-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Кейтерингові послуги- ID: UA-2026-08-31-004299-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30237593
Відділ освіти виконавчого комітету Рудківської міської ради Самбірського району Львівської області ЄДРПОУ: 41859757ДК 021:2015: 55520000-1 Кейтерингові послугиЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Кейтерингові послуги- ID: UA-2026-08-31-002507-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30235798
Відділ освіти виконавчого комітету Рудківської міської ради Самбірського району Львівської області ЄДРПОУ: 41859757ДК 021:2015: 55520000-1 Кейтерингові послугиЗавершена -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Кейтерингові послуги (Код ДК 021:2015(CPV): 55520000-1-Кейтерингові послуги)- ID: UA-2026-08-12-012848-a
- Дата створення : 12.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30069918
Відділ освіти виконавчого комітету Рудківської міської ради Самбірського району Львівської області ЄДРПОУ: 41859757ДК 021:2015: 55520000-1 Кейтерингові послугиТорги не відбулисяТорги не відбулися -
-
- 1
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Кейтерингові послуги (Код ДК 021:2015(CPV): 55520000-1-Кейтерингові послуги)- ID: UA-2026-07-31-009074-a
- Дата створення : 31.07.26
- Внутрішній номер закупівлі: 29967054
Відділ освіти виконавчого комітету Рудківської міської ради Самбірського району Львівської області ЄДРПОУ: 41859757ДК 021:2015: 55520000-1 Кейтерингові послугиТорги не відбулисяТорги не відбулися -
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Кейтерингові послуги- ID: UA-2026-05-19-010178-a
- Дата створення : 19.05.26
- Внутрішній номер закупівлі: 29270839
Відділ освіти виконавчого комітету Рудківської міської ради Самбірського району Львівської області ЄДРПОУ: 41859757ДК 021:2015: 55520000-1 Кейтерингові послугиЗавершена -
-
- 1
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Кейтерингові послуги (Код ДК 021:2015(CPV): 55520000-1-Кейтерингові послуги)- ID: UA-2026-05-08-012968-a
- Дата створення : 08.05.26
- Внутрішній номер закупівлі: 29170547
Відділ освіти виконавчого комітету Рудківської міської ради Самбірського району Львівської області ЄДРПОУ: 41859757ДК 021:2015: 55520000-1 Кейтерингові послугиТорги не відбулисяТорги не відбулися -
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Кейтерингові послуги- ID: UA-2026-01-27-007120-a
- Дата створення : 27.01.26
- Внутрішній номер закупівлі: 28071414
Відділ освіти виконавчого комітету Рудківської міської ради Самбірського району Львівської області ЄДРПОУ: 41859757ДК 021:2015: 55520000-1 Кейтерингові послугиЗавершена -
-
- 1
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Кейтерингові послуги (Код ДК 021:2015(CPV): 55520000-1-Кейтерингові послуги)- ID: UA-2025-12-31-004038-a
- Дата створення : 31.12.25
- Внутрішній номер закупівлі: 27819528
Відділ освіти виконавчого комітету Рудківської міської ради Самбірського району Львівської області ЄДРПОУ: 41859757ДК 021:2015: 55520000-1 Кейтерингові послугиТорги не відбулисяТорги не відбулися -
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Кейтерингові послуги- ID: UA-2025-11-05-006627-a
- Дата створення : 05.11.25
- Внутрішній номер закупівлі: 27006247
Відділ освіти виконавчого комітету Рудківської міської ради Самбірського району Львівської області ЄДРПОУ: 41859757ДК 021:2015: 55520000-1 Кейтерингові послугиЗавершена -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Кейтерингові послуги (Код ДК 021:2015(CPV): 55520000-1-Кейтерингові послуги)- ID: UA-2025-10-08-011217-a
- Дата створення : 08.10.25
- Внутрішній номер закупівлі: 26685280
Відділ освіти виконавчого комітету Рудківської міської ради Самбірського району Львівської області ЄДРПОУ: 41859757ДК 021:2015: 55520000-1 Кейтерингові послугиТорги не відбулисяТорги не відбулися -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
55520000-1 - Кейтерингові послуги- ID: UA-2025-01-27-007797-a
- Дата створення : 27.01.25
- Внутрішній номер закупівлі: 24190093
Відділ освіти виконавчого комітету Рудківської міської ради Самбірського району Львівської області ЄДРПОУ: 41859757ДК 021:2015: 55520000-1 Кейтерингові послугиЗавершена -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Кейтерингові послуги (Код ДК 021:2015(CPV): 55520000-1-Кейтерингові послуги)- ID: UA-2025-01-08-009346-a
- Дата створення : 08.01.25
- Внутрішній номер закупівлі: 23967405
Відділ освіти виконавчого комітету Рудківської міської ради Самбірського району Львівської області ЄДРПОУ: 41859757ДК 021:2015: 55520000-1 Кейтерингові послугиТорги не відбулисяТорги не відбулися -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Кейтерингові послуги- ID: UA-2024-11-05-012081-a
- Дата створення : 05.11.24
- Внутрішній номер закупівлі: 23136512
Відділ освіти виконавчого комітету Рудківської міської ради Самбірського району Львівської області ЄДРПОУ: 41859757ДК 021:2015: 55520000-1 Кейтерингові послугиЗавершена -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Кейтерингові послуги (Код ДК 021:2015(CPV): 55520000-1-Кейтерингові послуги)- ID: UA-2024-10-17-007993-a
- Дата створення : 17.10.24
- Внутрішній номер закупівлі: 22927120
Відділ освіти виконавчого комітету Рудківської міської ради Самбірського району Львівської області ЄДРПОУ: 41859757ДК 021:2015: 55520000-1 Кейтерингові послугиТорги не відбулисяТорги не відбулися -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Кейтерингові послуги- ID: UA-2024-09-26-009837-a
- Дата створення : 26.09.24
- Внутрішній номер закупівлі: 22718074
Відділ освіти виконавчого комітету Рудківської міської ради Самбірського району Львівської області ЄДРПОУ: 41859757ДК 021:2015: 55520000-1 Кейтерингові послугиЗавершена -