-
-
Відкриті торги
-
КЕП
Послуги з контрольного геодезичного знімання об’єктів- ID: UA-2021-09-02-008600-a
- Дата створення : 02.09.21
- Внутрішній номер закупівлі: 11342821
Департамент розвитку базових галузей промисловості Донецької обласної державної адміністрації ЄДРПОУ: 38144140ДК 021:2015: 71250000-5 Архітектурні, інженерні та геодезичні послугиЗавершена -
-
-
Відкриті торги
-
КЕП
Оформлення права постійного користування земельною ділянкою для експлуатації та обслуговув...×-
Оформлення права постійного користування земельною ділянкою для експлуатації та обслуговування автомобільної дороги загального користування місцевого значення Донецької області. (4 лоти)
- ID: UA-2021-08-02-006292-b
- Дата створення : 02.08.21
- Внутрішній номер закупівлі: 10933490
Департамент розвитку базових галузей промисловості Донецької обласної державної адміністрації ЄДРПОУ: 38144140ДК 021:2015: 71250000-5 Архітектурні, інженерні та геодезичні послугиЗавершена -
-
-
Відкриті торги
-
КЕП
Оформлення права постійного користування земельною ділянкою для експлуатації та обслуговув...×-
Оформлення права постійного користування земельною ділянкою для експлуатації та обслуговування автомобільної дороги загального користування місцевого значення Донецької області. (6 лотів)
- ID: UA-2021-07-20-002534-b
- Дата створення : 20.07.21
- Внутрішній номер закупівлі: 10778469
Департамент розвитку базових галузей промисловості Донецької обласної державної адміністрації ЄДРПОУ: 38144140ДК 021:2015: 71250000-5 Архітектурні, інженерні та геодезичні послугиЗавершена -
-
-
Відкриті торги
-
КЕП
Оформлення права постійного користування земельною ділянкою для експлуатації та обслуговув...×-
Оформлення права постійного користування земельною ділянкою для експлуатації та обслуговування автомобільної дороги загального користування місцевого значення Донецької області. (5 лотів)
- ID: UA-2021-03-18-003235-a
- Дата створення : 18.03.21
- Внутрішній номер закупівлі: 9116634
Департамент розвитку базових галузей промисловості Донецької обласної державної адміністрації ЄДРПОУ: 38144140ДК 021:2015: 71250000-5 Архітектурні, інженерні та геодезичні послугиТорги не відбулисяТорги не відбулися -
-
-
Відкриті торги
-
КЕП
Оформлення права постійного користування земельною ділянкою для експлуатації та обслуговув...×-
Оформлення права постійного користування земельною ділянкою для експлуатації та обслуговування автомобільної дороги загального користування місцевого значення Донецької області. (5 лотів)
- ID: UA-2021-03-17-003933-c
- Дата створення : 17.03.21
- Внутрішній номер закупівлі: 9090606
Департамент розвитку базових галузей промисловості Донецької обласної державної адміністрації ЄДРПОУ: 38144140ДК 021:2015: 71250000-5 Архітектурні, інженерні та геодезичні послугиТорги не відбулисяТорги не відбулися -
-
-
Відкриті торги
-
КЕП
Оформлення права постійного користування земельною ділянкою для експлуатації та обслуговув...×-
Оформлення права постійного користування земельною ділянкою для експлуатації та обслуговування автомобільної дороги загального користування місцевого значення Донецької області. (5 лотів)
- ID: UA-2021-02-23-002811-b
- Дата створення : 23.02.21
- Внутрішній номер закупівлі: 8751686
Департамент розвитку базових галузей промисловості Донецької обласної державної адміністрації ЄДРПОУ: 38144140ДК 021:2015: 71250000-5 Архітектурні, інженерні та геодезичні послугиЗавершена -
-
-
Відкриті торги
-
КЕП
Оформлення права постійного користування земельною ділянкою для експлуатації та обслуговув...×-
