-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Послуги з розроблення технічної документації із землеустрою щодо інвентаризації земельних...×-
Послуги з розроблення технічної документації із землеустрою щодо інвентаризації земельних ділянок під польовими дорогами, запроєктованими для доступу до земельних ділянок, розташованих у масиві земель сільськогосподарського призначення (крім польових доріг, що обмежують масив) на території Шахівської сільської ради Покровського району, Донецької області за межами населених пунктів «ДК 021:2015: 71250000-5 Архітектурні, інженерні та геодезичні послуги»
- ID: UA-2024-08-28-010714-a
- Дата створення : 28.08.24
- Внутрішній номер закупівлі: 22433276
ШАХІВСЬКА СІЛЬСЬКА РАДА ЄДРПОУ: 04343197ДК 021:2015: 71250000-5 Архітектурні, інженерні та геодезичні послугиТорги відміненоТорги відмінено -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Послуги з розроблення технічної документації із землеустрою щодо інвентаризації земельних...×-
Послуги з розроблення технічної документації із землеустрою щодо інвентаризації земельних ділянок для створення громадських пасовищ за рахунок земель запасу сільськогосподарського призначення на території Шахівської сільської ради Покровського району Донецької області за межами населених пунктів «ДК 021:2015: 71250000-5 Архітектурні, інженерні та геодезичні послуги»
- ID: UA-2024-08-28-010565-a
- Дата створення : 28.08.24
- Внутрішній номер закупівлі: 22433069
ШАХІВСЬКА СІЛЬСЬКА РАДА ЄДРПОУ: 04343197ДК 021:2015: 71250000-5 Архітектурні, інженерні та геодезичні послугиТорги відміненоТорги відмінено -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Розробка технічної документації із землеустрою щодо інвентаризації земельних ділянок під п...×-
Розробка технічної документації із землеустрою щодо інвентаризації земельних ділянок під польовими дорогами, запроектованими для доступу до земельних ділянок, розташованих у масиві земель сільськогосподарського призначення (крім польових доріг, що обмежують масив), які знаходяться за межами населених пунктів Шахівської територіальної громади Покровського району Донецької області
- ID: UA-2024-06-13-008940-a
- Дата створення : 13.06.24
- Внутрішній номер закупівлі: 21827737
ШАХІВСЬКА СІЛЬСЬКА РАДА ЄДРПОУ: 04343197ДК 021:2015: 71250000-5 Архітектурні, інженерні та геодезичні послугиЗавершена -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Послуги з топографо-геодезичних вишукувань під водними об’єктами, розташованими за межами...×-
Послуги з топографо-геодезичних вишукувань під водними об’єктами, розташованими за межами населених пунктів на території Шахівської сільської територіальної громади Покровського району Донецької області «ДК 021:2015 – 71250000-5 Архітектурні, інженерні та геодезичні послуги»
- ID: UA-2024-06-12-012482-a
- Дата створення : 12.06.24
- Внутрішній номер закупівлі: 21818357
ШАХІВСЬКА СІЛЬСЬКА РАДА ЄДРПОУ: 04343197ДК 021:2015: 71250000-5 Архітектурні, інженерні та геодезичні послугиЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Виконання топографо-геодезичних робіт М 1:500 земельних ділянок під розміщення дитячих май...×-
Виконання топографо-геодезичних робіт М 1:500 земельних ділянок під розміщення дитячих майданчиків на території Шахівської сільської ради Покровського району Донецької області, ДК 021:2015:71250000-5: Архітектурні, інженерні та геодезичні послуги
- ID: UA-2023-11-30-010586-a
- Дата створення : 30.11.23
- Внутрішній номер закупівлі: 19848295
ШАХІВСЬКА СІЛЬСЬКА РАДА ЄДРПОУ: 04343197ДК 021:2015: 71250000-5 Архітектурні, інженерні та геодезичні послугиЗавершена -
-
-
Відкриті торги
-
КЕП
Проведення інвентаризації земельних ділянок державної власності під господарськими будівля...×-
