-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Проєктні роботи по об'єкту: Аварійно-відновлювальні роботи та експлуатаційне утриманн...×-
Проєктні роботи по об'єкту: Аварійно-відновлювальні роботи та експлуатаційне утримання вулиць Ковельська, Героя України Миколи Цюрика, Шевченка, Свято-Миколаївської, Героїв УПА, Торгова, Дальники, Воля, Шкільна, Європейська, Магдебурзького права, провулок Шевченка, площа Культури в м. Камінь-Каширський та вулиць Ковельська, Євгена Коновальця, Савчука в с. Підцир’я та вулиці Шкільна в с. Раків Ліс Камінь-Каширської міської ради Камінь-Каширського району Волинської області (ДК 021:2015 - 45230000-8 - Будівництво трубопроводів, ліній зв’язку та електропередач, шосе, доріг, аеродромів і залізничних доріг; вирівнювання поверхонь).
- ID: UA-2026-05-20-012567-a
- Дата створення : 20.05.26
- Внутрішній номер закупівлі: 29288467
УПРАВЛІННЯ КАПІТАЛЬНОГО БУДІВНИЦТВА, ТРАНСПОРТУ, ЖИТЛОВО-КОМУНАЛЬНОГО ГОСПОДАРСТВА ТА КОМУНАЛЬНОГО МАЙНА КАМІНЬ-КАШИРСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ ЄДРПОУ: 44141080ДК 021:2015: 71320000-7 Послуги з інженерного проектуванняЗавершена -
-
- 1
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Розробка проектно-кошторисної документації: " Поточний ремонт пішохідних переходів дл...×-
Розробка проектно-кошторисної документації: " Поточний ремонт пішохідних переходів для забезпечення безбар'єрного пересування маломобільних груп населення в місті Камінь-Каширський ( маршрут №1 від зупинки громадського транспорту на площі культури до ЦНАП по вулиці Ковельська, 16)"
- ID: UA-2025-06-04-011774-a
- Дата створення : 04.06.25
- Внутрішній номер закупівлі: 25509563
УПРАВЛІННЯ КАПІТАЛЬНОГО БУДІВНИЦТВА, ТРАНСПОРТУ, ЖИТЛОВО-КОМУНАЛЬНОГО ГОСПОДАРСТВА ТА КОМУНАЛЬНОГО МАЙНА КАМІНЬ-КАШИРСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ ЄДРПОУ: 44141080ДК 021:2015: 71320000-7 Послуги з інженерного проектуванняЗавершена -
- 1
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Розробка проектно-кошторисної документації: " Поточний ремонт пішохідних переходів дл...×-
Розробка проектно-кошторисної документації: " Поточний ремонт пішохідних переходів для забезпечення безбар'єрного пересування маломобільних груп населення в місті Камінь-Каширський ( маршрут №2 районний будинок культури та адмінбудівля, де знаходиться Камінь-Каширська міська рада, Камінь-Каширська військова адміністрація, Камінь-Каширська районна рада вулиця, Воля, 2)".
- ID: UA-2025-06-04-011591-a
- Дата створення : 04.06.25
- Внутрішній номер закупівлі: 25509350
УПРАВЛІННЯ КАПІТАЛЬНОГО БУДІВНИЦТВА, ТРАНСПОРТУ, ЖИТЛОВО-КОМУНАЛЬНОГО ГОСПОДАРСТВА ТА КОМУНАЛЬНОГО МАЙНА КАМІНЬ-КАШИРСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ ЄДРПОУ: 44141080ДК 021:2015: 71320000-7 Послуги з інженерного проектуванняЗавершена -
- 1
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Проектні роботи по об'єкту "Аварійно-відновлювальні роботи та експлуатаційне утр...×-
Проектні роботи по об'єкту "Аварійно-відновлювальні роботи та експлуатаційне утримання вулиць Ковельська, Героя України Миколи Цюрика, Шевченка, Свято-Миколаївської, Героїв УПА, Торгова, Дальники, Воля, Шкільна, провулок Шевченка, площа Культури в м. Камінь-Каширський та вулиць Ковельська, Євгена Коновальця, Савчука в с. Підцир’я Камінь-Каширської міської ради Камінь-Каширського району Волинської області"
- ID: UA-2025-04-07-010306-a
- Дата створення : 07.04.25
- Внутрішній номер закупівлі: 24938074
УПРАВЛІННЯ КАПІТАЛЬНОГО БУДІВНИЦТВА, ТРАНСПОРТУ, ЖИТЛОВО-КОМУНАЛЬНОГО ГОСПОДАРСТВА ТА КОМУНАЛЬНОГО МАЙНА КАМІНЬ-КАШИРСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ ЄДРПОУ: 44141080ДК 021:2015: 71320000-7 Послуги з інженерного проектуванняЗавершена -
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Виготовлення проектно-кошторисної документації капітального ремонту вул. Ковельська від пл...×-
