-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Проведення технічного обстеження об’єкта «+++ АТ «Укрнафта» з отриманням звіту про оцінку...×-
Проведення технічного обстеження об’єкта «+++ АТ «Укрнафта» з отриманням звіту про оцінку збитків та рекомендованих заходів з відновлення експлуатаційної придатності об’єкта (5944)
- ID: UA-2026-08-31-003292-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30236588
АКЦІОНЕРНЕ ТОВАРИСТВО "УКPНAФТА" ЄДРПОУ: 00135390ДК 021:2015: 71630000-3 Послуги з технічного огляду та випробовуваньПеріод подачі пропозиційдо закінчення періоду залишилося 8 днів (до 11.09.26 12:00)
-
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Послуги з атестації вимірювальних лабораторій (ВЛ)- ID: UA-2026-08-26-011952-a
- Дата створення : 26.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30203572
АКЦІОНЕРНЕ ТОВАРИСТВО "УКPНAФТА" ЄДРПОУ: 00135390ДК 021:2015: 71630000-3 Послуги з технічного огляду та випробовуваньПеріод подачі пропозиційдо закінчення періоду залишилося 7 днів (до 10.09.26 12:00)
-
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Інспекція бурильних труб- ID: UA-2026-08-21-005541-a
- Дата створення : 21.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30157523
АКЦІОНЕРНЕ ТОВАРИСТВО "УКPНAФТА" ЄДРПОУ: 00135390ДК 021:2015: 71630000-3 Послуги з технічного огляду та випробовуваньКваліфікація -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Проведення технічного обстеження об’єктів «+++АТ «Укрнафта» з отриманням звіту про оцінку...×-
Проведення технічного обстеження об’єктів «+++АТ «Укрнафта» з отриманням звіту про оцінку збитків та рекомендованих заходів з відновлення експлуатаційної придатності об’єктів (6623)
- ID: UA-2026-08-19-003537-a
- Дата створення : 19.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30127174
АКЦІОНЕРНЕ ТОВАРИСТВО "УКPНAФТА" ЄДРПОУ: 00135390ДК 021:2015: 71630000-3 Послуги з технічного огляду та випробовуваньКваліфікаціявід початку періоду пройшов робочий день
-
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Проведення технічного обстеження об’єкта «+++АТ «Укрнафта» з отриманням звіту про оцінку з...×-
Проведення технічного обстеження об’єкта «+++АТ «Укрнафта» з отриманням звіту про оцінку збитків та рекомендованих заходів з відновлення експлуатаційної придатності об’єкта (6651)
- ID: UA-2026-08-19-001532-a
- Дата створення : 19.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30125177
АКЦІОНЕРНЕ ТОВАРИСТВО "УКPНAФТА" ЄДРПОУ: 00135390ДК 021:2015: 71630000-3 Послуги з технічного огляду та випробовуваньКваліфікаціявід початку періоду пройшло 19 годин
-
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Проведення технічного обстеження об’єкта «+++АТ «Укрнафта» з отриманням звіту про оцінку з...×-
Проведення технічного обстеження об’єкта «+++АТ «Укрнафта» з отриманням звіту про оцінку збитків та рекомендованих заходів з відновлення експлуатаційної придатності об’єкта (6170)
- ID: UA-2026-07-21-002480-a
- Дата створення : 21.07.26
- Внутрішній номер закупівлі: 29864090
АКЦІОНЕРНЕ ТОВАРИСТВО "УКPНAФТА" ЄДРПОУ: 00135390ДК 021:2015: 71630000-3 Послуги з технічного огляду та випробовуваньПропозиції розглянутіперіод кваліфікації завершився 21 день назад
-
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Проведення технічного обстеження об’єкта «+++АТ «Укрнафта» з отриманням звіту про оцінку з...×-
Проведення технічного обстеження об’єкта «+++АТ «Укрнафта» з отриманням звіту про оцінку збитків та рекомендованих заходів з відновлення експлуатаційної придатності об’єкта (6169)
- ID: UA-2026-07-21-001045-a
- Дата створення : 21.07.26
- Внутрішній номер закупівлі: 29862641
АКЦІОНЕРНЕ ТОВАРИСТВО "УКPНAФТА" ЄДРПОУ: 00135390ДК 021:2015: 71630000-3 Послуги з технічного огляду та випробовуваньПропозиції розглянутіперіод кваліфікації завершився 21 день назад
-
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Проведення технічного обстеження об’єкта «+++АТ «Укрнафта» з отриманням звіту про оцінку з...×-
