-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Розроблення генерального плану та плану зонування території (у складі генерального плану)...×-
Розроблення генерального плану та плану зонування території (у складі генерального плану) населеного пункту с.Зелений Гай Миколаївського району Миколаївської області, а також створення картографічної основи масштабу 1:2000 для розроблення зазначеної містобудівної документації)
- ID: UA-2025-01-21-012804-a
- Дата створення : 21.01.25
- Внутрішній номер закупівлі: 24112255
ШЕВЧЕНКІВСЬКА СІЛЬСЬКА РАДА ЄДРПОУ: 04375286ДК 021:2015: 71410000-5 Послуги у сфері містобудуванняЗавершена -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Виготовлення генерального плану та плану зонування території (у складі генерального плану)...×-
Виготовлення генерального плану та плану зонування території (у складі генерального плану) населеного пункту с. Шевченкове Шевченківської сільської ради Миколаївського району Миколаївської області
- ID: UA-2024-05-21-010361-a
- Дата створення : 21.05.24
- Внутрішній номер закупівлі: 21617196
ШЕВЧЕНКІВСЬКА СІЛЬСЬКА РАДА ЄДРПОУ: 04375286ДК 021:2015: 71410000-5 Послуги у сфері містобудуванняЗавершена -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Виготовлення генерального плану та плану зонування території (у складі генерального плану)...×-
Виготовлення генерального плану та плану зонування території (у складі генерального плану) населеного пункту с. Шевченкове Шевченківської сільської ради Миколаївського району Миколаївської області
- ID: UA-2024-04-22-001511-a
- Дата створення : 22.04.24
- Внутрішній номер закупівлі: 21358696
ШЕВЧЕНКІВСЬКА СІЛЬСЬКА РАДА ЄДРПОУ: 04375286ДК 021:2015: 71410000-5 Послуги у сфері містобудуванняТорги не відбулисяТорги не відбулися -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Виготовлення генерального плану та плану зонування території (у складі генерального плану)...×-
Виготовлення генерального плану та плану зонування території (у складі генерального плану) населеного пункту с. Шевченкове Шевченківської сільської ради Миколаївського району Миколаївської області
- ID: UA-2024-04-02-010397-a
- Дата створення : 02.04.24
- Внутрішній номер закупівлі: 21185740
ШЕВЧЕНКІВСЬКА СІЛЬСЬКА РАДА ЄДРПОУ: 04375286ДК 021:2015: 71410000-5 Послуги у сфері містобудуванняТорги не відбулисяТорги не відбулися -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Виготовлення генерального плану та плану зонування території (у складі генерального плану)...×-
Виготовлення генерального плану та плану зонування території (у складі генерального плану) населеного пункту с. Шевченкове Шевченківської сільської ради Миколаївського району Миколаївської області
- ID: UA-2024-03-19-007601-a
- Дата створення : 19.03.24
- Внутрішній номер закупівлі: 21059423
ШЕВЧЕНКІВСЬКА СІЛЬСЬКА РАДА ЄДРПОУ: 04375286ДК 021:2015: 71410000-5 Послуги у сфері містобудуванняТорги не відбулисяТорги не відбулися -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
підготовка звіту про стратегічну екологічну оцінку містобудівної документації: детального...×-
підготовка звіту про стратегічну екологічну оцінку містобудівної документації: детального плану території земельної ділянки комунальної власності площею 19,1600 га, кадастровий номер 4823384100:02:000:**** в межах території Шевченківської сільської ради Миколаївського району Миколаївської області, з метою подальшої зміни категорії земель на "землі житлової та громадської забудови" та зміни цільового призначення земельної ділянки на "для іншої житлової забудови" (КВЦПЗ Секція В02.07)
- ID: UA-2023-10-26-007446-a
- Дата створення : 26.10.23
- Внутрішній номер закупівлі: 19424115
ШЕВЧЕНКІВСЬКА СІЛЬСЬКА РАДА ЄДРПОУ: 04375286ДК 021:2015: 71410000-5 Послуги у сфері містобудуванняЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
виготовлення містобудівної документації - детального плану території земельної ділянки ком...×-
виготовлення містобудівної документації - детального плану території земельної ділянки комунальної власності площею 19,1600 га, кадастровий номер 4823384100:02:000:**** в межах території Шевченківської сільської ради Миколаївського району Миколаївської області, з метою подальшої зміни категорії земель на "землі житлової та громадської забудови" та зміни цільового призначення земельної ділянки на "для іншої житлової забудови" (КВЦПЗ Секція В02.07)
- ID: UA-2023-10-26-004172-a
- Дата створення : 26.10.23
- Внутрішній номер закупівлі: 19420894
ШЕВЧЕНКІВСЬКА СІЛЬСЬКА РАДА ЄДРПОУ: 04375286ДК 021:2015: 71410000-5 Послуги у сфері містобудуванняЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
виготовлення містобудівної документації - розроблення детального плану території земельної...×-
