000-8 «Послуги у сфері професійної підготовки»)
- ID: UA-2026-09-05-000719-a
- Дата створення : 05.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30303631
ЛЬВІВСЬКЕ КОМУНАЛЬНЕ ПІДПРИЄМСТВО "ЦЕНТР ПІДТРИМКИ ПІДПРИЄМНИЦТВА ЛЬВІВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ" ЄДРПОУ: 13805107ДК 021:2015: 80530000-8 Послуги у сфері професійної підготовкиПеріод подачі пропозиційдо закінчення періоду залишилося 14 днів (до 21.09.26 00:00)
-