-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Перевезення збірної команди області для участі у чемпіонаті України серед спортсменів 2003...×-
Перевезення збірної команди області для участі у чемпіонаті України серед спортсменів 2003 р.н. та молодших зі стрільби кульової з 03 по 09 вересня 2026 року в м. Вінниця.
- ID: UA-2026-09-03-000884-a
- Дата створення : 03.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30274353
ДК 021:2015: 60140000-1 Нерегулярні пасажирські перевезенняЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Транспортні послуги- ID: UA-2026-08-28-002657-a
- Дата створення : 28.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30222141
ДК 021:2015: 60140000-1 Нерегулярні пасажирські перевезенняЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Перевезення збірної команди області для участі у командному чемпіонаті України з легкої ат...×-
Перевезення збірної команди області для участі у командному чемпіонаті України з легкої атлетики з естафетного бігу 19 серпня 2026 року в м. Житомир.
- ID: UA-2026-08-19-008482-a
- Дата створення : 19.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30132084
ДК 021:2015: 60140000-1 Нерегулярні пасажирські перевезенняЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Перевезення збірної команди області для участі у чемпіонаті України серед спортсменів 2008...×-
Перевезення збірної команди області для участі у чемпіонаті України серед спортсменів 2008 р.н. та молодших зі стрільби кульової з 09 по 15 серпня 2026 року в м. Вінниця.
- ID: UA-2026-08-07-006841-a
- Дата створення : 07.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30025041
ДК 021:2015: 60140000-1 Нерегулярні пасажирські перевезенняЗавершена -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Транспортні послуги- ID: UA-2026-07-22-009185-a
- Дата створення : 22.07.26
- Внутрішній номер закупівлі: 29883122
ДК 021:2015: 60140000-1 Нерегулярні пасажирські перевезенняТорги не відбулисяТорги не відбулися -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Перевезення збірної команди області для участі у чемпіонаті України з триатлону на суперсп...×-
Перевезення збірної команди області для участі у чемпіонаті України з триатлону на суперспринтерській дистації, Кубку України з триатлону (акватлону) (юнаки C, D, E) з 17 по 18 липня 2026 року в м. Київ.
- ID: UA-2026-07-20-007401-a
- Дата створення : 20.07.26
- Внутрішній номер закупівлі: 29857457
ДК 021:2015: 60140000-1 Нерегулярні пасажирські перевезенняЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Перевезення збірної команди області для участі у літньому чемпіонаті України зі стрільби к...×-
Перевезення збірної команди області для участі у літньому чемпіонаті України зі стрільби кульової у м.Вінниця з 07 по 13 липня 2026 року
- ID: UA-2026-07-07-002698-a
- Дата створення : 07.07.26
- Внутрішній номер закупівлі: 29745781
ДК 021:2015: 60140000-1 Нерегулярні пасажирські перевезенняЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Перевезення збірної команди області для участі у Кубку України з гімнастики спортивної, вс...×-
Перевезення збірної команди області для участі у Кубку України з гімнастики спортивної, всеукраїнських змаганнях серед 2008-2013 рр. н. з гімнастики спортивної з 22 по 26 червня 2026 року в м. Кропивницький.
- ID: UA-2026-06-19-007346-a
- Дата створення : 19.06.26
- Внутрішній номер закупівлі: 29594680
ДК 021:2015: 60140000-1 Нерегулярні пасажирські перевезенняЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Перевезення збірної команди області для участі у фізкультурно-оздоровчих заходах та змаган...×-
Перевезення збірної команди області для участі у фізкультурно-оздоровчих заходах та змаганнях „Пліч-о-пліч всеукраїнські студентські ліги“ з баскетболу серед студентів та студенток закладів вищої освіти у 2025-2026 навчальному році під гаслом "РАЗОМ ПЕРЕМОЖЕМО“ (фінал) з 21 по 24 червня 2026 року в м. Київ.
- ID: UA-2026-06-18-008018-a
- Дата створення : 18.06.26
- Внутрішній номер закупівлі: 29581093
ДК 021:2015: 60140000-1 Нерегулярні пасажирські перевезенняЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Перевезення збірної команди області для участі у чемпіонаті України з хокею на траві сезон...×-
Перевезення збірної команди області для участі у чемпіонаті України з хокею на траві сезону 2025/2026 років серед команд вищої ліги (чоловіки, 7 тур) з 18 по 20 червня 2026 року в м. Вінниця.
- ID: UA-2026-06-17-011118-a
- Дата створення : 17.06.26
- Внутрішній номер закупівлі: 29569592
ДК 021:2015: 60140000-1 Нерегулярні пасажирські перевезенняЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Перевезення збірної команди області для участі у чемпіонаті України з хокею на траві сезон...×-
Перевезення збірної команди області для участі у чемпіонаті України з хокею на траві сезону 2025/2026 років серед команд вищої ліги (чоловіки, 6 тур) з 04 по 06 червня 2026 року в м. Вінниця.
- ID: UA-2026-06-03-008369-a
- Дата створення : 03.06.26
- Внутрішній номер закупівлі: 29423933
ДК 021:2015: 60140000-1 Нерегулярні пасажирські перевезенняЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Перевезення збірної команди області для участі у чемпіонаті України серед спортсменів 2005...×-
Перевезення збірної команди області для участі у чемпіонаті України серед спортсменів 2005 р.н. та молодших зі стрільби кульової з 01 по 07 червня 2026 року в м. Вінниця.
- ID: UA-2026-06-01-000978-a
- Дата створення : 01.06.26
- Внутрішній номер закупівлі: 29389410
ДК 021:2015: 60140000-1 Нерегулярні пасажирські перевезенняЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Перевезення збірної команди області для участі у фізкультурно-оздоровчих заходах та змаган...×-
Перевезення збірної команди області для участі у фізкультурно-оздоровчих заходах та змаганнях „Пліч-о-пліч всеукраїнські студентські ліги“ з черліденгу серед студентів та студенток закладів вищої освіти у 2025-2026 навчальному році під гаслом "РАЗОМ ПЕРЕМОЖЕМО“ (фінал) з 01 по 02 червня 2026 року в м. Київ.
- ID: UA-2026-05-29-006244-a
- Дата створення : 29.05.26
- Внутрішній номер закупівлі: 29382891
ДК 021:2015: 60140000-1 Нерегулярні пасажирські перевезенняЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Перевезення збірної команди області для участі у чемпіонаті України з фехтування з 29 тра...×-
Перевезення збірної команди області для участі у чемпіонаті України з фехтування з 29 травня по 01 червня 2026 року в м. Київ.
- ID: UA-2026-05-28-003675-a
- Дата створення : 28.05.26
- Внутрішній номер закупівлі: 29367176
ДК 021:2015: 60140000-1 Нерегулярні пасажирські перевезенняЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Перевезення збірної команди області для участі у фізкультурно-оздоровчих заходах та змаган...×-
Перевезення збірної команди області для участі у фізкультурно-оздоровчих заходах та змаганнях „Пліч-о-пліч всеукраїнські студентські ліги“ з баскетболу серед студентів та студенток закладів вищої освіти у 2025-2026 навчальному році під гаслом "РАЗОМ ПЕРЕМОЖЕМО“ (міжобласний етап) 26 травня 2026 року в м. Київ.
- ID: UA-2026-05-26-008542-a
- Дата створення : 26.05.26
- Внутрішній номер закупівлі: 29341905
ДК 021:2015: 60140000-1 Нерегулярні пасажирські перевезенняЗавершена -