Оформлення права постійного користування земельною ділянкою для експлуатації та обслуговування автомобільної дороги загального користування місцевого значення Донецької області. (7 лотів)
- ID: UA-2020-10-20-003694-a
- Дата створення : 20.10.20
- Внутрішній номер закупівлі: 6793403
Департамент розвитку базових галузей промисловості Донецької обласної державної адміністрації ЄДРПОУ: 38144140ДК 021:2015: 71250000-5 Архітектурні, інженерні та геодезичні послугиТорги не відбулисяТорги не відбулися -
-
-
Відкриті торги
-
КЕП
Оформлення права постійного користування земельною ділянкою для експлуатації та обслуговув...×-
Оформлення права постійного користування земельною ділянкою для експлуатації та обслуговування автомобільної дороги загального користування місцевого значення Донецької області. (10 лотів)
- ID: UA-2020-09-11-009757-b
- Дата створення : 11.09.20
- Внутрішній номер закупівлі: 6263987
Департамент розвитку базових галузей промисловості Донецької обласної державної адміністрації ЄДРПОУ: 38144140ДК 021:2015: 71250000-5 Архітектурні, інженерні та геодезичні послугиПропозиції розглянутіперіод кваліфікації завершився 2 159 днів назад
-
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
ДК 021:2015 – 71250000-5 (Архітектурні, інженерні та геодезичні послуги). Послуги з розроб...×-
ДК 021:2015 – 71250000-5 (Архітектурні, інженерні та геодезичні послуги). Послуги з розробки проектно-кошторисної документації і виконання окремих науково-технічних робіт та проектно-конструкторських розробок, направлених на удосконалення методів і технологій з ремонту автомобільних доріг та інженерних споруд, а саме інженерно-геодезичні вишукування ділянки автомобільної дороги «С050828 Софіївка – Дружківка на ділянці км 0+000 – км 6+200»
- ID: UA-2020-02-21-001581-c
- Дата створення : 21.02.20
- Внутрішній номер закупівлі: 4534524
Департамент розвитку базових галузей промисловості Донецької обласної державної адміністрації ЄДРПОУ: 38144140ДК 021:2015: 71250000-5 Архітектурні, інженерні та геодезичні послугиЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
ДК 021:2015 – 71250000-5 (Архітектурні, інженерні та геодезичні послуги). Послуги з розроб...×-
ДК 021:2015 – 71250000-5 (Архітектурні, інженерні та геодезичні послуги). Послуги з розробки проектно-кошторисної документації і виконання окремих науково-технічних робіт та проектно-конструкторських розробок, направлених на удосконалення методів і технологій з ремонту автомобільних доріг та інженерних споруд, а саме інженерно-геодезичні вишукування ділянки автомобільної дороги «С050342 Сіверськ - Серебрянка - Григорівка з під'їздом до с. Доломітне на ділянці км 0+000 - км 9+600»
- ID: UA-2020-02-21-001573-c
- Дата створення : 21.02.20
- Внутрішній номер закупівлі: 4534505
Департамент розвитку базових галузей промисловості Донецької обласної державної адміністрації ЄДРПОУ: 38144140ДК 021:2015: 71250000-5 Архітектурні, інженерні та геодезичні послугиЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
ДК 021:2015 – 71250000-5 (Архітектурні, інженерні та геодезичні послуги). Послуги з розроб...×-
ДК 021:2015 – 71250000-5 (Архітектурні, інженерні та геодезичні послуги). Послуги з розробки проектно-кошторисної документації і виконання окремих науково-технічних робіт та проектно-конструкторських розробок, направлених на удосконалення методів і технологій з ремонту автомобільних доріг та інженерних споруд, а саме інженерно-геодезичні вишукування ділянки автомобільної дороги «С050724 Криворіжжя - /на Костянтинівку/ на ділянці км 36+600 - км 40+400»
- ID: UA-2020-02-21-001554-c
