• Відкриті торги з особливостями
  • Однолотова
  • КЕП

Проведення технічного обстеження об’єкта «+++АТ «Укрнафта» з отриманням звіту про оцінку збитків та рекомендованих заходів з відновлення експлуатаційної придатності об’єкта (6167)

Звертаємо вашу увагу та додатково уточнюємо, що при заповненні розділу "Підстави для відмови в участі у процедурі закупівлі" учасник процедури закупівлі підтверджує відсутність підстав, шляхом самостійного декларування відсутності таких підстав в електронній системі закупівель під час подання тендерної пропозиції, а Переможець процедури закупівлі у строк, що не перевищує чотири дні з дати оприлюднення в електронній системі закупівель повідомлення про намір укласти договір про закупівлю, повинен надати замовнику шляхом оприлюднення в електронній системі закупівель документів, що підтверджують відсутність підстав, зазначених у підпунктах 3, 5, 6 і 12 пункту 47 Особливостей (детально описано у додатку 2 та 4 до ТД).

Завершена

500 000.00 UAH без ПДВ
Номер: 86a292e6760846a3bbc4ce73acd5d4ec
Внутрішній номер закупівлі: 29835165
Ідентифікатор закупівлі: UA-2026-07-16-008116-a   
Замовник: АКЦІОНЕРНЕ ТОВАРИСТВО "УКPНAФТА"
Контактна особа: Овсієнко Дар′я 380935164364 Daria.Ovsiienko@Ukrnafta.com http://www.ukrnafta.com
Класифікатор ДК 021:2015: 71630000-3 Послуги з технічного огляду та випробовуваньАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі: Послуги
Очікувана вартість: 500 000.00 UAH без ПДВ
Період уточнення: 16.07.2026 15:30 - 24.07.2026 00:00
Період прийому пропозицій: 16.07.2026 15:30 - 27.07.2026 12:00
Аукціон: 28.07.2026 12:40 - 28.07.2026 13:15
Період кваліфікації: 28.07.2026 13:15 - 05.08.2026 15:47
Період завантаження договору: 11.08.2026 00:00 - 21.08.2026 00:00

Тендерна документація до лоту 1

  • Лот №1 ₴500 000.00 Проведення технічного обстеження об’єкта «+++АТ «Укрнафта» з отриманням звіту про оцінку збитків та рекомендованих заходів з відновлення експлуатаційної придатності об’єкта (6167)