Виготовлення проектно-кошторисної документації капітального ремонту вул. Ковельська від площі Культури до вул. Захисників України в м. Камінь-Каширський Волинської області
- ID: UA-2023-05-15-012054-a
- Дата створення : 15.05.23
- Внутрішній номер закупівлі: 17777459
УПРАВЛІННЯ КАПІТАЛЬНОГО БУДІВНИЦТВА, ТРАНСПОРТУ, ЖИТЛОВО-КОМУНАЛЬНОГО ГОСПОДАРСТВА ТА КОМУНАЛЬНОГО МАЙНА КАМІНЬ-КАШИРСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ ЄДРПОУ: 44141080ДК 021:2015: 71320000-7 Послуги з інженерного проектуванняЗавершена -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
ДК 021:2015: 71320000-7 - Послуги з інженерного проектування (Розроблення схеми організаці...×-
ДК 021:2015: 71320000-7 - Послуги з інженерного проектування (Розроблення схеми організації дорожнього руху по вулицям міста Каменя-Каширського, села Підцир’я, села Олексіївка Волинської області)
- ID: UA-2023-02-17-001750-a
- Дата створення : 17.02.23
- Внутрішній номер закупівлі: 17008892
УПРАВЛІННЯ КАПІТАЛЬНОГО БУДІВНИЦТВА, ТРАНСПОРТУ, ЖИТЛОВО-КОМУНАЛЬНОГО ГОСПОДАРСТВА ТА КОМУНАЛЬНОГО МАЙНА КАМІНЬ-КАШИРСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ ЄДРПОУ: 44141080ДК 021:2015: 71320000-7 Послуги з інженерного проектуванняЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Виготовлення проектно-кошторисної документації поточного ремонт тротуару по вулиці Перше Т...×-
Виготовлення проектно-кошторисної документації поточного ремонт тротуару по вулиці Перше Травня в м. Камінь-Каширський Волинської області (ПК1+55 - ПК5+31)
- ID: UA-2022-09-13-009251-a
- Дата створення : 13.09.22
- Внутрішній номер закупівлі: 15323267
УПРАВЛІННЯ КАПІТАЛЬНОГО БУДІВНИЦТВА, ТРАНСПОРТУ, ЖИТЛОВО-КОМУНАЛЬНОГО ГОСПОДАРСТВА ТА КОМУНАЛЬНОГО МАЙНА КАМІНЬ-КАШИРСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ ЄДРПОУ: 44141080ДК 021:2015: 71320000-7 Послуги з інженерного проектуванняЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Виготовлення кошторисної документації на аварійно-відновлювальні роботи та експлуатаційне...×-
Виготовлення кошторисної документації на аварійно-відновлювальні роботи та експлуатаційне утримання вулиць Ковельська, Коніщука, Шевченка, Гагаріна, Неродів, Торгова, Комарова, Воля, Шкільна, провулок Шевченка, площа Культури в м. Камінь-Каширський та вулиць Ковельська, Спиридона Гнатюка, Савчука в с. Підциря Камінь-Каширської міської ради Камінь-Каширського району Волинської області.
- ID: UA-2022-08-12-001186-a
- Дата створення : 12.08.22
- Внутрішній номер закупівлі: 15091848
УПРАВЛІННЯ КАПІТАЛЬНОГО БУДІВНИЦТВА, ТРАНСПОРТУ, ЖИТЛОВО-КОМУНАЛЬНОГО ГОСПОДАРСТВА ТА КОМУНАЛЬНОГО МАЙНА КАМІНЬ-КАШИРСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ ЄДРПОУ: 44141080ДК 021:2015: 71320000-7 Послуги з інженерного проектуванняЗавершена -
-
-
Спрощена закупівля
-
КЕП
Розроблення проектно-кошторисної документації на здійснення реконструкції очисних споруд м...×-
Розроблення проектно-кошторисної документації на здійснення реконструкції очисних споруд м.Камінь-Каширський (ДК 021:2015: 71320000-7 — Послуги з інженерного проектування)
- ID: UA-2022-06-06-002114-a
- Дата створення : 06.06.22
- Внутрішній номер закупівлі: 14714889
УПРАВЛІННЯ КАПІТАЛЬНОГО БУДІВНИЦТВА, ТРАНСПОРТУ, ЖИТЛОВО-КОМУНАЛЬНОГО ГОСПОДАРСТВА ТА КОМУНАЛЬНОГО МАЙНА КАМІНЬ-КАШИРСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ ЄДРПОУ: 44141080ДК 021:2015: 71320000-7 Послуги з інженерного проектуванняЗавершена -
-
-
Спрощена закупівля
-
КЕП
«Розробка схеми санітарного очищення території сільських населених пунктів Камінь-Каширськ...×-
«Розробка схеми санітарного очищення території сільських населених пунктів Камінь-Каширської міської ради Волинської області (54 населені пункти)» (ДК 021:2015: 71320000-7 — Послуги з інженерного проектування)
- ID: UA-2022-05-03-001997-a