- Дата створення : 21.02.20
- Внутрішній номер закупівлі: 4534477
Департамент розвитку базових галузей промисловості Донецької обласної державної адміністрації ЄДРПОУ: 38144140ДК 021:2015: 71250000-5 Архітектурні, інженерні та геодезичні послугиЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
ДК 021:2015 – 71250000-5 (Архітектурні, інженерні та геодезичні послуги). Послуги з розроб...×-
ДК 021:2015 – 71250000-5 (Архітектурні, інженерні та геодезичні послуги). Послуги з розробки проектно-кошторисної документації і виконання окремих науково-технічних робіт та проектно-конструкторських розробок, направлених на удосконалення методів і технологій з ремонту автомобільних доріг та інженерних споруд, а саме інженерно-геодезичні вишукування ділянки автомобільної дороги «О0522 Костянтинівка - Клебан-Бик на ділянці км 1+200 - км 4+800»
- ID: UA-2020-02-21-001539-c
- Дата створення : 21.02.20
- Внутрішній номер закупівлі: 4534453
Департамент розвитку базових галузей промисловості Донецької обласної державної адміністрації ЄДРПОУ: 38144140ДК 021:2015: 71250000-5 Архітектурні, інженерні та геодезичні послугиЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
ДК 021:2015 – 71250000-5 (Архітектурні, інженерні та геодезичні послуги). Послуги з розроб...×-
ДК 021:2015 – 71250000-5 (Архітектурні, інженерні та геодезичні послуги). Послуги з розробки проектно-кошторисної документації і виконання окремих науково-технічних робіт та проектно-конструкторських розробок, направлених на удосконалення методів і технологій з ремонту автомобільних доріг та інженерних споруд, а саме інженерно-геодезичні вишукування ділянки автомобільної дороги «С050304 Новоолександрівка – Сіверськ на ділянці км 8+300 – км 14+600»
- ID: UA-2020-02-21-001520-c
- Дата створення : 21.02.20
- Внутрішній номер закупівлі: 4534424
Департамент розвитку базових галузей промисловості Донецької обласної державної адміністрації ЄДРПОУ: 38144140ДК 021:2015: 71250000-5 Архітектурні, інженерні та геодезичні послугиЗавершена -
-
-
Відкриті торги
-
КЕП
ДК 021:2015 (71250000-5 – Архітектурні, інженерні та геодезичні послуги). Оформлення права...×-
ДК 021:2015 (71250000-5 – Архітектурні, інженерні та геодезичні послуги). Оформлення права постійного користування земельною ділянкою для експлуатації та обслуговування існуючої автомобільної дороги загального користування місцевого значення Донецької області або штучної споруди на неї.
- ID: UA-2019-11-08-003312-b
- Дата створення : 08.11.19
- Внутрішній номер закупівлі: 3991313
Департамент розвитку базових галузей промисловості Донецької обласної державної адміністрації ЄДРПОУ: 38144140ДК 021:2015: 71250000-5 Архітектурні, інженерні та геодезичні послугиЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
ДК 021:2015 (71250000-5 – архітектурні, інженерні та геодезичні послуги). Розробка проектн...×-
ДК 021:2015 (71250000-5 – архітектурні, інженерні та геодезичні послуги). Розробка проектно-кошторисної документації і виконання окремих науково-технічних робіт та проектно-конструкторських розробок, направлених на удосконалення методів і технологій з ремонту автомобільних доріг та інженерних споруд, а саме інженерно-геодезичні вишукування ділянки автомобільної дороги «С051028 Лиман - /Т-05-14/ на ділянці км 0+000 - км 2+200»
- ID: UA-2019-03-14-003067-a
- Дата створення : 14.03.19
- Внутрішній номер закупівлі: 3117151
Департамент розвитку базових галузей промисловості Донецької обласної державної адміністрації ЄДРПОУ: 38144140ДК 021:2015: 71250000-5 Архітектурні, інженерні та геодезичні послугиЗавершена -