-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Послуги з проведення періодичного (чергового) технічного огляду посудин, що працюють під тиском
Тендер Prozorro UA-2026-07-10-003204-a
Звертаємо вашу увагу та додатково уточнюємо, що при заповненні розділу "Підстави для відмови в участі у процедурі закупівлі" учасник процедури закупівлі підтверджує відсутність підстав, шляхом самостійного декларування відсутності таких підстав в електронній системі закупівель під час подання тендерної пропозиції, а Переможець процедури закупівлі у строк, що не перевищує чотири дні з дати оприлюднення в електронній системі закупівель повідомлення про намір укласти договір про закупівлю, повинен надати замовнику шляхом оприлюднення в електронній системі закупівель документів, що підтверджують відсутність підстав, зазначених у підпунктах 3, 5, 6 і 12 пункту 47 Особливостей (детально описано у додатку 2 та 4 до ТД).
Завершена
140 844.60
UAH без ПДВ
Номер:
c57d87b23ce241bd94fdbd394768364d
Внутрішній номер закупівлі:
29781963
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2026-07-10-003204-a
Замовник:
АКЦІОНЕРНЕ ТОВАРИСТВО "УКPНAФТА"
×
-
Код ЄДРПОУ:
00135390
-
Адреса:
04053, Україна, Київська область, Київ, 04053, м.Київ, Шевченківський район, ПРОВУЛОК НЕСТОРІВСЬКИЙ, будинок 3-5
-
Категорія:
Юридична особа, яка здійснює діяльність в одній або декількох окремих сферах господарювання
Контактна особа:
Тищенко Олександра 380663349711 Oleksandra.Tyshchenko@Ukrnafta.com http://www.ukrnafta.com
Класифікатор ДК 021:2015:
71630000-3 Послуги з технічного огляду та випробовуваньАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Послуги
Очікувана вартість:
140 844.60 UAH без ПДВ
Період уточнення:
10.07.2026 11:12 - 18.07.2026 00:00
Період прийому пропозицій:
10.07.2026 11:12 - 21.07.2026 12:00
Аукціон:
22.07.2026 11:12 - 22.07.2026 11:41
Період кваліфікації:
22.07.2026 11:41 - 29.07.2026 16:09
Період завантаження договору:
04.08.2026 00:00 - 14.08.2026 00:00
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴140 844.60 Послуги з проведення періодичного (чергового) технічного огляду посудин, що працюють під тиском