-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Проведення експертного обстеження баштового крана
Тендер Prozorro UA-2026-05-29-003393-a
Завершена
22 600.00
UAH з ПДВ
Номер:
b48fbcd1b023476ba02d45579fbfe2ac
Внутрішній номер закупівлі:
29380025
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2026-05-29-003393-a
Замовник:
Державна установа "Держгідрографія"
×
-
Код ЄДРПОУ:
21720000
-
Адреса:
04176, Україна, Київська область, м. Київ, вул. Електриків, буд. 26
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Ольга Кулішова +380504432246 od_kylishova.o@hydro.gov.ua https://hydro.gov.ua/
Класифікатор ДК 021:2015:
71630000-3 Послуги з технічного огляду та випробовуваньАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Послуги
Очікувана вартість:
22 600.00 UAH з ПДВ
Період уточнення:
29.05.2026 11:28 - 03.06.2026 00:00
Період прийому пропозицій:
29.05.2026 11:28 - 06.06.2026 08:00
Аукціон:
08.06.2026 15:51 - 08.06.2026 16:14
Період кваліфікації:
08.06.2026 16:14 - 11.06.2026 14:28
Період завантаження договору:
17.06.2026 00:00 - 27.06.2026 00:00
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴22 600.00 Проведення експертного обстеження баштового крана