-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Транспортні послуги
Тендер Prozorro UA-2026-08-28-002657-a
Інформація про кінцевого бенефіціарного власника юридичної особи в ЄДР відсутня. Інформацію про кінцевого бенефіціарного власника (КБВ) не зазначають юридичні особи, засновані виключно фізичними особами (де власники відомі), державні та комунальні підприємства, політичні партії, творчі спілки, профспілки, релігійні організації, ОСББ
Завершена
268 800.00
UAH без ПДВ
Номер:
50fdb5deed3f4a9baa15e32600afa8f9
Внутрішній номер закупівлі:
30222141
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2026-08-28-002657-a
Замовник:
Управління молоді та спорту Черкаської обласної державної адміністрації
×
-
Код ЄДРПОУ:
33903680
-
Адреса:
18000, Україна, Черкаська область, м. Черкаси, вул. Пастерівська, 102
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Тетяна Жукович +380977791882 zhuktayana@gmail.com
Класифікатор ДК 021:2015:
60140000-1 Нерегулярні пасажирські перевезенняАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Послуги
Умова застосування:
Відмінено відкриті торги через неподання жодної тендерної пропозиції для участі у відкритих торгах у строк, установлений замовником згідно з цими особливостями, у тому числі за лотом. При цьому предмет закупівлі, його технічні, кількісні та якісні характеристики, проект договору про закупівлю, а також вимоги до суб’єкта, з яким укладається договір про закупівлю, не повинні відрізнятися від вимог, що були визначені замовником у тендерній документації (крім вимог, визначених пунктом 47 цих особливостей), та сума договору про закупівлю не може перевищувати очікувану вартість предмета закупівлі, зазначену замовником в оголошенні про проведення відкритих торгів, які відмінено через відсутність достатньої кількості учасників процедури закупівлі (учасника процедури закупівлі), з урахуванням прийнятного відсотка перевищення ціни тендерної пропозиції учасника процедури закупівлі над очікуваною вартістю предмета закупівлі, якщо такий прийнятний відсоток був зазначений у тендерній документації
Обґрунтування умови застосування:
Відмінено відкриті торги через неподання жодної тендерної пропозиції для участі у відкритих торгах у строк, установлений замовником згідно з цими особливостями, у тому числі за лотом. При цьому предмет закупівлі, його технічні, кількісні та якісні характеристики, проект договору про закупівлю, а також вимоги до суб’єкта, з яким укладається договір про закупівлю, не повинні відрізнятися від вимог, що були визначені замовником у тендерній документації (крім вимог, визначених пунктом 47 цих особливостей), та сума договору про закупівлю без урахування податку на додану вартість не може перевищувати очікувану вартість предмета закупівлі, зазначену замовником в оголошенні про проведення відкритих торгів, які відмінено через відсутність достатньої кількості учасників процедури закупівлі (учасника процедури закупівлі), з урахуванням прийнятного відсотка перевищення ціни тендерної пропозиції учасника процедури закупівлі над очікуваною вартістю предмета закупівлі, якщо такий прийнятний відсоток був зазначений у тендерній документації
Очікувана вартість:
268 800.00 UAH без ПДВ
Тендерна документація
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Транспортні послуги
Кількість
2240 кілометр
Період постачання
до 31.12.2026
Результати торгів
Учасник
Ціна пропозиції
Результати кваліфікації
Док-ти
Пропозиція
ФІЗИЧНА ОСОБА-ПІДПРИЄМЕЦЬ ОЛІЙНИК ЄВГЕН ВОЛОДИМИРОВИЧ
×
-
Код ЄДРПОУ:
2349100279
-
Адреса:
19604, Україна, Черкаська область, Черкаський р-н село Слобода вул.Хмельницького Б. будинок 31
Ціна пропозиції
268 800.00 UAH без ПДВ
Результати кваліфікації
Переможець
28.08.2026 11:11
Документи
0
Скарги
0
Контракти
Номер:
821784e9f8ee4bb6b79c36be963b0723
Ідентифікатор договору:
UA-2026-08-28-002657-a-a1
Постачальник:
ФІЗИЧНА ОСОБА-ПІДПРИЄМЕЦЬ ОЛІЙНИК ЄВГЕН ВОЛОДИМИРОВИЧ
×
-
Код ЄДРПОУ:
2349100279
-
Адреса:
19604, Україна, Черкаська область, Черкаський р-н село Слобода вул.Хмельницького Б. будинок 31
Номер договору:
№ 153
Сума договору:
268 800.00 UAH без ПДВ
Період дії договору:
27.08.2026 00:00 - 31.12.2026 00:00
Дата підписання:
27.08.2026 10:48
Статус:
Підписаний