-
Відкриті торги
-
Мультилотова
-
КЕП
Оформлення права постійного користування земельною ділянкою для експлуатації та обслуговування автомобільної дороги загального користування місцевого значення Донецької області. (10 лотів)
Тендер Prozorro UA-2020-09-11-009757-b
-
Подача пропозицій
-
Аукціон
-
Кваліфікація
-
Пропозиції
розглянуто період кваліфікації завершився 2 159 днів назад
Пропозиції розглянуті
період кваліфікації завершився 2 159 днів назад
3 242 120.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 0% або 662.40 UAH
мін. крок: 0% або 662.40 UAH
Номер:
de7c268c2b9e4476b96f912a4c224d2a
Внутрішній номер закупівлі:
6263987
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2020-09-11-009757-b
Замовник:
Департамент розвитку базових галузей промисловості Донецької обласної державної адміністрації
×
-
Код ЄДРПОУ:
38144140
-
Адреса:
84306, Україна, Донецька область, м.Краматорськ, вул. Олекси Тихого, буд. 6
-
Категорія:
Орган державної влади, місцевого самоврядування або правоохоронний орган
Контактна особа:
Олег Городчиков +380958444129 drbgp.zakupki@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015:
71250000-5 Архітектурні, інженерні та геодезичні послугиАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Послуги
Очікувана вартість:
3 242 120.00 UAH з ПДВ
Період уточнення:
11.09.2020 14:49 - 17.09.2020 00:00
Період прийому пропозицій:
11.09.2020 14:49 - 27.09.2020 18:00
Аукціон:
28.09.2020 11:18 - 28.09.2020 16:05
Період кваліфікації:
28.09.2020 16:05 - 07.10.2020 14:32
Період завантаження договору:
05.10.2020 18:11 - 25.10.2020 18:11
Тендерна документація (документи однакові для усіх лотів)
- Лот №1 ₴266 800.00 Оформлення права постійного користування земельною ділянкою для експлуатації та обслуговування автомобільної дороги загального користування місцевого значення «С050711 с. Добропілля - Дев'яте Січня на ділянці км 0+000 - км 11+500»
- Лот №2 ₴521 520.00 Оформлення права постійного користування земельною ділянкою для експлуатації та обслуговування автомобільної дороги загального користування місцевого значення «С050828 Софіївка - Дружківка на ділянці км 0+000 - км 24+600»
- Лот №3 ₴257 520.00 Оформлення права постійного користування земельною ділянкою для експлуатації та обслуговування автомобільної дороги загального користування місцевого значення «О0535 Слов'янськ - Майдан на ділянці км 0+000 - км 11+100»
- Лот №4 ₴939 280.00 Оформлення права постійного користування земельною ділянкою для експлуатації та обслуговування автомобільної дороги загального користування місцевого значення «С051133 Пречистівка - Оленівка на ділянці км 0+000 - км 47+200»
- Лот №5 ₴178 640.00 Оформлення права постійного користування земельною ділянкою для експлуатації та обслуговування автомобільної дороги загального користування місцевого значення «С051424 Дмитрівка - Привілля - Сергіївка на ділянці км 0+000 - км 7+690»
- Лот №6 ₴44 160.00 Оформлення права постійного користування земельною ділянкою для експлуатації та обслуговування автомобільної дороги загального користування місцевого значення «С051422 Черкаське - Олександрівка на ділянці км 0+000 - км 1+600»
- Лот №7 ₴139 200.00 Оформлення права постійного користування земельною ділянкою для експлуатації та обслуговування автомобільної дороги загального користування місцевого значення «С050629 від /Н-08/ - Нікольське на ділянці км 0+000 - км 6+000»
- Лот №8 ₴60 000.00 Оформлення права постійного користування земельною ділянкою для експлуатації та обслуговування автомобільної дороги загального користування місцевого значення «C050532 Від /Н-20/ - Новоолексіївка на ділянці км 0+000 - км 2+300»
- Лот №9 ₴230 000.00 Оформлення права постійного користування земельною ділянкою для експлуатації та обслуговування автомобільної дороги загального користування місцевого значення «С050531 Від /Н-20/ - Лідіне - Новоолексіївка на ділянці км 0+000 - км 9+700»
- Лот №10 ₴605 000.00 Оформлення права постійного користування земельною ділянкою для експлуатації та обслуговування автомобільної дороги загального користування місцевого значення «О0524 Від /Н-20/ - Іванопілля - Костянтинівка на ділянці км 0+000 - км 28+400»