-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Код ДК 021-2015 (CPV): 79710000-4 - Охоронні послуги- ID: UA-2026-07-03-006055-a
- Дата створення : 03.07.26
- Внутрішній номер закупівлі: 29726283
ДК 021:2015: 79710000-4 Охоронні послугиЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Послуги з охорони приймального відділення, гаражних боксів та кімнати зберігання наркотичн...×-
Послуги з охорони приймального відділення, гаражних боксів та кімнати зберігання наркотичних речовин КНП "Переяславська БЛІЛ"; код ДК 021-2015 (CPV): 79710000-4 - Охоронні послуги
- ID: UA-2025-11-28-000945-a
- Дата створення : 28.11.25
- Внутрішній номер закупівлі: 27309280
ДК 021:2015: 79710000-4 Охоронні послугиЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Послуги з охорони приймального відділення, гаражних боксів та кімнати зберігання наркотичн...×-
Послуги з охорони приймального відділення, гаражних боксів та кімнати зберігання наркотичних речовин КНП "Переяславська БЛІЛ"; код ДК 021:2015 79710000-4 - Охоронні послуги
- ID: UA-2024-12-12-001984-a
- Дата створення : 12.12.24
- Внутрішній номер закупівлі: 23639458
ДК 021:2015: 79710000-4 Охоронні послугиЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Послуги з охорони приймального відділення, гаражних боксів та кімнати зберігання наркотичн...×-
Послуги з охорони приймального відділення, гаражних боксів та кімнати зберігання наркотичних речовин КНП "Переяславська БЛІЛ"; 79710000-4 - Охоронні послуги за кодом ДК 021:2015 Єдиного закупівельного словника
- ID: UA-2023-12-18-016102-a
- Дата створення : 18.12.23
- Внутрішній номер закупівлі: 20119830
ДК 021:2015: 79710000-4 Охоронні послугиЗавершена -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Код за ДК 021:2015 (CPV): 79710000-4 «Охоронні послуги» (Послуги з охорони приймального ві...×-
Код за ДК 021:2015 (CPV): 79710000-4 «Охоронні послуги» (Послуги з охорони приймального відділення, гаражних боксів та кімнати зберігання наркотичних речовин КНП «Переяславська БЛІЛ»
- ID: UA-2023-01-09-003166-a
- Дата створення : 09.01.23
- Внутрішній номер закупівлі: 16555555
ДК 021:2015: 79710000-4 Охоронні послугиЗавершена -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Код за ДК 021:2015 (CPV): 79710000-4 «Охоронні послуги» (Послуги з охорони приймального ві...×-
Код за ДК 021:2015 (CPV): 79710000-4 «Охоронні послуги» (Послуги з охорони приймального відділення, гаражних боксів та кімнати зберігання наркотичних речовин КНП «Переяславська БЛІЛ»
- ID: UA-2022-12-21-012416-a
- Дата створення : 21.12.22
- Внутрішній номер закупівлі: 16375857
ДК 021:2015: 79710000-4 Охоронні послугиТорги не відбулисяТорги не відбулися -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Код за ДК 021:2015 (CPV): 79710000-4 «Охоронні послуги» (Послуги з охорони приймального ві...×-
Код за ДК 021:2015 (CPV): 79710000-4 «Охоронні послуги» (Послуги з охорони приймального відділення, гаражних боксів та кімнати зберігання наркотичних речовин КНП «Переяславська БЛІЛ»)
- ID: UA-2022-12-01-008817-a
- Дата створення : 01.12.22
- Внутрішній номер закупівлі: 16059138
ДК 021:2015: 79710000-4 Охоронні послугиТорги не відбулисяТорги не відбулися -
-
-
Спрощена закупівля
-
КЕП
Послуги з охорони приймального відділення, гаражних боксів та кімнати зберігання наркотичн...×-
Послуги з охорони приймального відділення, гаражних боксів та кімнати зберігання наркотичних речовин КНП «Переяславська БЛІЛ»: код ДК 021:2015 79710000-4 «Охоронні послуги»
- ID: UA-2021-12-07-001388-c
- Дата створення : 07.12.21
- Внутрішній номер закупівлі: 12915204
ДК 021:2015: 79710000-4 Охоронні послугиЗавершена -
-
-
Спрощена закупівля
-
КЕП
Послуги з охорони приймального відділення, гаражних боксів та кімнати зберігання наркотичн...×-
Послуги з охорони приймального відділення, гаражних боксів та кімнати зберігання наркотичних речовин КНП «Переяслав-Хмельницька ЦРЛ»: код ДК 021:2015 79710000-4 «Охоронні послуги»
- ID: UA-2021-01-25-001434-c
- Дата створення : 25.01.21
- Внутрішній номер закупівлі: 8241166
ДК 021:2015: 79710000-4 Охоронні послугиЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Спостереження та обслуговування сигналізації. (Джерело фінансування: місцевий бюджет)- ID: UA-2020-02-13-000126-a
- Дата створення : 13.02.20
- Внутрішній номер закупівлі: 4483887
ДК 021:2015: 79710000-4 Охоронні послугиЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Охорона майна та обслуговування сигналізації. (Джерело фінансування:місцевий бюджет)- ID: UA-2020-02-13-000171-c
- Дата створення : 13.02.20
- Внутрішній номер закупівлі: 4483369
ДК 021:2015: 79710000-4 Охоронні послугиЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Охорона майна та обслуговування сигналізації.(Джерело фінансування:місцевий бюджет)- ID: UA-2020-02-12-001096-c
- Дата створення : 12.02.20
- Внутрішній номер закупівлі: 4480233
ДК 021:2015: 79710000-4 Охоронні послугиЗавершена -