- Дата створення : 03.05.22
- Внутрішній номер закупівлі: 14569435
УПРАВЛІННЯ КАПІТАЛЬНОГО БУДІВНИЦТВА, ТРАНСПОРТУ, ЖИТЛОВО-КОМУНАЛЬНОГО ГОСПОДАРСТВА ТА КОМУНАЛЬНОГО МАЙНА КАМІНЬ-КАШИРСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ ЄДРПОУ: 44141080ДК 021:2015: 71320000-7 Послуги з інженерного проектуванняЗавершена -
-
-
Відкриті торги
-
КЕП
Розробка схеми санітарного очищення території сільських населених пунктів Камінь-Каширсько...×-
Розробка схеми санітарного очищення території сільських населених пунктів Камінь-Каширської міської ради Волинської області (54 населені пункти)
- ID: UA-2022-03-31-002049-b
- Дата створення : 31.03.22
- Внутрішній номер закупівлі: 14442709
УПРАВЛІННЯ КАПІТАЛЬНОГО БУДІВНИЦТВА, ТРАНСПОРТУ, ЖИТЛОВО-КОМУНАЛЬНОГО ГОСПОДАРСТВА ТА КОМУНАЛЬНОГО МАЙНА КАМІНЬ-КАШИРСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ ЄДРПОУ: 44141080ДК 021:2015: 71320000-7 Послуги з інженерного проектуванняТорги не відбулисяТорги не відбулися -
-
-
Відкриті торги
-
КЕП
«Розробка схеми санітарного очищення території сільських населених пунктів Камінь-Каширськ...×-
«Розробка схеми санітарного очищення території сільських населених пунктів Камінь-Каширської міської ради Волинської області (54 населені пункти)»
- ID: UA-2022-02-11-004336-b
- Дата створення : 11.02.22
- Внутрішній номер закупівлі: 14084778
УПРАВЛІННЯ КАПІТАЛЬНОГО БУДІВНИЦТВА, ТРАНСПОРТУ, ЖИТЛОВО-КОМУНАЛЬНОГО ГОСПОДАРСТВА ТА КОМУНАЛЬНОГО МАЙНА КАМІНЬ-КАШИРСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ ЄДРПОУ: 44141080ДК 021:2015: 71320000-7 Послуги з інженерного проектуванняТорги не відбулисяТорги не відбулися -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Проведення експертизи робочого проекту: Капітальний ремонт із заміною віконних і дверних б...×-
Проведення експертизи робочого проекту: Капітальний ремонт із заміною віконних і дверних блоків на енергозберігаючі в приміщенні закладу загальної середньої освіти "Підцир’ївський ліцей" по вул. Валерія Савчука, 7 у с. Підцир’я Камінь-Каширського району Волинської області
- ID: UA-2021-12-30-005793-c
- Дата створення : 30.12.21
- Внутрішній номер закупівлі: 13518484
УПРАВЛІННЯ КАПІТАЛЬНОГО БУДІВНИЦТВА, ТРАНСПОРТУ, ЖИТЛОВО-КОМУНАЛЬНОГО ГОСПОДАРСТВА ТА КОМУНАЛЬНОГО МАЙНА КАМІНЬ-КАШИРСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ ЄДРПОУ: 44141080ДК 021:2015: 71320000-7 Послуги з інженерного проектуванняЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Роботи з коригуванням проектної документації: Капітальний ремонт із заміною віконних і две...×-
Роботи з коригуванням проектної документації: Капітальний ремонт із заміною віконних і дверних блоків на енергозберігаючі в приміщенні закладу загальної середньої освіти "Підцир’ївський ліцей" по вул. Валерія Савчука, 7 у с. Підцир’я Камінь-Каширського району Волинської області
- ID: UA-2021-12-30-005666-c
- Дата створення : 30.12.21
- Внутрішній номер закупівлі: 13518294
УПРАВЛІННЯ КАПІТАЛЬНОГО БУДІВНИЦТВА, ТРАНСПОРТУ, ЖИТЛОВО-КОМУНАЛЬНОГО ГОСПОДАРСТВА ТА КОМУНАЛЬНОГО МАЙНА КАМІНЬ-КАШИРСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ ЄДРПОУ: 44141080ДК 021:2015: 71320000-7 Послуги з інженерного проектуванняЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Виконання проектних робіт:Реконструкція мережі вуличного освітлення по вулиці Комарова, в...×-
Виконання проектних робіт:Реконструкція мережі вуличного освітлення по вулиці Комарова, в м. Камінь-Каширський Волинської області
- ID: UA-2021-12-06-000415-c
- Дата створення : 06.12.21
- Внутрішній номер закупівлі: 12880842
УПРАВЛІННЯ КАПІТАЛЬНОГО БУДІВНИЦТВА, ТРАНСПОРТУ, ЖИТЛОВО-КОМУНАЛЬНОГО ГОСПОДАРСТВА ТА КОМУНАЛЬНОГО МАЙНА КАМІНЬ-КАШИРСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ ЄДРПОУ: 44141080ДК 021:2015: 71320000-7 Послуги з інженерного проектуванняЗавершена -