виготовлення містобудівної документації - розроблення детального плану території земельної ділянки загальною площею 1,1000 га, цільове призначення: землі сільськогосподарського призначення комунальної власності в межах території Шевченківської сільської ради Миколаївського району Миколаївської області з метою зміни цільового призначення на земельні ділянки загального користування, відведені для цілей поводження з відходами (розміщення та експлуатація сміттєзвалища)
- ID: UA-2023-09-11-001367-a
- Дата створення : 11.09.23
- Внутрішній номер закупівлі: 18919319
ШЕВЧЕНКІВСЬКА СІЛЬСЬКА РАДА ЄДРПОУ: 04375286ДК 021:2015: 71410000-5 Послуги у сфері містобудуванняЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
послуги з підготовки звіту про стратегічну екологічну оцінку містобудівної документації: д...×-
послуги з підготовки звіту про стратегічну екологічну оцінку містобудівної документації: детального плану території земельної ділянки загальною площею 1,1000 га, цільове призначення: землі сільськогосподарського призначення комунальної власності в межах території Шевченківської сільської ради Миколаївського району Миколаївської області з метою зміни цільового призначення на земельні ділянки загального користування, відведені для цілей поводження з відходами (розміщення та експлуатація сміттєзвалища)
- ID: UA-2023-09-11-000911-a
- Дата створення : 11.09.23
- Внутрішній номер закупівлі: 18918865
ШЕВЧЕНКІВСЬКА СІЛЬСЬКА РАДА ЄДРПОУ: 04375286ДК 021:2015: 71410000-5 Послуги у сфері містобудуванняЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Розроблення містобудівної документації: "Генеральний план забулови села Котляреве Віт...×-
Розроблення містобудівної документації: "Генеральний план забулови села Котляреве Вітовського району Миколаївської області" з планом зонування території та розділом "Інженерно-технічні заходи цивільного захисту (цивільної оборони) на мирний час та в особливий період"
- ID: UA-2019-09-04-000131-c
- Дата створення : 04.09.19
- Внутрішній номер закупівлі: 3742721
Шевченківська сільська рада ЄДРПОУ: 04375286ДК 021:2015: 71410000-5 Послуги у сфері містобудуванняЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Розробка розділів генерального плану «Інженерно-технічні заходи цивільного захисту (цивіль...×-
Розробка розділів генерального плану «Інженерно-технічні заходи цивільного захисту (цивільної оборони) на мирний час та особливий період» села Мирне Шевченківської сільської ради Вітовського району Миколаївської області на підставі затвердженого генерального плану забудови території
- ID: UA-2019-04-17-000147-c
- Дата створення : 17.04.19
- Внутрішній номер закупівлі: 3248712
Шевченківська сільська рада ЄДРПОУ: 04375286ДК 021:2015: 71410000-5 Послуги у сфері містобудуванняЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Генеральний план поєднаний з детальним планом території та схемою зонування села Мирне, Ше...×-
Генеральний план поєднаний з детальним планом території та схемою зонування села Мирне, Шевченківської сільської ради Вітовського району, Миколаївської області
- ID: UA-2018-11-26-001913-b
- Дата створення : 26.11.18
- Внутрішній номер закупівлі: 2628917
Шевченківська сільська рада ЄДРПОУ: 04375286ДК 021:2015: 71410000-5 Послуги у сфері містобудуванняЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Генеральний план поєднаний з детальним планом території та схемою зонування села Мирне, Ше...×-
Генеральний план поєднаний з детальним планом території та схемою зонування села Мирне, Шевченківської сільської ради Вітовського району, Миколаївської області
- ID: UA-2018-11-26-001884-b
- Дата створення : 26.11.18
- Внутрішній номер закупівлі: 2628834
Шевченківська сільська рада ЄДРПОУ: 04375286ДК 021:2015: 71410000-5 Послуги у сфері містобудуванняЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Замовник замовляє, а Виконавець приймає на себе обов'язки щодо надання Замовнику посл...×-
Замовник замовляє, а Виконавець приймає на себе обов'язки щодо надання Замовнику послуг по Єдиному закупівельному словнику ДК 021:2015 (71410000-5.Послуги у сфері містобудування) по обєкту: "Виконання векторшованого топографічного плану с.Шевченкове, с-ще. Луч, с. Новогригорівка, с. Зоря Вітовського району Миколаївської області".
- ID: UA-2017-03-02-000754-a
- Дата створення : 02.03.17
- Внутрішній номер закупівлі: 622959
Шевченківська сільська рада ЄДРПОУ: 04375286ДК 021:2015: 71410000-5 Послуги у сфері містобудуванняЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Замовник замовляє, а Виконавець приймає на себе обов'язки щодо надання Замовнику посл...×-
Замовник замовляє, а Виконавець приймає на себе обов'язки щодо надання Замовнику послуг по Єдиному закупівельному словнику ДК 021:2015 (71410000-5.Послуги у сфері містобудування) по обєкту: "Розробка детальних планів зонування території с.Шевченкове, с-ще. Луч, с. Новогригорівка, с. Зоря Вітовського району Миколаївської області".
- ID: UA-2017-03-02-000497-a
- Дата створення : 02.03.17
- Внутрішній номер закупівлі: 622365
Шевченківська сільська рада ЄДРПОУ: 04375286ДК 021:2015: 71410000-5 Послуги у сфері містобудуванняЗавершена -