-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
ДК 021:2015: 71320000-7 - Послуги з інженерного проектування (Розроблення схеми організації дорожнього руху по вулицям міста Каменя-Каширського, села Підцир’я, села Олексіївка Волинської області)
Тендер Prozorro UA-2023-02-17-001750-a
Завершена
950 000.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 4 750.00 UAH
мін. крок: 0.5% або 4 750.00 UAH
Номер:
7fd329efc83a4ac583aef0cd74c5f314
Внутрішній номер закупівлі:
17008892
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2023-02-17-001750-a
Замовник:
УПРАВЛІННЯ КАПІТАЛЬНОГО БУДІВНИЦТВА, ТРАНСПОРТУ, ЖИТЛОВО-КОМУНАЛЬНОГО ГОСПОДАРСТВА ТА КОМУНАЛЬНОГО МАЙНА КАМІНЬ-КАШИРСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ
×
-
Код ЄДРПОУ:
44141080
-
Адреса:
44501, Україна, Волинська область, місто Камінь-Каширський, вул.Воля, будинок 2
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Тетяна Дзіна +380977775172 nana0610@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015:
71320000-7 Послуги з інженерного проектуванняАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Послуги
Очікувана вартість:
950 000.00 UAH з ПДВ
Період уточнення:
17.02.2023 09:51 - 03.03.2023 00:00
Період прийому пропозицій:
17.02.2023 09:51 - 06.03.2023 08:00
Аукціон:
06.03.2023 08:04 - 06.03.2023 08:04
Період кваліфікації:
06.03.2023 08:04 - 09.03.2023 11:52
Період завантаження договору:
15.03.2023 00:00 - 25.03.2023 00:00
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴950 000.00 ДК 021:2015: 71320000-7 - Послуги з інженерного проектування (Розроблення схеми організації дорожнього руху по вулицям міста Каменя-Каширського, села Підцир’я, села Олексіївка Волинської області)