Проведення інвентаризації земельних ділянок державної власності під господарськими будівлями і дворами, що перебувають у запасі, на території Шахівської сільської ради Добропільського району Донецької області за межами населених пунктів
- ID: UA-2021-05-27-006531-b
- Дата створення : 27.05.21
- Внутрішній номер закупівлі: 10076118
ШАХІВСЬКА СІЛЬСЬКА РАДА ЄДРПОУ: 04343197ДК 021:2015: 71250000-5 Архітектурні, інженерні та геодезичні послугиЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
розробка технічної документації із землеустрою щодо поділу земельної ділянки площею 30,085...×-
розробка технічної документації із землеустрою щодо поділу земельної ділянки площею 30,0859га(кадастровий номер 1422086600:01:000:2688)на території ШАХІВСЬКОЇ СІЛЬСЬКОЇ РАДИ ДОБРОПІЛЬСЬКОГО РАЙОНУ ДОНЕЦЬКОЇ ОБЛАСТІ
- ID: UA-2020-10-27-008724-a
- Дата створення : 27.10.20
- Внутрішній номер закупівлі: 6921935
ШАХІВСЬКА СІЛЬСЬКА РАДА ЄДРПОУ: 04343197ДК 021:2015: 71250000-5 Архітектурні, інженерні та геодезичні послугиЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
РОЗРОБЛЕННЯ ТЕХНІЧНОЇ ДОКУМЕНТАЦІЇ ІЗ ЗЕМЛЕУСТРОЮ ЩОДО ОБ'ЄДНАННЯ 8(ВОСЬМИ)ЗЕМЕЛЬНИХ...×-
РОЗРОБЛЕННЯ ТЕХНІЧНОЇ ДОКУМЕНТАЦІЇ ІЗ ЗЕМЛЕУСТРОЮ ЩОДО ОБ'ЄДНАННЯ 8(ВОСЬМИ)ЗЕМЕЛЬНИХ ДІЛЯНОК ЗАГАЛЬНОЮ ПЛОЩЕЮ 34,8268 ГА:ЗЕМЕЛЬНА ДІЛЯНКА №1 -ПЛОЩЕЮ 11,10ГА,КАДАСТРОВИЙ НОМЕР 1422087700:01:000:0996;ЗЕМЕЛЬНА ДІЛЯНКА №2-ПЛОЩЕЮ 4,3659 ГА КАДАСТРОВИЙ НОМЕР 1422087700:01:000:0995;ЗЕМЕЛЬНА ДІЛЯНКА №3-ПЛОЩЕЮ 7,3329 ГА КАДАСТРОВИЙ НОМЕР 1422087700:01:000:0982;ЗЕМЕЛЬНА ДІЛЯНКА №4-ПЛОЩЕЮ 2,2861 ГА КАДАСТРОВИЙ НОМЕР 1422087700:01:000:0981;ЗЕМЕЛЬНА ДІЛЯНКА №5-ПЛОЩЕЮ 5,5937 ГА КАДАСТРОВИЙ НОМЕР 1422087700:01:000:0994;ЗЕМЕЛЬНА ДІЛЯНКА №6-ПЛОЩЕЮ 3,7672 ГА КАДАСТРОВИЙ НОМЕР 1422087700:01:000:0993;ЗЕМЕЛЬНА ДІЛЯНКА №7-ПЛОЩЕЮ 0,1482ГА КАДАСТРОВИЙ НОМЕР 1422087700:01:000:0979;ЗЕМЕЛЬНА ДІЛЯНКА №8-ПЛОЩЕЮ 0,2328 ГА КАДАСТРОВИЙ НОМЕР 1422087700:01:000:0980 НА ТЕРИТОРІЇ ШАХІВСЬКОЇ СІЛЬСЬКОЇ РАДИ ДОБРОПІЛЬСЬКОГО РАЙОНУ ДОНЕЦЬКОЇ ОБЛАСТІ
- ID: UA-2020-10-09-002455-c
- Дата створення : 09.10.20
- Внутрішній номер закупівлі: 6648126
ШАХІВСЬКА СІЛЬСЬКА РАДА ЄДРПОУ: 04343197ДК 021:2015: 71250000-5 Архітектурні, інженерні та геодезичні послугиЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
розроблення технічної документації із землеустрою щодо поділу земельної ділянки площею 6,9...×-
розроблення технічної документації із землеустрою щодо поділу земельної ділянки площею 6,9877га (кадастровий номер 1422086600:01:000:2677) на території Шахівської сільської ради
- ID: UA-2020-09-01-000243-b
- Дата створення : 01.09.20
- Внутрішній номер закупівлі: 6103806
ШАХІВСЬКА СІЛЬСЬКА РАДА ЄДРПОУ: 04343197ДК 021:2015: 71250000-5 Архітектурні, інженерні та геодезичні послугиЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Роботи з підготовки технічної документації із землеустрою щодо інвентаризації земель під ґ...×-
Роботи з підготовки технічної документації із землеустрою щодо інвентаризації земель під ґрунтовими дорогами в межах населених пунктів на території Шахівської сільської ради Добропільського району Донецької області
- ID: UA-2019-06-11-000778-b
- Дата створення : 11.06.19
- Внутрішній номер закупівлі: 3461752
ШАХІВСЬКА СІЛЬСЬКА РАДА ЄДРПОУ: 04343197ДК 021:2015: 71250000-5 Архітектурні, інженерні та геодезичні послугиЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Топографо-геодезичні вишукування та рекогносцировка населених пунктів на території Шахівсь...×-
Топографо-геодезичні вишукування та рекогносцировка населених пунктів на території Шахівської сільської ради Добропільського району Донецької області
- ID: UA-2018-05-16-000313-a
- Дата створення : 16.05.18
- Внутрішній номер закупівлі: 1979492
ШАХІВСЬКА СІЛЬСЬКА РАДА ЄДРПОУ: 04343197ДК 021:2015: 71250000-5 Архітектурні, інженерні та геодезичні послугиЗавершена -