• Відкриті торги з особливостями
  • Однолотова
  • КЕП

Код за ДК 021:2015 (CPV): 79710000-4 «Охоронні послуги» (Послуги з охорони приймального відділення, гаражних боксів та кімнати зберігання наркотичних речовин КНП «Переяславська БЛІЛ»

Закупівля здійснюється відповідно до «Особливостей здійснення публічних закупівель товарів, робіт і послуг для замовників, передбачених Законом України «Про публічні закупівлі», на період дії правового режиму воєнного стану в Україні та протягом 90 днів з дня його припинення або скасування», затверджених постановою Кабінету міністрів України від 12 жовтня 2022 року за номером 1178 з урахуванням змін від 03.01.2022 року, внесених Постановою від 30.12.2022 № 1495 «Про внесення змін до особливостей здійснення публічних закупівель товарів, робіт і послуг для замовників, передбачених Законом України “Про публічні закупівлі”, на період дії правового режиму воєнного стану в Україні та протягом 90 днів з дня його припинення або скасування» (офіційне опублікування в Урядовому кур’єрі, № 1 від 03.01.2023). Відкриті торги з особливостями тимчасово будуть проходити без аукціону. Відтак в усіх розділах та частинах тендерної документації де наявне посилання щодо аукціону закупівлі, необхідно розуміти, що аукціон закупівлі проводитись не буде згідно вище вказаних змін до Постанови про особливості.

Завершена

121 200.00 UAH з ПДВ
мін. крок: 1% або 1 212.00 UAH
Номер: 706737e56c71459a8ba77eab34a3fe78
Внутрішній номер закупівлі: 16555555
Ідентифікатор закупівлі: UA-2023-01-09-003166-a   
Замовник: КОМУНАЛЬНЕ НЕКОМЕРЦІЙНЕ ПІДПРИЄМСТВО «ПЕРЕЯСЛАВСЬКА БАГАТОПРОФІЛЬНА ЛІКАРНЯ ІНТЕНСИВНОГО ЛІКУВАННЯ» ПЕРЕЯСЛАВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ, СТУДЕНИКІВСЬКОЇ СІЛЬСЬКОЇ РАДИ, ТАШАНСЬКОЇ СІЛЬСЬКОЇ РАДИ, ДІВИЧКІВСЬК
Контактна особа: Волошин Мар'яна Володимирівна +380939954164 yo.knp.crl@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015: 79710000-4 Охоронні послугиАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі: Послуги
Очікувана вартість: 121 200.00 UAH з ПДВ
Період уточнення: 09.01.2023 13:52 - 14.01.2023 00:00
Період прийому пропозицій: 09.01.2023 13:52 - 17.01.2023 13:57
Період кваліфікації: 17.01.2023 13:58 - 18.01.2023 12:47
Період завантаження договору: 24.01.2023 00:00 - 03.02.2023 00:00

Тендерна документація до лоту 1

  • Лот №1 ₴121 200.00 Код за ДК 021:2015 (CPV): 79710000-4 «Охоронні послуги» (Послуги з охорони приймального відділення, гаражних боксів та кімнати зберігання наркотичних речовин КНП «Переяславська БЛІЛ»