Проведення технічного обстеження об’єкта «+++АТ «Укрнафта» з отриманням звіту про оцінку збитків та рекомендованих заходів з відновлення експлуатаційної придатності об’єкта (5789)
- ID: UA-2026-07-17-004493-a
- Дата створення : 17.07.26
- Внутрішній номер закупівлі: 29842537
АКЦІОНЕРНЕ ТОВАРИСТВО "УКPНAФТА" ЄДРПОУ: 00135390ДК 021:2015: 71630000-3 Послуги з технічного огляду та випробовуваньПропозиції розглянутіперіод кваліфікації завершився 26 днів назад
-
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Проведення технічного обстеження об’єкта «+++АТ «Укрнафта» з отриманням звіту про оцінку з...×-
Проведення технічного обстеження об’єкта «+++АТ «Укрнафта» з отриманням звіту про оцінку збитків та рекомендованих заходів з відновлення експлуатаційної придатності об’єкта (6168)
- ID: UA-2026-07-16-008911-a
- Дата створення : 16.07.26
- Внутрішній номер закупівлі: 29835964
АКЦІОНЕРНЕ ТОВАРИСТВО "УКPНAФТА" ЄДРПОУ: 00135390ДК 021:2015: 71630000-3 Послуги з технічного огляду та випробовуваньПропозиції розглянутіперіод кваліфікації завершився 23 дні назад
-
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Проведення технічного обстеження об’єкта «+++АТ «Укрнафта» з отриманням звіту про оцінку з...×-
Проведення технічного обстеження об’єкта «+++АТ «Укрнафта» з отриманням звіту про оцінку збитків та рекомендованих заходів з відновлення експлуатаційної придатності об’єкта (6167)
- ID: UA-2026-07-16-008116-a
- Дата створення : 16.07.26
- Внутрішній номер закупівлі: 29835165
АКЦІОНЕРНЕ ТОВАРИСТВО "УКPНAФТА" ЄДРПОУ: 00135390ДК 021:2015: 71630000-3 Послуги з технічного огляду та випробовуваньЗавершена -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Послуги з проведення періодичного (чергового) технічного огляду посудин, що працюють під т...×-
Послуги з проведення періодичного (чергового) технічного огляду посудин, що працюють під тиском
- ID: UA-2026-07-10-003204-a
- Дата створення : 10.07.26
- Внутрішній номер закупівлі: 29781963
АКЦІОНЕРНЕ ТОВАРИСТВО "УКPНAФТА" ЄДРПОУ: 00135390ДК 021:2015: 71630000-3 Послуги з технічного огляду та випробовуваньЗавершена -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Послуги з проведення експертного обстеження будівель та споруд- ID: UA-2026-06-30-010862-a
- Дата створення : 30.06.26
- Внутрішній номер закупівлі: 29694015
АКЦІОНЕРНЕ ТОВАРИСТВО "УКPНAФТА" ЄДРПОУ: 00135390ДК 021:2015: 71630000-3 Послуги з технічного огляду та випробовуваньЗавершена -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Послуги з проведення первинного технічного огляду котлів для структурних одиниць АТ «Укрна...×-
Послуги з проведення первинного технічного огляду котлів для структурних одиниць АТ «Укрнафта»
- ID: UA-2026-06-30-008754-a
- Дата створення : 30.06.26
- Внутрішній номер закупівлі: 29691932
АКЦІОНЕРНЕ ТОВАРИСТВО "УКPНAФТА" ЄДРПОУ: 00135390ДК 021:2015: 71630000-3 Послуги з технічного огляду та випробовуваньЗавершена -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Проведення технічного обстеження об’єкта +++АТ «Укрнафта» з отриманням звіту про оцінку зб...×-
Проведення технічного обстеження об’єкта +++АТ «Укрнафта» з отриманням звіту про оцінку збитків та рекомендованих заходів з відновлення експлуатаційної придатності об’єкта (4700) Полтавська область, Миргородський район, +++
- ID: UA-2026-06-10-011569-a
- Дата створення : 10.06.26
- Внутрішній номер закупівлі: 29498926
АКЦІОНЕРНЕ ТОВАРИСТВО "УКPНAФТА" ЄДРПОУ: 00135390ДК 021:2015: 71630000-3 Послуги з технічного огляду та випробовуваньЗавершена -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Послуги з проведення обов’язкового технічного контролю транспортних засобів для Управління...×-
Послуги з проведення обов’язкового технічного контролю транспортних засобів для Управління транспорту АТ «Укрнафта»
- ID: UA-2026-06-10-003668-a
- Дата створення : 10.06.26
- Внутрішній номер закупівлі: 29491026
АКЦІОНЕРНЕ ТОВАРИСТВО "УКPНAФТА" ЄДРПОУ: 00135390ДК 021:2015: 71630000-3 Послуги з технічного огляду та випробовуваньЗавершена -