-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Послуги з проведення експертного обстеження та періодичного технічного огляду- ID: UA-2026-08-18-003844-a
- Дата створення : 18.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30113724
Державна установа "Держгідрографія" ЄДРПОУ: 21720000ДК 021:2015: 71630000-3 Послуги з технічного огляду та випробовуваньКваліфікаціявід початку періоду пройшло 19 годин
-
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Послуги з перевірки та технічного огляду аварійно-рятувального, протипожежного майна- ID: UA-2026-08-13-002527-a
- Дата створення : 13.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30072478
Державна установа "Держгідрографія" ЄДРПОУ: 21720000ДК 021:2015: 71630000-3 Послуги з технічного огляду та випробовуваньПропозиції розглянутіперіод кваліфікації завершився 8 годин назад
-
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Послуги з випробувань електрозахисних засобів- ID: UA-2026-08-07-007761-a
- Дата створення : 07.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30025967
Державна установа "Держгідрографія" ЄДРПОУ: 21720000ДК 021:2015: 71630000-3 Послуги з технічного огляду та випробовуваньПропозиції розглянутіперіод кваліфікації завершився 11 днів назад
-
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Послуги з повірки засобів вимірювальної техніки- ID: UA-2026-08-07-006140-a
- Дата створення : 07.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30024353
Державна установа "Держгідрографія" ЄДРПОУ: 21720000ДК 021:2015: 71630000-3 Послуги з технічного огляду та випробовуваньПропозиції розглянутіперіод кваліфікації завершився 10 днів назад
-
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Послуги з ремонту та повірки манометрів технічних- ID: UA-2026-06-24-004239-a
- Дата створення : 24.06.26
- Внутрішній номер закупівлі: 29634209
Державна установа "Держгідрографія" ЄДРПОУ: 21720000ДК 021:2015: 71630000-3 Послуги з технічного огляду та випробовуваньЗавершена -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Проведення експертного обстеження баштового крана- ID: UA-2026-05-29-003393-a
- Дата створення : 29.05.26
- Внутрішній номер закупівлі: 29380025
Державна установа "Держгідрографія" ЄДРПОУ: 21720000ДК 021:2015: 71630000-3 Послуги з технічного огляду та випробовуваньЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Послуги з проведення обов’язкового технічного контролю транспортних засобів- ID: UA-2026-05-18-008214-a
- Дата створення : 18.05.26
- Внутрішній номер закупівлі: 29254363
Державна установа "Держгідрографія" ЄДРПОУ: 21720000ДК 021:2015: 71630000-3 Послуги з технічного огляду та випробовуваньЗавершена -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Послуги з ремонту та повірки манометрів технічних- ID: UA-2026-05-14-009833-a
- Дата створення : 14.05.26
- Внутрішній номер закупівлі: 29226393
Державна установа "Держгідрографія" ЄДРПОУ: 21720000ДК 021:2015: 71630000-3 Послуги з технічного огляду та випробовуваньТорги не відбулисяТорги не відбулися -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Послуги з проведення обов’язкового технічного контролю транспортних засобів- ID: UA-2026-05-01-006823-a
- Дата створення : 01.05.26
- Внутрішній номер закупівлі: 29091332
Державна установа "Держгідрографія" ЄДРПОУ: 21720000ДК 021:2015: 71630000-3 Послуги з технічного огляду та випробовуваньТорги не відбулисяТорги не відбулися -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Послуги з технічного огляду- ID: UA-2026-04-30-001969-a
- Дата створення : 30.04.26
- Внутрішній номер закупівлі: 29074557
Державна установа "Держгідрографія" ЄДРПОУ: 21720000ДК 021:2015: 71630000-3 Послуги з технічного огляду та випробовуваньЗавершена -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Послуги з повірки геодезичних та навігаційних приладів- ID: UA-2026-04-15-002724-a
- Дата створення : 15.04.26
- Внутрішній номер закупівлі: 28917766
Державна установа "Держгідрографія" ЄДРПОУ: 21720000ДК 021:2015: 71630000-3 Послуги з технічного огляду та випробовуваньЗавершена -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Послуги з проведення обов’язкового технічного контролю транспортних засобів- ID: UA-2026-04-14-005888-a
- Дата створення : 14.04.26
- Внутрішній номер закупівлі: 28908574
Державна установа "Держгідрографія" ЄДРПОУ: 21720000ДК 021:2015: 71630000-3 Послуги з технічного огляду та випробовуваньТорги не відбулисяТорги не відбулися -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Послуги з проведення атестації балонів- ID: UA-2026-04-14-003435-a
- Дата створення : 14.04.26
- Внутрішній номер закупівлі: 28906085
Державна установа "Держгідрографія" ЄДРПОУ: 21720000ДК 021:2015: 71630000-3 Послуги з технічного огляду та випробовуваньЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Послуги з проведення обов'язкового технічного контролю наземних видів транспорту- ID: UA-2026-03-13-004937-a
- Дата створення : 13.03.26
- Внутрішній номер закупівлі: 28597356
Державна установа "Держгідрографія" ЄДРПОУ: 21720000ДК 021:2015: 71630000-3 Послуги з технічного огляду та випробовуваньЗавершена -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Послуги з проведення замірів опору заземлення та перевірки стану блискавкозахисту- ID: UA-2025-12-10-006292-a
- Дата створення : 10.12.25
- Внутрішній номер закупівлі: 27484449
Державна установа "Держгідрографія" ЄДРПОУ: 21720000ДК 021:2015: 71630000-3 Послуги з технічного огляду та випробовуваньЗавершена -