• Відкриті торги
  • Безлотова
  • КЕП

«Розробка схеми санітарного очищення території сільських населених пунктів Камінь-Каширської міської ради Волинської області (54 населені пункти)»

Торги не відбулися

296 000.00 UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 1 480.00 UAH
Номер: b751dfa5f7e7447f94a8dbff150ad6d0
Внутрішній номер закупівлі: 14084778
Ідентифікатор закупівлі: UA-2022-02-11-004336-b   
Замовник: УПРАВЛІННЯ КАПІТАЛЬНОГО БУДІВНИЦТВА, ТРАНСПОРТУ, ЖИТЛОВО-КОМУНАЛЬНОГО ГОСПОДАРСТВА ТА КОМУНАЛЬНОГО МАЙНА КАМІНЬ-КАШИРСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ
Контактна особа: Тетяна Дзіна +380977775172 nana0610@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015: 71320000-7 Послуги з інженерного проектуванняАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі: Послуги
Очікувана вартість: 296 000.00 UAH з ПДВ
Мінімальний крок аукціону: 1 480.00 UAH
Період уточнення: 11.02.2022 11:26 - 21.02.2022 00:00
Період прийому пропозицій: 11.02.2022 11:26 - 03.03.2022 00:00
Аукціон: з 03.03.2022 11:12
Умови оплати:
надання послуг - 100%

Тендерна документація

Номенклатура

Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
«Розробка схеми санітарного очищення території сільських населених пунктів Камінь-Каширської міської ради Волинської області (54 населені пункти)»
Код ДК 021:2015: 71320000-7 Послуги з інженерного проектування
Кількість 1 послуга
Період постачання 16.03.2022 - 01.10.2022
Місце постачання 44501, Україна, Волинська область, Камінь-Каширський, Воля,2 На карті